Σκούπα στάχτης

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #42699 από georgebest
Έχω αγοράσει την σκούπα στάχτης μου από τον κύριο Μοσχαλη. Στο πάνω μέρος στο καπάκι από εκεί που φυσάει όταν σκουπίζεις, όταν φυσάει στο πρόσωπό μου αισθάνομαι στα μάτια μου σαν να έρχονται κόκκοι στάχτης.Ενώ όταν έβαλα το 2ο φίλτρο όταν ήταν καθαρό δεν αισθανόμουν τίποτε στα μάτια.Μετά από 1-2 χρήσεις άρχισα πάλι να νιώθω τους κόκκους.Όντως μπορεί να περνάει στάχτη από εκεί??Το έχει παρατηρήσει κανείς??Αν ναι μπορούμε να βάλουμε κάτι εκεί σαν σίτα ή μικρό φιλτράκι για να την κρατάει???

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #42722 από DOOM_NX
Απλά να γράψω ότι πήγα και πήρα τα 110 ευρώ πίσω χωρίς παρατράγουδα αυτή τη φορά.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #42843 από giabritsos
οποιος εχει την lavor ashley 800 σκουπα σταχτης ας επικοινωνησει μαζι μου αν θελει στο
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
εχω ενα προβλημα και δεν βρισκω λυση,πηρα και στον εισαγωγεα και δεν γνωριζει να μου βρει λυση

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #42873 από Moschalis

georgebest έγραψε: Έχω αγοράσει την σκούπα στάχτης μου από τον κύριο Μοσχαλη. Στο πάνω μέρος στο καπάκι από εκεί που φυσάει όταν σκουπίζεις, όταν φυσάει στο πρόσωπό μου αισθάνομαι στα μάτια μου σαν να έρχονται κόκκοι στάχτης.Ενώ όταν έβαλα το 2ο φίλτρο όταν ήταν καθαρό δεν αισθανόμουν τίποτε στα μάτια.Μετά από 1-2 χρήσεις άρχισα πάλι να νιώθω τους κόκκους.Όντως μπορεί να περνάει στάχτη από εκεί??Το έχει παρατηρήσει κανείς??Αν ναι μπορούμε να βάλουμε κάτι εκεί σαν σίτα ή μικρό φιλτράκι για να την κρατάει???


Καλημέρα ,
Η μόνη περίπτωση που θα μπορούσε να βγάλει η σκούπα σκόνη είναι αν δεν έχει μπει (πατήσει) καλά το φίλτρο. Πολλές φορές το μαύρο πλαστικό περιμετρικά του φίλτρου είναι ελαφρώς τσαλακωμένο και θέλει λίγο ίσιωμα με το χέρι μη φανταστείτε κάτι παράξενο. Το πιο σημαντικό όμως είναι, αν φαίνεται μικρότερο , να το πιάσεις, να σκεφτείς κάποιον που δεν χωνεύεις (π.χ. πεθερά) και να το πατήσεις με το πόδι, τραβώντας ταυτόχρονα απο την άλλη άκρη, έτσι ώστε να "τανίσει" λίγο. Μετα το τοποθετείς σωστά γύρω γύρω και είσαι έτοιμος. Αν δεν γίνομαι κατανοητός πές μου να στείλω φωτο. Δώσε μου λίγο χρόνο μόνο να σκεφτώ καλά τη πεθερά μου.
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by Moschalis.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #42890 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα Απ: Expert Καρδίτσας και Σκούπα Στάχτης

Moschalis έγραψε:

georgebest έγραψε: Έχω αγοράσει την σκούπα στάχτης μου από τον κύριο Μοσχαλη. Στο πάνω μέρος στο καπάκι από εκεί που φυσάει όταν σκουπίζεις, όταν φυσάει στο πρόσωπό μου αισθάνομαι στα μάτια μου σαν να έρχονται κόκκοι στάχτης.Ενώ όταν έβαλα το 2ο φίλτρο όταν ήταν καθαρό δεν αισθανόμουν τίποτε στα μάτια.Μετά από 1-2 χρήσεις άρχισα πάλι να νιώθω τους κόκκους.Όντως μπορεί να περνάει στάχτη από εκεί??Το έχει παρατηρήσει κανείς??Αν ναι μπορούμε να βάλουμε κάτι εκεί σαν σίτα ή μικρό φιλτράκι για να την κρατάει???


Καλημέρα ,
Η μόνη περίπτωση που θα μπορούσε να βγάλει η σκούπα σκόνη είναι αν δεν έχει μπει (πατήσει) καλά το φίλτρο. Πολλές φορές το μαύρο πλαστικό περιμετρικά του φίλτρου είναι ελαφρώς τσαλακωμένο και θέλει λίγο ίσιωμα με το χέρι μη φανταστείτε κάτι παράξενο. Το πιο σημαντικό όμως είναι, αν φαίνεται μικρότερο , να το πιάσεις, να σκεφτείς κάποιον που δεν χωνεύεις (π.χ. πεθερά) και να το πατήσεις με το πόδι, τραβώντας ταυτόχρονα απο την άλλη άκρη, έτσι ώστε να "τανίσει" λίγο. Μετα το τοποθετείς σωστά γύρω γύρω και είσαι έτοιμος. Αν δεν γίνομαι κατανοητός πές μου να στείλω φωτο. Δώσε μου μόνο λίγο χρόνο μόνο να σκεφτώ καλά τη πεθερά μου.



:lol: :lol: :lol:

Κανονικά έπρεπε να υπάρχει και κουμπί "αναφορά σε πεθερά" εκτός από αναφορά σε συντονιστή, για κάτι τέτοια μηνύματα.
Θα σου 'λεγα εγώ μετά. :lol: :lol: :lol:


Ακόμα στα πετρέλαια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #42941 από giabritsos
Απαντήθηκε από giabritsos στο θέμα Σκούπα στάχτης
Ποιος ξερει για δευτερο φιλτρο τυπου καλτσας που μπαινει πανω απο το κυριο που βρισκουμε;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.126 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ