Σκούπα στάχτης

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #42012 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα Απ: Expert Καρδίτσας και Σκούπα Στάχτης
Φίλε έχεις το μ@λ@κομαγνήτη, δεν εξηγείται αλλιώς.

Απορώ πως δεν πήγες απο 'κει έτσι που μίλησε στη γυναίκα. :angry:

Προφανώς είναι ο ίδιος για κλωτσιές, αλλά δεν τις εισέπραξε ακόμα, γι' αυτό μιλάει έτσι.

Απορώ πως κρατάνε μαγαζιά μερικοί.

Νομίζω του αξίζει να υποστεί τις συνέπειες των πράξεών του.


Ακόμα στα πετρέλαια...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #42015 από DOOM_NX

GT έγραψε: Φίλε έχεις το μ@λ@κομαγνήτη, δεν εξηγείται αλλιώς.

Απορώ πως δεν πήγες απο 'κει έτσι που μίλησε στη γυναίκα. :angry:

Προφανώς είναι ο ίδιος για κλωτσιές, αλλά δεν τις εισέπραξε ακόμα, γι' αυτό μιλάει έτσι.

Απορώ πως κρατάνε μαγαζιά μερικοί.

Νομίζω του αξίζει να υποστεί τις συνέπειες των πράξεών του.


Don't worry, θα πάω αύριο απο 'κει, αφού θα την έχει "ελέγξει" να δω τι άλλο θα σκαρφιστεί.

Πω καλά, εγώ δεν τον είχα σε τρομερή υπόληψη ούτως ή άλλως. Παρ'όλα αυτά η μάνα μου είχε ανοίξει παρτίδες μαζί του: 2 Juro-Pro πρεσσοσίδερα, καταψύκτη, τηλεοράσεις και δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο.

110 ευρώ στον αέρα... :pinch:

@ELECTRICALCHIEF: Expert Καρδίτσας, Καρακαντάς.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #42016 από Sp4wN
Νομίζω το πιο σώφρον πράγμα που έκανες ή μάλλον που δέν έκανες ήταν που δέν πήγες από κει.Θα έχανες το δίκιο σου με το να διαπληκτιστείς και συ μαζί του.Κάνε τις νόμιμες ενέργειες για να πάρεις τα χρήματα σου πίσω και μήν ξανασχοληθείς. Βέβαια νομίζω πως για τον καθένα θα ήταν δύσκολο να αντιδράσει ψύχραιμα σε τέτοιου είδους συμπεριφορές γι αυτό και επαινώ την στάση σου

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #42036 από DOOM_NX

Sp4wN έγραψε: Νομίζω το πιο σώφρον πράγμα που έκανες ή μάλλον που δέν έκανες ήταν που δέν πήγες από κει.Θα έχανες το δίκιο σου με το να διαπληκτιστείς και συ μαζί του.Κάνε τις νόμιμες ενέργειες για να πάρεις τα χρήματα σου πίσω και μήν ξανασχοληθείς. Βέβαια νομίζω πως για τον καθένα θα ήταν δύσκολο να αντιδράσει ψύχραιμα σε τέτοιου είδους συμπεριφορές γι αυτό και επαινώ την στάση σου

Ναι, ήδη ανέβηκαν οι εντάσεις στο τηλέφωνο και μιλούσε ο ένας πάνω στον άλλον. Δε βλέπω πώς θα βοηθούσε το να πάω απο 'κει πριν βάλει τον πωλητή που μας το πούλησε να ελέγξει ότι όλα είναι εκεί. Βέβαια δεν είναι όλα εκεί, λείπει ένα σελοτέιπ που μόλις το βρήκα πεταμένο στο γραφείο... :whistle: Θα το πάω αύριο, να μη λέει.

Μα είναι σοβαρά πράγματα αυτά; Να μας λένε ότι τη χαλάσαμε κιόλας; Να ζητάει το συρματάκι που έδενε το καλώδιο ρεύματος (που ήταν σελοτέιπ); Πού να τη χρησιμοποιούσα και να έπαιρνε καμιά φωτιά δηλαδή... Από τη μια μας πουλάνε προϊόν που δεν πληροί τις προδιαγραφές που ζητήσαμε και μας παρουσίαζαν, από την άλλη μας ζητάνε και τα ρέστα! Η ίδια περίπτωση με τα ανώνυμα pellet (τα οποία βρίσκονται ακόμη στην αυλή εκτεθιμένα στις καιρικές συνθήκες by the way)! :S
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by DOOM_NX.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #42288 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Ribitech Cenehot
UPDATE: Κατά πάσα πιθανότητα το eshop που ανακάλυψα δε στέλνει Ελλάδα. Οπότε άκυρη η τιμή.

Ribitech Cenehot , σε ιταλικό e-shop 76,90 € τελική τιμή. Στην Ελλάδα 130,00+ € χωρίς μεταφορικά.

Σκούπα στάχτης σχεδιασμένη να μαζεύει ζεστή και κρύα στάχτη από τζάκια, ξυλόσομπες και σόμπες βιομάζας. Με λειτουργία φυσητήρα.
  • Μοτέρ: 230V-50Hz-950W
  • Πίεση: 17 kPa
  • Αφαιρούμενο φίλτρο με μοχλό επαναφοράς
  • Ενσωματωμένη συσκευή καθαρισμού φίλτρου
  • Κάδος 18 λίτρων με από βερνικωμένο ατσάλι με χειρολαβή μεταφοράς.
  • Φίλτρο με ατσάλινη προστασία
  • Σωλήνας εύκαμπτος μεταλλικός 1,10 μ. και 20 εκ. μεταλλικό ακροφύσιο.
  • Βάση για αξεσουάρ με 4 ροδάκια.
Και αν πάρει φωτιά από ζεστή στάχτη καλύπτεται από εγγύηση...

Το συγκεκριμένο e-shop δίνει δώρο ένα επιπλέον φίλτρο και ένα στενό πλατύ ακροφύσιο για γωνίες κλπ.

Θα τη χτυπήσω αν και εφόσον πάρω τα λεφτά αύριο πίσω. Κατευθείαν στην Κύπρου για γέμισμα της προπληρωμένης.

Προσέξτε το καπάκι που από κάτω είναι μεταλλικό για προστασία από τη φωτιά, σε αντίθεση με αυτή που μου πούλησαν παραπάνω...
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by DOOM_NX.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Sp4wN

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #42315 από Diplomatis

giabritsos έγραψε: τετοιο εξτρα φιλτρο "καποτα¨"που μπαινει πανω απο το μαμα φιλτρο που θα βρουμε?

Εμένα φίλε το είχε μέσα στη συσκευασία. Νομίζω ότι στα καταστήματα που πουλάνε τη συγκεκριμένη σκούπα θα βρεις. Ενδεικτικά στο toolplanet έχει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.127 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ