Σκούπα στάχτης

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #41901 από Sp4wN

giabritsos έγραψε: εμενα με γραφετε κανονικα εεε?


Εννοείται πως όχι , αλλά δεν ξέρω κάτι σχετικά Giabritso .Καλύτερα να σου απαντήσουν όσοι διαθέτουν σκούπες στάχτης .

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #41903 από Sp4wN

DOOM_NX έγραψε: Ρε συ, δεν πήγα εγώ να την αγοράσω. Πήγε η μάνα μου πριν καλά-καλά ξυπνήσω και την αγόρασε και την έφερε. Ούτε ένα τηλέφωνο πήρε να μου πει την τιμή ούτε τίποτα. Κι εκεί της έλεγαν ότι μαζεύει ζεστή στάχτη και κάρβουνα κιόλας!

Εγώ αν ήμουν εκεί, πρώτα απ'όλα θα έβλεπα το ελαστικό καπάκι που παίρνει φωτιά και θα έστριβα. Άσε που το προειδοποιητικό αυτοκόλλητο με το τρίγωνο βγάζει μάτια! Και να μην ήθελα θα καταλάβαινα ότι είναι φύκια για μεταξωτές κορδέλες.

Τώρα θα αναγκαστώ πάλι να παραγγείλω online. Τόσα χρόνια κυρίως από e-shop αγοράζω και όταν λέω να δώσω μια ευκαιρία στα μαγαζιά της Καρδίτσας, 9 στις 10 φορές απογοητευμένος βγαίνω. Μακριά...


E-shop και ξερό ψωμί .Τα μαγαζιά της αγοράς είναι για είδη που χρησιμοποιείς εδώ και καιρό και ξέρεις την ποιότητα τους ή για είδη καθημερινής χρήσης που η τιμή δεν παίζει καθοριστικό παράγοντα .Όταν μιλάμε για συγκεκριμένες προδιαγραφές η έρευνα αγοράς Online επιβάλλεται

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #41933 από DOOM_NX

Sp4wN έγραψε: E-shop και ξερό ψωμί .Τα μαγαζιά της αγοράς είναι για είδη που χρησιμοποιείς εδώ και καιρό και ξέρεις την ποιότητα τους ή για είδη καθημερινής χρήσης που η τιμή δεν παίζει καθοριστικό παράγοντα .Όταν μιλάμε για συγκεκριμένες προδιαγραφές η έρευνα αγοράς Online επιβάλλεται

Έτσι είναι δυστυχώς... :dry:

Λοπόν από την ECOPLUS, παραδέχτηκαν ότι δεν κάνει για αναμμένα κάρβουνα που μας είπε η EXPERT ούτε για ζεστή στάχτη. Μου είπαν να πάρω την ΕΒΥΚ για να την αλλάξει. Η ΕΒΥΚ μου είπε ότι εφόσον ο πωλητής ισχυρίστηκε κάτι που δεν στέκει είναι υποχρεωμένοι να την πάρουν πίσω. Παίρνω πάλι στην EXPERT και μου είπε "φέρτην πίσω να ησυχάσω".

Φυσικά, στις 17:30, γιατί έκλεισαν μέχρι να συνεννοηθούμε.

Και πάλι κρίμα, πολύ κρίμα. Νεύρα και ταλαιπωρία και βενζίνη χαμένη.

Υπενθυμίζω η σκούπα είναι η ACE 1 της R.I.W.O. Δυστυχώς, φιγουράρει στα πρώτα αποτελέσματα στο google με την περιγραφή: "Για κρύα και ζεστή στάχτη και καρβουνάκια." Η ECOPLUS είπε πώς θα ζητήσει να αλλάξουν την περιγραφή.
Γιαυτό προσέξτε...
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by DOOM_NX.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #41937 από Sp4wN
Όταν καταλήξεις σε κάποια κατάλληλη για ζεστή στάχτη και τη δουλέψεις ικανοποιητικά , κάνε μας άν θέλεις και μια παρουσίασή της.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #42000 από DOOM_NX
Δεν είμαστε καθόλου καλά...

Πήγε η μάνα μου να την επιστρέψει και της έλεγε ότι είναι ανοιχτή, χρησιμοποιημένη και έχει υποψίες ότι κάτι λείπει. Της την είπε με λίγα λόγια για τον τρόπο που την πακετάραμε, γιατί κόψαμε το σελοτέιπ του καλωδίου ρεύματος και γιατί έπεσαν τρίχες στον κάδο. Η σκούπα αυτή ήταν ήδη στη βιτρίνα και ο υπάλληλος με παρόμοιο τρόπο την είχε πακετάρει. Πάνω στα νεύρα του την πίεζε και έσπασε τη βάση. Όταν η μάνα μου έφερε αντίρρηση και του είπε πως αν δεν της δώσει τα λεφτά πίσω θα πάει στο συνήγορο του καταναλωτή, τότε την απειλήσε πως θα την αρχίσει στις κλωτσιές. Σηκώθηκε κι έφυγε και άφησε και την απόδειξη εκεί.

Όταν γύρισε και μου είπε τι έγινε τον πήρα τηλέφωνο για εξηγήσεις. Τον ρωτάω που είναι το πρόβλημα και δε μας έδωσε τα λεφτά; Και μου λέει ότι είναι σίγουρος πως κάτι λείπει. Θα την τσεκάρει αν όλα είναι εκεί κι αν λειτουργεί και να πάω να την αλλάξει. Όταν πάω να του πω ότι δε θέλω να την αλλάξει αλλά τα λεφτά μου πίσω, ισχυρίστηκε ότι έχει δουλειά και μου το 'κλεισε!

Περιττό να σας πω πως ενώ του έχουμε σκάσει ένα σκασμό λεφτά για οικιακές συσκευές, η μάνα μου πλέον δε θέλει να ξαναπατήσει το μαγαζί του.

Λοιπόν, έτσι και δε δώσει τα λεφτά αύριο, έχω σκοπό να τον τρέξω πολύύύ! Και όχι τα 80 ευρώ που έκοψε απόδειξη, αλλά τα 110 που πήρε.

Sp4wN έγραψε: Όταν καταλήξεις σε κάποια κατάλληλη για ζεστή στάχτη και τη δουλέψεις ικανοποιητικά , κάνε μας άν θέλεις και μια παρουσίασή της.

Μόνο τη Cenehot της Ribitech έχω εντοπίσει, περί τα 130-140 ευρώ. Αλλά δεν ξέρω αν θα την πάρω. Μάλλον θα βολευτώ με κρύας στάχτης των 60 ευρώ όπως είχα στο μυαλό μου. Αλλά τουλάχιστον θα ξέρω να προσέχω. Δε θα νομίζω ότι έχω σκούπα για ζεστή στάχτη...
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by DOOM_NX.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #42010 από ELECTRICALCHIEF
Για κανε και μια "διαφημιση" για ποιο καταστημα αναφερεσαι. Ετσι για να το αποφυγουμε...

la nordica svezia

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.163 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ