Σκούπα στάχτης

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #25520 από georgebest
Απαντήθηκε από georgebest στο θέμα Απ: Σκούπα στάχτης
Ποια σκούπα τελικά είναι καλύτερη;; Η wiltec ή του κ. Μοσχαλη;; Επειδή θέλω να παραγγείλω άμεσα. Ευχαριστώ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #25527 από giabritsos
Απαντήθηκε από giabritsos στο θέμα Σκούπα στάχτης
Εγω παρηγγειλα σημερα τελικα τη lavor ashley ,θα δωσω κατι παραπανω αλλα πιστευω αξιζει..


Sent from my iPhone using tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #27592 από petros234
Απαντήθηκε από petros234 στο θέμα Απ: Σκούπα στάχτης
να ρτησω ρε παιδια την colorato την εχει δουλεψει κανενασ????????????

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #29692 από sot.p
Απαντήθηκε από sot.p στο θέμα Απ: Σκούπα στάχτης
Γεια σας και από εμένα. Σας παρακολουθώ από τον περασμένο χειμώνα, ότν βρισκόμουν σε αναζήτηση ξυλολέβητα. Πιο πολύ για τα μετέπειτα της εγκατάστασης του vitoligno 100-s, για την χρήση και συντήρηση. Χαίρομαι που το φόρουμ έχει μεγαλώσει αρκετά από τότε και ο καθένας συμβάλει με τον τρόπο του, χωρίς τη φασαρία που επικρατεί γενικώς σε φόρουμ. Λοιπόν, εχθές παρήγγειλα αυτή τη σκούπα www.amazon.co.uk/Ash-Vacuum-Cleaner-20L/.../ref=pd_rhf_gw_p_t_3. Μαζί με μεταφορικά, περίπου 53 ευρώ. Είναι η γνωστή emtec νομίζω ή κάνω λάθος;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #29693 από sot.p
Απαντήθηκε από sot.p στο θέμα Απ: Σκούπα στάχτης

sot.p έγραψε: Γεια σας και από εμένα. Σας παρακολουθώ από τον περασμένο χειμώνα, ότν βρισκόμουν σε αναζήτηση ξυλολέβητα. Πιο πολύ για τα μετέπειτα της εγκατάστασης του vitoligno 100-s, για την χρήση και συντήρηση. Χαίρομαι που το φόρουμ έχει μεγαλώσει αρκετά από τότε και ο καθένας συμβάλει με τον τρόπο του, χωρίς τη φασαρία που επικρατεί γενικώς σε φόρουμ. Λοιπόν, εχθές παρήγγειλα αυτή τη σκούπα www.amazon.co.uk/Ash-Vacuum-Cleaner-20L/.../ref=pd_rhf_gw_p_t_3. Μαζί με μεταφορικά, περίπου 53 ευρώ. Είναι η γνωστή emtec νομίζω ή κάνω λάθος;

sorry, wiltec ήθελα να πω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #29700 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Απ: Σκούπα στάχτης

sot.p έγραψε:

sot.p έγραψε: Γεια σας και από εμένα. Σας παρακολουθώ από τον περασμένο χειμώνα, ότν βρισκόμουν σε αναζήτηση ξυλολέβητα. Πιο πολύ για τα μετέπειτα της εγκατάστασης του vitoligno 100-s, για την χρήση και συντήρηση. Χαίρομαι που το φόρουμ έχει μεγαλώσει αρκετά από τότε και ο καθένας συμβάλει με τον τρόπο του, χωρίς τη φασαρία που επικρατεί γενικώς σε φόρουμ. Λοιπόν, εχθές παρήγγειλα αυτή τη σκούπα www.amazon.co.uk/Ash-Vacuum-Cleaner-20L/.../ref=pd_rhf_gw_p_t_3. Μαζί με μεταφορικά, περίπου 53 ευρώ. Είναι η γνωστή emtec νομίζω ή κάνω λάθος;

sorry, wiltec ήθελα να πω.


Τη Wiltec έχω. Αυτή που πήρες μοιάζει πολύ με τη δική μου, αλλά δεν ξέρω αν είναι η ίδια. Διαφέρουν και στα Watt. Η Wiltec είναι αυτή: www.google.gr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&f...N4wTbAeFnwfRLbGseeUg

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.128 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ