Σκούπα στάχτης

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11699 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Απ: Σκούπα στάχτης

jnet έγραψε:

XAALAARAA έγραψε:

jnet έγραψε: Να ρωτήσω αν είναι καλά τοποθετημένο το πλαστικό πανω από το φίλτρο γιατί μεσα στις οδηγίες δεν φαίνεται πως πρεπει να μπεί. Ετσι ηταν μεσα στην συσκευασία.


εγω το μαυρο πλαστικο δεν το εχω καθολου
δεν χρειαζετε αστο εκτος αν δεν σε βολευει

Βασικά αυτό δεν επιτρέπει το φίλτρο να το ρουφάει η σκούπα.


Αυτο το χρειαζεσαι εαν δεν χρησιμοποιείς το πάνω φιλτρο για να μην το ρουφαει η σκουπα οπωσ λες και εσυ παραπανω αλλιος την ιδια δουλεια με το πλαστικο την κανει και το φιλτρο

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ
Last edit: 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11708 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Απ: Σκούπα στάχτης

XAALAARAA έγραψε:

jnet έγραψε:

XAALAARAA έγραψε:

jnet έγραψε: Να ρωτήσω αν είναι καλά τοποθετημένο το πλαστικό πανω από το φίλτρο γιατί μεσα στις οδηγίες δεν φαίνεται πως πρεπει να μπεί. Ετσι ηταν μεσα στην συσκευασία.


εγω το μαυρο πλαστικο δεν το εχω καθολου
δεν χρειαζετε αστο εκτος αν δεν σε βολευει

Βασικά αυτό δεν επιτρέπει το φίλτρο να το ρουφάει η σκούπα.


Αυτο το χρειαζεσαι εαν δεν χρησιμοποιείς το πάνω φιλτρο για να μην το ρουφαει η σκουπα οπωσ λες και εσυ παραπανω αλλιος την ιδια δουλεια με το πλαστικο την κανει και το φιλτρο


Η σκουπα πλέον ερχεται μόνο με το νεο φίλτρο που εχει στην φωτογραφία. Το παλιό που υπηρχε οταν την αγόρασες εσύ είχε παραδοση < 14 ημερών οπότε και δεν το εβαλα στην παραγγελία σαν εχτρα αλλα πήρα ενα επιλεον από τα καινούρια για εφεδρικό.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11709 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Απ: Σκούπα στάχτης
Γιώργο, έτσι είναι, όπως το έχεις στη φωτογραφία.
Καλά καθαρίσματα...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11757 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Απ: Σκούπα στάχτης
Μια χαρά η σκούπα με μόνο μειονέκτημα το κοντό σπιραλ και επειδή το σπιραλ βγαίνει από εκεί ακριβώς που φυσαει ο αερας προς τα εξω δεν μπορεις να το εχεις στραμμένο -για να κερδίσεις ολο το μήκος του - προς την μεριά της στάχτης και να την φυσάει. Οποτε για να καθαρίσεις πρεπει το σπιραλ να κάνει μεγαλύτερη διαδρομή και ετσι θα επρεπε να είναι πιο μεγαλο κατά την αποψη μου. Ποιά είναι η γνώμη των υπολοίπων χρηστών της ιδιας σκούπας?

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11758 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Απ: Σκούπα στάχτης

jnet έγραψε: Μια χαρά η σκούπα με μόνο μειονέκτημα το κοντό σπιραλ και επειδή το σπιραλ βγαίνει από εκεί ακριβώς που φυσαει ο αερας προς τα εξω δεν μπορεις να το εχεις στραμμένο -για να κερδίσεις ολο το μήκος του - προς την μεριά της στάχτης και να την φυσάει. Οποτε για να καθαρίσεις πρεπει το σπιραλ να κάνει μεγαλύτερη διαδρομή και ετσι θα επρεπε να είναι πιο μεγαλο κατά την αποψη μου. Ποιά είναι η γνώμη των υπολοίπων χρηστών της ιδιας σκούπας?




χεχεχεχεχε γυρνα το καπακι αλλιως να φυσαει απο την αλλη βρε Γιωργη

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11760 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Απ: Σκούπα στάχτης

XAALAARAA έγραψε:

jnet έγραψε: Μια χαρά η σκούπα με μόνο μειονέκτημα το κοντό σπιραλ και επειδή το σπιραλ βγαίνει από εκεί ακριβώς που φυσαει ο αερας προς τα εξω δεν μπορεις να το εχεις στραμμένο -για να κερδίσεις ολο το μήκος του - προς την μεριά της στάχτης και να την φυσάει. Οποτε για να καθαρίσεις πρεπει το σπιραλ να κάνει μεγαλύτερη διαδρομή και ετσι θα επρεπε να είναι πιο μεγαλο κατά την αποψη μου. Ποιά είναι η γνώμη των υπολοίπων χρηστών της ιδιας σκούπας?




χεχεχεχεχε γυρνα το καπακι αλλιως να φυσαει απο την αλλη βρε Γιωργη

Το μυαλό μου και μια λίρα... ευχαριστώ πολύ

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.257 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ