Κλήρωση Σεπτεμβρίου - Αερόθερμη Σόμπα 6kW Μοσχάλης ΑΒΕΤΕ

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #27464 από Moschalis

sta1 έγραψε: Προς (διαχειριστές-συντονιστές)Συνχαρητήρια για τον τρόπο υπολογισμού και γενικά για την ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ διαδικασία όσο αφορά τις κληρώσεις. :)
Και φυσικά και στον Κο.Μοσχάλη όσο αφορά τα δώρα προς τα μέλη του φόρουμ και ας έχουμε τις κόντρες μας... :)


Καλησπέρα σας,

Καμμία κόντρα, κανένα πρόβλημα , ότι λέμε και κάνουμε γίνεται καλοπροαίρετα, σύντομα και άλλη προσφορά για τα μέλη του φόρουμ.

Υ.Γ. sta1, σήμερα θα έφτιαχνα το πρωτότυπο με την ιδέα σου, αλλά με έχουν σκίσει ελαφρώς, παίρνω μια ακόμα ημέρα διορία απο τη σημαία, και σε ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": sta1

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #27546 από γιαννης-δραμα
Μπραβο στον τυχερο και πολλα μπραβο στον κ. Μοσχαλη!
ΑΝΤΕ ΚΑΙ Η ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΕΠΑΓΓΕΜΑΤΙΕΣ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": akapsali

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #27553 από panosvlass

jnet έγραψε:

akapsali έγραψε: Αγαπητοί φιλοι Καλημέρα

Σας ευχαριστώ και πάλι όλους

Οπως καταλάβατε κέρδισα τον 1 δώρο (σομπα-σετ καμιναδας - σκούπα) αλλά και το δευτερο δωρο (σκούπα)

Επειδή δεν ειμαι και πλεονέκτης για να εχω 2 σκούπες (είχα αποφασίσει να την δωρίσω σε φίλο) και με αφορμή το θέμα που έθεσε ο jnet Παρακαλώ τους διαχειριστές του forum και τον κ. Μόσχαλη που διοργανώσαν την κλήρωση να ξεκαθαρίσουν την τύχη του δευτερου δώρου πριν προχωρήσω στην επικοινωνία με τον Κ Μόσχαλη.


Δεν υπάρχει θέμα αφού η τύχη επέλεξε εσένα πάρε τηλέφωνο να τα κανονίσεις όλα και να την χαρίσει όπου νομίζεις.

Δεν θεωρώ ότι τέθηκε ποτέ θέμα τι θα γίνει εάν τα κερδίσει όλα ένας και το λογικό είναι να τα πάρει όλα αυτός που τα κέρδισε.

Αφού επικοινώνησα και με τον κύριο Μοσχάλη θα δοθεί και 2η σκούπα σε εσένα και μία σκούπα στον άτυχο από την πρώτη κατάσταση που είναι ο panosvlass(Παναγιώτης)


Αν δεν το έλεγες δεν θα το έπερνα χαμπάρι για την πρωτη λίστα...
Οταν είχε βγεί η δευτερη λίστα, αυτομάτως ξέχασα τους άριθμούς της πρώτης.
Τωρα που το είπες και την ξαναείδα και πηρα χαμπάρι τι έγινε εφαγα μια στεναχώρια...
Επειδή ομως τα κουμάντα μου για το σπίτι τα έκανα βάζωντας την ecostar δεν είμαι πλεονέκτης και μακάρι το παλικάρι που την κέρδισε να την χαρεί και να ζεσταθει το χείμωνα.
Αλλά ως απο μηχανής θεός τα κανονίσατε και μου επαναφέρατε το χαμόγελο έστω και με την σκούπα.
Ενα μεγάλο ευχαριστώ σε ολους σας και ειδικά στον κ.Μόσχαλη.
Θα τον καλέσω αυριο το πρωί για τα διαδικαστικά.

Και πάλι συγχαρητήρια σε όλους.Ελπίζω να μπορέσουμε μεσω των εκθέσεων και των συναντήσεών να γνωριστούμε με τους περισσότερους αν όχι όλους.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by panosvlass.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet, akapsali

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #27696 από Pri

jnet έγραψε: Μήπως την σκούπα να την πάρει αυτός που θα κέρδιζε την σόμπα αν ο PRI δεν έβλεπε ότι δεν τον είχαμε περάσει στην λίστα?

Μια ιδέα ρίχνω


Ω ναι! Μ' αρέσει να είμαι ο καθοριστικός παράγων!!!! :P :P :P :P

There is nothing more uncommon than common sense.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #27830 από Moschalis
Και πάλι συγχαρητήρια akapsali. Ορίστε το δώρο σου , πακετάρεται, και λογικά φεύγει σήμερα ή το πολύ αύριο.




Μεγειά!!, ή να το πω σωστά, με υγεία!

ΜΟΣΧΑΛΗΣ ΑΒΕΤΕ
Συνημμένα:
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by Moschalis.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": akapsali

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #27880 από michalisgr

Moschalis έγραψε: Και πάλι συγχαρητήρια akapsali. Ορίστε το δώρο σου , πακετάρεται, και λογικά φεύγει σήμερα ή το πολύ αύριο.




Μεγειά!!, ή να το πω σωστά, με υγεία!

ΜΟΣΧΑΛΗΣ ΑΒΕΤΕ



ευγε ευγε... Καλες πελλετοκαυσεις...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": akapsali

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.099 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ