Κλήρωση Σεπτεμβρίου - Αερόθερμη Σόμπα 6kW Μοσχάλης ΑΒΕΤΕ

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #28748 από akapsali
Αγαπητοί Φίλοι Καλημέρα

Σήμερα παρέλαβα τα δώρα μου ως τυχερός της Κλήρωσης Σεπτεμβρίου Προσφοράς της Εταιρίας Μοσχάλης ΑΒΕΤΕ

Πρόκειται όπως θα δείτε και στις φωτογραφίες για

1ο Δώρο

α)Αερόθερμα Σόμπα 6Kw Pellet

β)Σετ καμινάδας

γ)Σκούπα Στάχτης

2ο Δώρο

α)Σκούπα Στάχτης


Σε πρώτη φάση άνοιξα τις συσκευασίες , η πρώτη μου εντύπωση είναι άριστη , όλα υπολογισμένα μέχρι οι βάσεις στήριξης της καμινάδας και οι σφικτήρες που θα χρησιμοποιηθούν (όσες ενώσεις τόσοι σφικτήρες)
Επίσης άρχισα να διαβάζω και λίγο τα manual μιας και δεν είμαι άμεσα έτοιμος να κάνω την τοποθέτηση , είμαι σε αναζήτηση καροτιέρας για να κάνω τις τρύπες στους τοίχους χωρίς να κάνω και μεγάλη ζημιά (πέρυσι έβαψα το σπίτι).

Θα ανεβάσω αργότερα και φωτογραφίες από την τοποθέτηση-εγκατάσταση

Και πάλι να πω ένα ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στην Εταιρία Μοσχάλης ΑΒΕΤΕ για την προσφορά της. Να έχουν υγεία ευτυχία και οικονομική άνοδο. (Και πολλές προσφορές...)

Επίσης θα πρέπει και να ευχαριστήσω και τους διαχειριστές του Forum που αναλαμβάνουν όλη την συνεννόηση με τις εταιρίες ώστε να φτάνουν οι οποίες προσφορές στα μέλη του Forum.
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by akapsali.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #28752 από akapsali
Λόγω μεγέθους είχα πρόβλημα στο upload των φωτογραφιών
Εκανα resize και ελπίζω τώρα να ανέβουν κανινικά

Mεταφορά απο την μεταφορική στο σπίτι με το τρειλορ




Πρόχειρη τοποθέτηση στο υπόγειο

Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30145 από panosvlass
Επαναφέρω το θέμα για να ρωτήσω με ποιόν τρόπο θα μπορέσω να συννενοηθώ με την εταιρία του κ.Μοσχαλη για την σκούπα που κέρδισα.
Δυστυχώς δεν κατάφερα να έρθω στην έκθεση στην Παιανία γιατι με κολλησε η κόρη μου και με έριξε στο κρεββάτι.Εχασα και την ευκαιρία να γνωρίσω πολυ κόσμο απο κοντά.Οψώμεθα ως την επόμενη!

Την προηγούμενη βδομάδα είχα καλέσει στην εταιρία και ζήτησα τον κ.Σταύρο ο οποίος ήταν απασχολημένος.
Εδωσα τα στοιχεία μου στην κυρία που μιλούσα μαζί της και της εξήγησα τον λόγο που κάλεσα αλλα δεν γνωριζε(!) κάτι για την κλήρωση.
Θα ξανακάλέσω όταν βρώ λιγο χρόνο αλλα μέχρι τότε αν κάποιος απο την εταιρία του κ.Μοσχαλη θέλει να μου δώσει κάποιο απευθείας τηλέφωνω να συννενοηθώ θα το εκτιμούσα πολυ!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #33586 από macedonasf
Να συγχαρώ κι εγώ τον νικητή του διαγωνισμού και απλά για ενημερωτικούς λόγους προς τον διαχειριστή να πω ότι ενώ με είχε στην πρώτη λίστα εδώ www.energ.gr/j15/index.php?option=com_ku...7&id=21585&Itemid=53 με το νούμερο "92 fos macedonasf 35" στο αρχείο pdf δεν......υπάρχω. Το τονίζω ότι το λέω για ενημερωτικούς και μόνο λόγους για....τις επόμενες κληρώσεις.

Καλές ζέστες στον νικητή.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #33588 από kosmidis80

macedonasf έγραψε: Να συγχαρώ κι εγώ τον νικητή του διαγωνισμού και απλά για ενημερωτικούς λόγους προς τον διαχειριστή να πω ότι ενώ με είχε στην πρώτη λίστα εδώ www.energ.gr/j15/index.php?option=com_ku...7&id=21585&Itemid=53 με το νούμερο "92 fos macedonasf 35" στο αρχείο pdf δεν......υπάρχω. Το τονίζω ότι το λέω για ενημερωτικούς και μόνο λόγους για....τις επόμενες κληρώσεις.

Καλές ζέστες στον νικητή.


Κι ομως εισαι στην λίστα που συμμετειχε στην κληρωση!

Δες το επισυναπτομενο αρχειο Sompanew Που ειχε μπει δημοσια!

Δες το ποστ #26672 στο θεμα και θα σε δεις... :P
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by kosmidis80.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #33590 από macedonasf
Έχεις ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ. Κοιτούσα άλλο αρχείο pdf.
Ζητάω συγνώμη από το διαχειριστή.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.099 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ