Αυτή την μισή παλέτα της κληρωσης, ποιός θα την πάρει?

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #124793 από michalisgr
Veziris και εγω ο δικος σου.. Δωσε διευθυνση να σου στειλω τα πελλετ με χρεωση δικη σου ομως και με τα ζουμια που ανεφερες οκ;; κατα τα αλλα ας λεει ο καθενας ο.τι μακακια του κατευει....αν η μακακια ηταν θεος εσυ θα κατοικουσες μαζι του στον ολυμπο... Καληνυχτα

Sent from my NO1_S6 using Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #124794 από michalisgr
Και ο τιτλος του θεματος ακυρος δεν ειναι;;; ποιος εξυπνος το εγραψε;;;

Sent from my NO1_S6 using Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #124796 από veziris

michalisgr έγραψε: Veziris και εγω ο δικος σου.. Δωσε διευθυνση να σου στειλω τα πελλετ με χρεωση δικη σου ομως και με τα ζουμια που ανεφερες οκ;; κατα τα αλλα ας λεει ο καθενας ο.τι μακακια του κατευει....αν η μακακια ηταν θεος εσυ θα κατοικουσες μαζι του στον ολυμπο... Καληνυχτα

Sent from my NO1_S6 using Tapatalk


Μια χαρά τα λες. Λίγη αυτοκριτική δεν βλάπτει. Προφανώς όμως δεν καταλαβαίνεις το ηθικό ζήτημα που υπάρχει. Προσοχή όμως γιατί απ΄ ότι ξέρω εσύ κατοικείς ήδη κοντά στους πρόποδες του Ολύμπου και είναι εύκολη η κατάκτηση της κορυφής. Εγώ βολεύομαι εδώ που είμαι και με τον Ψηλορείτη.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #124797 από Gdevil
Βρε τι θυμήθηκα τώρα...
Καλημέρα καταρχήν...
Ήταν μία διαφήμιση λοιπόν...
ΕΧΣ ΞΕΦΥΓ... έλεγε

Θέλει κάποιος να πουλήσει κάτι δικό του... Δικαίωμά του...
Θέλει κάποιος να θίξει το ηθικό θέμα το να πουλάς κάτι που σου δώρισαν... Δικαίωμά του
Θέλει κάποιος να θίξει το θέμα του να υποστηρίζουμε αστήρικτα απόψεις... Δικαίωμά του
Θέλει κάποιος να έχει προσωπική έστω και ατεκμηρίωτη άποψη για κάποιο θέμα... Δικαίωμά του
Θέλει κάποις να στηρίξει την ελληνική παραγωγή... Δικαίωμά του
Θέλει κάποιος να στηρίξει το συμφέρον του καταναλωτή... Δικαίωμά του
Θέλει κάποιος να γράψει κάτι άλλο (πχ εγώ που γράφω αυτό το ποστ)... Δικαίωμά του

Αλλά δεν νομίζω πως υπάρχει λόγος ντε και καλά να επιμένουμε σε κάτι μπας και πείσουμε τον άλλον ότι έχουμε σώνει και καλά δίκαιο. Πόσο μάλλον να καταφεύγουμε σε χαρακτηρισμούς ή σε υπονοούμενα. Άααα και από το δημοτικό έχω μάθει ότι το "κυρία κυρία ο Γιαννάκης το ξεκίνησε" δεν έχει κάποιο νόημα
(μπορεί βεβαίως βεβαίως να κάνω και λάθος αλλά είπαμε.. ένα δικαίωμα να γράψω κάτι που πιστεύω το έχω)
Την καλημέρα μου ξανά


Ειδικός δεν είμαι. Οτι γράφω είναι προσωπικές σκέψεις. Όποιος τις διαβάζει ας τις κρίνει πριν τις αποδεχτεί ή πριν τις απορρίψει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #124798 από veziris

DOOM_NX έγραψε: Excuse me... Τόσο καλό πέλλετ είναι αυτό που τραβάει υγρασία μέσα από το σακί και όχι μόνο αυτό, βγάζει και ζουμιά που τρέχουν στα πατώματα;

Oh my god... Ή γίνεστε πολύ δραματικοί ώρες-ώρες ή έχουμε να κάνουμε με άθλιο προϊόν στ'αλήθεια.

Τα λόγια σου φανερώνουν πραγματικά εμπάθεια όταν ακόμα κι ένα χιουμοριστικό σχόλιο το αρπάζεις για να το "τεντώσεις" και να καταλήξεις εκεί που θέλεις. Απορώ γιατί ασχολείσαι με το θέμα αφού αρνήσε να κάνεις έστω μια μικρή δοκιμή του συγκεκριμένου πέλλετ. Εμείς οι υπόλοιποι που έχουμε πιο "φτηνιάρικα" μηχανήματα μπορούμε να καίμε ότι μας καπνίσει και δεν μπορεί ο υπερευαίσθητος kiturami ; Μήπως τα μεγαλοποιείς τα πράγματα ; Για λέβητες μιλάμε και όχι για πυρηνικούς αντιδραστήρες ή ελβετικά ρολόγια. Το egger που διαφημίζεις <και είναι όντως καλό, ήμουν από τους πρώτους που το έκαψα πέρισυ και είπα την γνώμη μου στο forum> είναι 35 τοις εκατό περίπου ακριβότερο από το cretapellet. Για να το προτιμήσω λοιπόν έχω την απαίτηση να μου βγεί 35 τοις εκατό καλύτερο σε όλα <θερμογόνο, στάχτες κατανάλωση κλπ>. Αν μου το αποδείξει αυτό κάποιος επιστημονικά θα το προτιμήσω, αλλά μου φαίνεται δύσκολο αφού έχω μια χονδρική έστω αντίληψη έχοντας κάψει κι από τα δύο. Αλλιώς θα συνεχίσω με το cretapellet ή όποιο άλλο μου ικανοποιεί την ανάγκη για ζέστη και την τσέπη κι ας μην ευχαριστεί η σόμπα μου τον θεό για το τέλειο αφεντικό που βρήκε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #124802 από creta pellet
Απαντήθηκε από creta pellet στο θέμα Οι προσφορές της Creta Pellet Hellas

DOOM_NX έγραψε: Τι φασισμός είναι αυτός; Ουστ παλιοχρυσαυγίτες! :P


θα σε παρακαλεσω τετοιες μερες που ειναι να μην ξαναρχισουμε παλι τα ιδια στη creta pellet μη ξαναγραψεις.πηγαινε αλλου να παιξεις .αν γλιτωσες τι μηνυση τι προηγουμενη φορα τωρα δεν την γλιτωνεις.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.102 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ