Αυτή την μισή παλέτα της κληρωσης, ποιός θα την πάρει?

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #124729 από veziris

michalisgr έγραψε: Πουλαω 30 τσουβαλακια κρετα πελλετ 120€ οποιος τα θελει ας στειλει μνμ

Sent from my NO1_S6 using Tapatalk


Είμαι ο άνθρωπός σου.Προσφέρομαι να τα πάρω δωρεάν αν μου τα στείλεις με πληρωμένα από σένα μεταφορικά. Έχεις σκεφτεί το ενδεχόμενο να σου μείνουν αμανάτι, να πάρουν υγρασία μέχρι το καλοκαίρι και να αρχίσουν να τρέχουν μαύρα ζουμιά στα πατώματα ;
Κατά τα άλλα έχουμε απαιτήσεις από τους κανονικούς εμπόρους............
Last edit: 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν by veziris.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #124750 από DOOM_NX
Excuse me... Τόσο καλό πέλλετ είναι αυτό που τραβάει υγρασία μέσα από το σακί και όχι μόνο αυτό, βγάζει και ζουμιά που τρέχουν στα πατώματα;

Oh my god... Ή γίνεστε πολύ δραματικοί ώρες-ώρες ή έχουμε να κάνουμε με άθλιο προϊόν στ'αλήθεια.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #124751 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Οι προσφορές της Creta Pellet Hellas
Καλά λέει... Ευκαιρία να βγάλει και κάνας άλλος κάνα φράγκο! :lol: :whistle:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #124754 από vag1234

DOOM_NX έγραψε: Excuse me... Τόσο καλό πέλλετ είναι αυτό που τραβάει υγρασία μέσα από το σακί και όχι μόνο αυτό, βγάζει και ζουμιά που τρέχουν στα πατώματα;

Oh my god... Ή γίνεστε πολύ δραματικοί ώρες-ώρες ή έχουμε να κάνουμε με άθλιο προϊόν στ'αλήθεια.


Θες να σου στείλω 4 σακιά δώρο?? Και τα μεταφορικά δικά μου.. Τουλάχιστον να το δοκιμάσεις και μετά να γράψεις, δεν μου κάνει για τους Χ; παρακάτω λόγους ή δεν μπορεί να το κάψει ο kiturami ή μου βρωμάει....

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": stratis 1

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #124757 από XAALAARAA

vag1234 έγραψε:

DOOM_NX έγραψε: Excuse me... Τόσο καλό πέλλετ είναι αυτό που τραβάει υγρασία μέσα από το σακί και όχι μόνο αυτό, βγάζει και ζουμιά που τρέχουν στα πατώματα;

Oh my god... Ή γίνεστε πολύ δραματικοί ώρες-ώρες ή έχουμε να κάνουμε με άθλιο προϊόν στ'αλήθεια.


Θες να σου στείλω 4 σακιά δώρο?? Και τα μεταφορικά δικά μου.. Τουλάχιστον να το δοκιμάσεις και μετά να γράψεις, δεν μου κάνει για τους Χ; παρακάτω λόγους ή δεν μπορεί να το κάψει ο kiturami ή μου βρωμάει....


Θες να του κανεις καμια ζημια το μηχανημα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ο δικος του καει μονο egger :P :P :P :P :P :P

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #124760 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Οι προσφορές της Creta Pellet Hellas

DOOM_NX έγραψε: Καλά λέει... Ευκαιρία να βγάλει και κάνας άλλος κάνα φράγκο! :lol: :whistle:


Μπα θα βαλει ορο για οσους εχουν kiturami να μην παρουν μερος στην κληρωση :lol: :lol: :lol: :lol:

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": vag1234

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.078 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ