Αγορά Pellet απο Βουλγαρία σε τιμη εργοστασίου

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #129733 από XAALAARAA

makis terzis έγραψε: το πελλετ το ασπρο πολύ σαβουρα ένα σακι καιω και ο λέβητας κανει μπλοκ από το κλινκερ.


ναι ε απο που το πηρε απο αυτον με τα πλακακια στο κιρκοβο βαλε καμια φοτωγραφια το πελλετ το τσουβαλι αν γραφει κατι το κλινκερ που κανει να το δουμε :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ποσο το πηρε ??? αραγε απο που το περνει αυτος ???

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ
Last edit: 10 Χρόνια 1 Μήνας πριν by XAALAARAA.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 9 Χρόνια 10 Μήνες πριν #129750 από makis terzis
2.5 το σακί είπαμε από το μαγαζί με τα πλακάκια όσο για φώτο θα προσπαθήσω.
Last edit: 9 Χρόνια 10 Μήνες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 9 Χρόνια 10 Μήνες πριν #129752 από makis terzis
Φώτο δεν μπορώ να βάλω γιατί δε ξέρω .Το κλίνκερ που κάνει είναι τόσο μεγάλο που αν δε καθαρίσω ο λέβητας δεν μπορεί να κάνει έναυση και κάνει μπλοκ.
Last edit: 9 Χρόνια 10 Μήνες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 9 Χρόνια 10 Μήνες πριν #129956 από makis terzis
Μόλις γύρισα από Βουλγαρία το εργοστάσιο πελλετ δεν είχε καθόλου παρά μόνο πρώτη ύλη.Σταμάτησα στο πρώτο μαγαζί στα πλακάκια και πήρα άλλα δέκα σακιά προς 2.6 το ένα.Ήταν μια Σίλβια που μιλούσα Αγγλικά και είπε δυο τόνους το φορτηγό φέρνει στη Κομοτηνή και στα γύρω χωριά προς 180 ευρώ τον τόνο όποτε θέλουμε άμεσα.Αν θες παραγγέλνεις και ένα τόνο και μόλις παραγγείλει και κάποιος άλλος ένα ακόμη τότε τα φέρνουν.Αλλά το πελλετ κλίνκερ πολύ θέλει καθάρισμα κάθε μέρα.Στο μαγαζί στο ράφι έχουν μια σακούλα με πράσινα γράμματα αλλά όταν έρχονται είναι σε διάφανη σακούλα.
Last edit: 9 Χρόνια 10 Μήνες πριν by PRIMUS 45.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": XAALAARAA

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 9 Χρόνια 10 Μήνες πριν #130027 από makis terzis
Ξέρω κάποιον που σπούδασε BG και γνωρίζει τη γλώσσα έχω πάρει και τα τηλέφ. από τη βιοτεχνία και από τα πλακάκια τις επόμενες μέρες θα πάρουμε κανα τηλ.να δούμε τι παίζει.Ξυπνάνε κι αυτοί πάντως θα τους κάνουμε μάγκες .Αυτό το λέω γιατί έχει μια σακούλα πελλετ στο ράφι προς 2.6 με πράσινα γράμματα αλλά σου φέρνει τη διάφανη σου λέει πως είναι το ίδιο και κάνει 2,5 .Τόσο το πλήρωσε πριν 3-4 μέρες κάποιος δικός μου το αναφέρω στις παραπάνω συζητήσεις μου αλλά και κάποιος που συνάντησα την ίδια ίδια μέρα και ώρα έξω από το μαγαζί.'Εμένα μου είπε για δέκα σακιά 26 ευρώ και δε μου κόψε απόδειξη.Πιστεύω έπαιξε ρόλο η μάρκα του αυτοκινήτου μου.Σήμερα που έχω ποιο καθαρό το κεφάλι μου το σκέφθηκα χθες είχα μαζί και τη γυναίκα μου.
Last edit: 9 Χρόνια 10 Μήνες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 10 Μήνες πριν #135241 από XAALAARAA
Φίλος συμβουλεύτηκε τους χάρτες και προμηθεύτηκε 8 τόνους πελλετ
Ο Βούλγαρος τα κουβάλησε και μέσα στην αποθήκη με 185€ τον τόνο
και όλα τα παραστατικά νόμιμα. 4 δρομολόγια των 2 τόνων όλα το Σαββατοκύριακο :whistle:
Γιατί έτσι το ζήτησε.
Το pellet είναι κάτασπρο από αποφλοιωμένο πεύκο και μεσέ όποιος μπορεί να το πάρει μόνος από το
εργοστάσιο θα το πάρει 165€ τον τόνο :P
Συνημμένο αρχείο:


Συνημμένο αρχείο:


Και εδώ μια φώτο δίπλα δίπλα με πελλετ που χρησιμοποιούσε πέρυσι αριστερά το νέο
Συνημμένο αρχείο:

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ
Last edit: 9 Χρόνια 10 Μήνες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.100 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ