Συζητήσεις για pellets

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #115930 από ΜΑΡΜΑΡΩ
Σημερα ζητησε 250 τον τονο και 15 ευρω μεταφορικα ανα παλετα για αποσταση μικροτερη των 10 λεπτων.υποψη οτι το 80% ειναι πηρυνοξυλο που κοστιζει λιανικη τιμη 115 ευρω ο τονος τωρα που υποτιθεται σπανιζει. Τελοσπαντων εκαστος κατα διανοια πραττει.
Ερωτηση: μηπως εισαι απο τα μαλια; φετος τι εχεις καψει; ξεκινησες καθολου να το αναβεις;
Αν ξερεις κι αλλους απο περιοχη ηρακλειου, πραγματι αξιζει να μαζευτουμε και να κανουμε μαζικη παραγγελια, αν οχι φετος τουλαχιστον τα επομενα χρονια.
Εδω μας πινουν το αιμα μου φαινεται...
Last edit: 10 Χρόνια 6 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #115946 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Γενική Συζήτηση για Ομαδικές Αγορές

ΜΑΡΜΑΡΩ έγραψε: ΣΗΜΕΡΑ ΖΗΤΗΣΕ 250 ΤΟΝ ΤΟΝΟ ΚΑΙ 15 ΕΥΡΩ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΑΝΑ ΠΑΛΕΤΑ ΓΙΑ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΤΩΝ 10 ΛΕΠΤΩΝ.ΥΠΟΨΗ ΟΤΙ ΤΟ 80% ΕΙΝΑΙ ΠΗΡΥΝΟΞΥΛΟ ΠΟΥ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΛΙΑΝΙΚΗ ΤΙΜΗ 115 ΕΥΡΩ Ο ΤΟΝΟΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΣΠΑΝΙΖΕΙ. ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΕΚΑΣΤΟΣ ΚΑΤΑ ΔΙΑΝΟΙΑ ΠΡΑΤΤΕΙ.
ΕΡΩΤΗΣΗ: ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΛΙΑ; ΦΕΤΟΣ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΨΕΙ; ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΒΕΙΣ;
ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΙ ΑΛΛΟΥΣ ΑΠΟ ΠΕΡΙΟΧΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ, ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙΚΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ, ΑΝ ΟΧΙ ΦΕΤΟΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ.
ΕΔΩ ΜΑΣ ΠΙΝΟΥΝ ΤΟ ΑΙΜΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ...


Γράφε σε παρακαλώ με μικρά(πεζά) γράμματα. Επιπλεον χρησιμοποιησε το παράθεση για να φαίνεται σε ποιόν απαντάς και σε ποιόν κανεις την ερώτηση. Την καλημέρα μου στην ομορφη Κρήτη.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΜΑΡΜΑΡΩ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #116052 από ΜΑΡΜΑΡΩ
Πού θα πάει , θα μάθω και δε θα αγριεύω τα πλήθη πλέον...
καλημέρα και σε εσάς κι ένα μεγάλο ευχαριστώ για το στήσιμο και τη διαχείριση του συγκεκριμένου ιστότοπου!

jnet έγραψε:

ΜΑΡΜΑΡΩ έγραψε: ΣΗΜΕΡΑ ΖΗΤΗΣΕ 250 ΤΟΝ ΤΟΝΟ ΚΑΙ 15 ΕΥΡΩ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΑΝΑ ΠΑΛΕΤΑ ΓΙΑ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΤΩΝ 10 ΛΕΠΤΩΝ.ΥΠΟΨΗ ΟΤΙ ΤΟ 80% ΕΙΝΑΙ ΠΗΡΥΝΟΞΥΛΟ ΠΟΥ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΛΙΑΝΙΚΗ ΤΙΜΗ 115 ΕΥΡΩ Ο ΤΟΝΟΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΣΠΑΝΙΖΕΙ. ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΕΚΑΣΤΟΣ ΚΑΤΑ ΔΙΑΝΟΙΑ ΠΡΑΤΤΕΙ.
ΕΡΩΤΗΣΗ: ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΛΙΑ; ΦΕΤΟΣ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΨΕΙ; ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΒΕΙΣ;
ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΙ ΑΛΛΟΥΣ ΑΠΟ ΠΕΡΙΟΧΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ, ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙΚΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ, ΑΝ ΟΧΙ ΦΕΤΟΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ.
ΕΔΩ ΜΑΣ ΠΙΝΟΥΝ ΤΟ ΑΙΜΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ...


Γράφε σε παρακαλώ με μικρά(πεζά) γράμματα. Επιπλεον χρησιμοποιησε το παράθεση για να φαίνεται σε ποιόν απαντάς και σε ποιόν κανεις την ερώτηση. Την καλημέρα μου στην ομορφη Κρήτη.

Last edit: 10 Χρόνια 6 Μήνες πριν by jnet.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #116064 από FERR
Απαντήθηκε από FERR στο θέμα Συζητήσεις για pellets
Είστε ικανοποιημένοι με το pellet careefur σε καυστήρα ?Αγόρασα 20 σακουλάκια με την προσφορά και μου είπαν έχει κι αλλά στην αποθήκη αν είναι τα πάρω όλα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #116066 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Συζητήσεις για pellets
τραβα παρε μερικα ακομα τετοια τιμη δεν βρισκεις ευκολα (υποθετω)
αν και πιθανοτατα οι προσφορες του καρφουρ να ειναι επαναλαμβανομενες
ακομα κι αν δεν καλοκαιγονται σ εσενα τ ανακατυεις με καποιο αλλο
εκτο κι αν εχεις πετυχει ηδη αλλο "φτηνο" καλο πελλετ οποτε η καλυτερη λυση ειναι να δοκιμασεις στον δικο σου λεβητα και να περιμενεις την επομενη προσφορα :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #116067 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Συζητήσεις για pellets

FERR έγραψε: Είστε ικανοποιημένοι με το pellet careefur σε καυστήρα ?Αγόρασα 20 σακουλάκια με την προσφορά και μου είπαν έχει κι αλλά στην αποθήκη αν είναι τα πάρω όλα


Φιλε μου μη ρωτας τους αλλους.
Κοιταξε αν καιει καλα στον ΔΙΚΟ ΣΟΥ καυστηρα κ αν ναι,τοτε "χτυπα" τα ολα. ;)
Βασισου στην δικη σου περιπτωση κ οχι σε αλλη μαρτυρια γιατι μπορει να διαφερουν πολλες παραμετροι που θα επηρεασουν το τελικο αποτελεσμα.

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.232 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ