Φτηνό ή τζάμπα pellet: το θέμα στην παρέα του Forum!

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #3105 από skouiki
Αγαπητοί φίλοι Χρονιά πολλά.
έχω τον λέβητα pecal 35 της εταιρίας mavil εδώ και δυόμιση μίνες. Κάποια μικροπροβλήματα που είχα στις ρυθμίσεις τα λύσαμε μαζί με έναν εξωτερικό συνεργάτη της εταιρίας σε πολύ σύντομο χρονικό διάστημα (τέτοιο που να με έχει αφήσει εκλπηκτο η ανταπόκριση, το ΜΠΡΑΒΟ είναι το λιγότερο που μπορώ να γράψω για τον συγκεκριμένο άνθρωπο.)
Το πρόβλημα που έχει το μηχάνημα ειναι στο σιλό. Απλά απαράδεκτο. τι ενοω με αυτό. ακόμα και με τρια τσουβάλια pellet μέσα στο σιλο δεν πέφτουν στον κοχλία. Αυτό γίνετε επειδή η κλίσης που έχει άπλα δεν οδηγούν το καύσιμο στον κοχλία.
Μετά από εποικινονια με το εργοστάσιο (Κο Μαυροματη) μου υποσχεθήκαν ότι σήμερα Τετάρτη θα έρθουν να το αντικαταστήσουν με άλλο με βελτιωμένες τις κλίσης. Όσο τους είδατε εσείς άλλο τόσο τους είδα και εγώ.

ΚΡΙΜΑ γιατί σε ένα τόσο απλό σε λύση πρόβλημα επέλεξαν να με ταλαιπωρήσουν.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #3138 από KERBEROS
ΑΠΟΡΙΑ:
Τι συμβαίνει όταν σε ένα φόρουμ δεν εμφανίζεσαι ως μέλος, ενώ ήσουν μέχρι πριν από λίγο;
Όταν δεν έχεις δυνατότητα προσωπικών μηνυμάτων; Μήπως κάποιοι έχουν τη δυνατότητα να τα διαβάζουν;
Μιλάω για το ποηγούμενο φόρουμ. Πλέον εκεί δεν υπάρχω, με εξαφάνισαν...
Πάντως εγώ θα εξακολουθήσω να βλέπω, θα βρω και τρόπο να στέλνω μηνύματα.

Τελικά είχα απόλυτο δίκιο σε όσα έλεγα μέχρι τώρα, οι αλήθειες ενοχλούν, έστω και στα προσωπικά μηνύματα. Απίστευτο!!!

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Last edit: 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #3139 από mastoras
Με την DATA BASE όλα γίνονται ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #3170 από KERBEROS
Επειδή, με τη διαγραφή μου από το άλλο φόρουμ, έχασα ότι στοιχεία είχα κρατημένα στα προσωπικά μηνύματα (τηλέφωνα κ.α.), όποιος θέλει να επικοινωνήσει μαζί μου το e-mail μου είναι Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..
Δεχόμαστε και καλές προσφορές από εμπόρους :P .

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #3172 από michalisgr

KERBEROS έγραψε: Επειδή, με τη διαγραφή μου από το άλλο φόρουμ, έχασα ότι στοιχεία είχα κρατημένα στα προσωπικά μηνύματα (τηλέφωνα κ.α.), όποιος θέλει να επικοινωνήσει μαζί μου το e-mail μου είναι Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..
Δεχόμαστε και καλές προσφορές από εμπόρους :P .


βασικα η δειχειριστες των φορουμ εχουν τη δυνατοτητα να διαβαζουν προσωπικα σου μηνυματα.
Επισης διαβαζουν ολα τα κειμενα που εχεις ποσταρει και ας τα εχεις διαγραψει η διορθωσει. υπαρχουν ΟΛΑ στη DATABASE!

Καλημερα.. Διαβαζοντας σκεφτηκα..... Μηπως θα ηταν καλυτερα ανα περιοχες να αγοραζουμε 2-3 ατομα αυτα τα μηχανιματα μαζι και να εξυπηρετουνται περισσοτερα ατομα απο ενα μηχανιμα.. Εγω π.χ. χρηματα μπορω να διαθεσω αλλα ΔΕΝ εχω το χωρο να βαλω αυτα τα μηχανιματα.. Π.χ. αν ενας μενει κατερινη και ενδιαφερεται να αγορασει για να κανει για τη παρτη του πελλετ μπορω να συμβαλω και εγω στη αγορα των μηχανιματων και των λειτουργικων εξοδων και να μοιραζομαστε τα πελλετ που θα φτιαχνουμε μαζι.
Last edit: 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν by michalisgr.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #3181 από XAALAARAA

KERBEROS έγραψε: Επειδή, με τη διαγραφή μου από το άλλο φόρουμ, έχασα ότι στοιχεία είχα κρατημένα στα προσωπικά μηνύματα (τηλέφωνα κ.α.), όποιος θέλει να επικοινωνήσει μαζί μου το e-mail μου είναι Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..
Δεχόμαστε και καλές προσφορές από εμπόρους :P .




εσυ εισαι ο ΑΛΗΘΕΙΑΣ :P :P :P :P :P :P :P

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.146 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ