Φτηνό ή τζάμπα pellet: το θέμα στην παρέα του Forum!

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #822 από michalisgr
καλημερα σε ολη τη παρεα.. Εκανα μια ερωτηση σε διαφορετικο νημα απλα δε μου απαντησε κανεις..

www.energ.gr/j15/index.php?option=com_ku...=32&id=694&Itemid=53

@ Διαχειριστη αν γινεται αφησετε σε παρακαλω για σημερα εδω και μετα διεγραψε το σχολιο αυτο τελειως. Απλα ισως να το δει καποιος και με βοηθησει..

Ευχαριστωωω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #839 από KERBEROS
Έχει ακούσει κανείς παιδιά για ρουμάνικο πέλλετ. Γνωστός μου είπε πως θεωρείται από τα καλύτερα κι ότι δεν φτιάχνεται από κονωφόρα. Ξέρει κανείς τίποτα;

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #843 από miller
καλησπερα μηπως εχει κανεις απο εσας στο σπιτι του ξυλολεβητα radijator fk με ενδιαφερει και θελω πληροφοριες.ευχαριστω προκαταβοληκα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #847 από teo66

KERBEROS έγραψε: Έχει ακούσει κανείς παιδιά για ρουμάνικο πέλλετ. Γνωστός μου είπε πως θεωρείται από τα καλύτερα κι ότι δεν φτιάχνεται από κονωφόρα. Ξέρει κανείς τίποτα;

Kαλησπερα. Μιλησα με Ρουμανια πριν απο λιγο υπαρχει πελλετ με χαμηλες τιμες σε οξεια και ακομα πιο χαμηλες για πελλετ απο ελατο -πευκο .Δεν αναφερω τιμες γιατι θελω πρωτα να τις διασταυρωσω .Αυτο που μπορω να σας πω ειναι οτι για μια νταλικα 22τονων ειναι +1000 euro.Αυτα εμαθα σημερα μεχρι το τελος τις εβδομαδος θα ξερω πιο πολλα και για την ποιοτητα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #848 από KERBEROS

teo66 έγραψε:

KERBEROS έγραψε: Έχει ακούσει κανείς παιδιά για ρουμάνικο πέλλετ. Γνωστός μου είπε πως θεωρείται από τα καλύτερα κι ότι δεν φτιάχνεται από κονωφόρα. Ξέρει κανείς τίποτα;

Kαλησπερα. Μιλησα με Ρουμανια πριν απο λιγο υπαρχει πελλετ με χαμηλες τιμες σε οξεια και ακομα πιο χαμηλες για πελλετ απο ελατο -πευκο .Δεν αναφερω τιμες γιατι θελω πρωτα να τις διασταυρωσω .Αυτο που μπορω να σας πω ειναι οτι για μια νταλικα 22τονων ειναι +1000 euro.Αυτα εμαθα σημερα μεχρι το τελος τις εβδομαδος θα ξερω πιο πολλα και για την ποιοτητα.

Περιμένουμε νέα. Όποιος άλλος γνωρίζει κάτι για πέλλετ εισαγώμενο να μας πληροφορήσει.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Last edit: 12 Χρόνια 5 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #850 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ

KERBEROS έγραψε: Έχει ακούσει κανείς παιδιά για ρουμάνικο πέλλετ. Γνωστός μου είπε πως θεωρείται από τα καλύτερα κι ότι δεν φτιάχνεται από κονωφόρα. Ξέρει κανείς τίποτα;

Και η τιμή του;;;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.265 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ