Έρευνα αγοράς για pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #54953 από dora-serres
Απαντήθηκε από dora-serres στο θέμα Έρευνα αγοράς για pellet
χμμμ...μάλιστα λογικό ακούγεται. Σαν να τα ξεμπέρδεψα κάπως.
Αν πάρω schweighofer και δε μ' αρεσει θα κανουμε ανταλλαγή με το δικό σου... :P

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #55045 από blaxaki
Απαντήθηκε από blaxaki στο θέμα Έρευνα αγοράς για pellet

DOOM_NX έγραψε:

dora-serres έγραψε: λέω βρε συ μήπως το Golden Nuggets είναι η α ποιοτητά τους και το schweighofer β ποιότητα.
Γιατί να κυκλοφορεί το ίδιο προιόν με διαφορετικές συσκευασίες και διαφορετικές τιμές?
Το schweighofer το βρήκα και με 300 ευρώ.

Το "Schweighofer" είναι η παλιά σακούλα και μπορεί να είχε αγοραστεί το Μάιο για παράδειγμα που οι τιμές ήταν μικρότερες. Τώρα μόνο "Golden Nuggets" εισάγεται επίσημα.

Απο που βρηκες αυτες τις πληροφοριες?Απο την εταιρεια επισημος αντιπροσωπος ειναι ο Τσουλφιδης,τωρα επειδη εχω καψει και σε συσκευασια αλλα και σε big bang το δευτερο ερχεται ελαφρως πιο σκουρο καπως ετσι μοιαζει και το golden χωρις να θελω να το υποβαθμισω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #55052 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Έρευνα αγοράς για pellet

blaxaki έγραψε: Απο που βρηκες αυτες τις πληροφοριες?Απο την εταιρεια επισημος αντιπροσωπος ειναι ο Τσουλφιδης,τωρα επειδη εχω καψει και σε συσκευασια αλλα και σε big bang το δευτερο ερχεται ελαφρως πιο σκουρο καπως ετσι μοιαζει και το golden χωρις να θελω να το υποβαθμισω.

Επίσημες απαντήσεις από σχετική ανταλλαγή email με τη Schweighofer... Δεν ξέρω για τον Τσουλφίδη, ξέρω όμως για τον Γκουντέλια και τον Σακκά σίγουρα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #55070 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Έρευνα αγοράς για pellet

blaxaki έγραψε:

DOOM_NX έγραψε:

dora-serres έγραψε: λέω βρε συ μήπως το Golden Nuggets είναι η α ποιοτητά τους και το schweighofer β ποιότητα.
Γιατί να κυκλοφορεί το ίδιο προιόν με διαφορετικές συσκευασίες και διαφορετικές τιμές?
Το schweighofer το βρήκα και με 300 ευρώ.

Το "Schweighofer" είναι η παλιά σακούλα και μπορεί να είχε αγοραστεί το Μάιο για παράδειγμα που οι τιμές ήταν μικρότερες. Τώρα μόνο "Golden Nuggets" εισάγεται επίσημα.

Απο που βρηκες αυτες τις πληροφοριες?Απο την εταιρεια επισημος αντιπροσωπος ειναι ο Τσουλφιδης,τωρα επειδη εχω καψει και σε συσκευασια αλλα και σε big bang το δευτερο ερχεται ελαφρως πιο σκουρο καπως ετσι μοιαζει και το golden χωρις να θελω να το υποβαθμισω.


Το Golden Nuggets, δεν έχει καμία σχέση με το πέλλετ που παράγει η Schweighofer στο Comanetsi, το οποίο προορίζεται ΜΟΝΟ για big bag.
Η παραγωγή του Radauti, είναι λίγο πιο ανοιχτόχρωμη. Ίσως αυτήν είδατε σε σακούλα Schweighofer. Η σακούλα Golden Nuggets, τουλάχιστον μέχρι τώρα, έχει βγει και θα συνεχίσει να βγαίνει στο Sebes. Η κλασική σακούλα (στάμπα καλύτερα), βγαίνει και στο Sebes και στο Radauti.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #55096 από blaxaki
Απαντήθηκε από blaxaki στο θέμα Έρευνα αγοράς για pellet

giogud έγραψε:

blaxaki έγραψε:

DOOM_NX έγραψε:

dora-serres έγραψε: λέω βρε συ μήπως το Golden Nuggets είναι η α ποιοτητά τους και το schweighofer β ποιότητα.
Γιατί να κυκλοφορεί το ίδιο προιόν με διαφορετικές συσκευασίες και διαφορετικές τιμές?
Το schweighofer το βρήκα και με 300 ευρώ.

Το "Schweighofer" είναι η παλιά σακούλα και μπορεί να είχε αγοραστεί το Μάιο για παράδειγμα που οι τιμές ήταν μικρότερες. Τώρα μόνο "Golden Nuggets" εισάγεται επίσημα.

Απο που βρηκες αυτες τις πληροφοριες?Απο την εταιρεια επισημος αντιπροσωπος ειναι ο Τσουλφιδης,τωρα επειδη εχω καψει και σε συσκευασια αλλα και σε big bang το δευτερο ερχεται ελαφρως πιο σκουρο καπως ετσι μοιαζει και το golden χωρις να θελω να το υποβαθμισω.


Το Golden Nuggets, δεν έχει καμία σχέση με το πέλλετ που παράγει η Schweighofer στο Comanetsi, το οποίο προορίζεται ΜΟΝΟ για big bag.
Η παραγωγή του Radauti, είναι λίγο πιο ανοιχτόχρωμη. Ίσως αυτήν είδατε σε σακούλα Schweighofer. Η σακούλα Golden Nuggets, τουλάχιστον μέχρι τώρα, έχει βγει και θα συνεχίσει να βγαίνει στο Sebes. Η κλασική σακούλα (στάμπα καλύτερα), βγαίνει και στο Sebes και στο Radauti.

Συμφωνω με ολα οσα λες αλλα η απορια μου και η αμφισβητιση μου δεν ηταν αν το golden το παραγει και το συσκευαζει η Schweighofer.αλλα για αυτα που ακουστηκαν για επισημη εισαγωγη για την ελλαδα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #55109 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Έρευνα αγοράς για pellet
Στείλε κι εσύ μήνυμα στην εταιρεία να ρωτήσεις... Εμένα αυτά μου είπαν.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.082 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ