Τι pellet θα αγοράσετε / αγοράσατε για το χειμώνα;

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #78423 από PRIMUS 45

DOOM_NX έγραψε:

PRIMUS 45 έγραψε: DOOM_NX
Εσυ που ασχολησε με αυτα υπαρχει ενας εμπορος εδω στα Γιαννενα που λεει
οτι φερνει πελλετ απο ηλιοσπορους.
Ενας που πηρε απο αυτον 1-2 15 κιλα δεν αφησε τιποτα μεσα υποληματα κ.τ.λ.π.
Μαλλον ειναι απο Βουλγαρια Σερβια δεν θυμαμαι απο που μου ειπε
Ξερουμε τιποτα?

Όχι, μόνο με πέλλετ ξύλου ασχολούμαι...

ΟΚ


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #78424 από destino
τωρα που ειπατε και για γιαννενα η μελλουσα γυναικα μου ειναι απο εκει βλεπω συνεχεια ενα μαγαζι διπλα στο πανειπηρωτικο σταδιο που φενρι πελλετ τον αλλο μηνα που θα ανεβω παλι γιαννενα θα κανω μια μινι ερευνα!!!

destino

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #78428 από PRIMUS 45

destino έγραψε: τωρα που ειπατε και για γιαννενα η μελλουσα γυναικα μου ειναι απο εκει βλεπω συνεχεια ενα μαγαζι διπλα στο πανειπηρωτικο σταδιο που φενρι πελλετ τον αλλο μηνα που θα ανεβω παλι γιαννενα θα κανω μια μινι ερευνα!!!

Παλιο εργοστασιο ειναι που εχει βαλει μεσα ξυλα και λεει οτι πουλαει πελλετ.
Μην κανεις καθολου ερευνα θα σου πεσουνε και τα υπολοιπα μαλλια :woohoo: :woohoo:


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #78430 από KERBEROS

malia έγραψε: doom vx με το BIOTHERM δεν ειχες κανενα προβλημα με κλινκερ?για το AHIRA K TO BIOENRGY POINT εχεις γνωμη?


Το Bioenergy είναι ελαφρώς καλύτερο από το AHIRA όσον αφορά την απόδοση. Και τα δύο πάντως έχουν πολλή στάχτη.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #78432 από destino

PRIMUS 45 έγραψε:

destino έγραψε: τωρα που ειπατε και για γιαννενα η μελλουσα γυναικα μου ειναι απο εκει βλεπω συνεχεια ενα μαγαζι διπλα στο πανειπηρωτικο σταδιο που φενρι πελλετ τον αλλο μηνα που θα ανεβω παλι γιαννενα θα κανω μια μινι ερευνα!!!

Παλιο εργοστασιο ειναι που εχει βαλει μεσα ξυλα και λεει οτι πουλαει πελλετ.
Μην κανεις καθολου ερευνα θα σου πεσουνε και τα υπολοιπα μαλλια :woohoo: :woohoo:


φαινοταν λιγο χυμα παντως μαιστα τωρα αποψε καιω αυτο το ιταλικο το echo fire να δω τι θα γινει το πρωι δεν το ξαναπαιρνω με τιποτα!!!

destino

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #78445 από DOOM_NX

destino έγραψε:

PRIMUS 45 έγραψε:

destino έγραψε: τωρα που ειπατε και για γιαννενα η μελλουσα γυναικα μου ειναι απο εκει βλεπω συνεχεια ενα μαγαζι διπλα στο πανειπηρωτικο σταδιο που φενρι πελλετ τον αλλο μηνα που θα ανεβω παλι γιαννενα θα κανω μια μινι ερευνα!!!

Παλιο εργοστασιο ειναι που εχει βαλει μεσα ξυλα και λεει οτι πουλαει πελλετ.
Μην κανεις καθολου ερευνα θα σου πεσουνε και τα υπολοιπα μαλλια :woohoo: :woohoo:


φαινοταν λιγο χυμα παντως μαιστα τωρα αποψε καιω αυτο το ιταλικο το echo fire να δω τι θα γινει το πρωι δεν το ξαναπαιρνω με τιποτα!!!

Αυτό το SECA πρέπει να παράγεται από τη BIOMAC. Αναμένουμε εντυπώσεις από το Echo καθώς και φωτογραφίες από το SECA!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.137 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ