Τιμές pellet

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #108324 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Τιμές pellet
Μια ερώτηση εντελώς πληροφοριακά john88s. Απο που έχεις καταλάβει ότι το pellet στο link έχει πλαστά στοιχεία ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #108330 από john88s
Απαντήθηκε από john88s στο θέμα Τιμές pellet
Επειδή λέει ENPLUS DINPLUS και δεν έχει λέει όνομα.

@vag μπορεί να διαφωνούμε αλλά δεν έχω προσωπικά μαζί σου ρε φίλε. Απλά είπα ότι ως moderator στα μάτια ενός χρήστη (νέου) φαντάζεις ως "ειδκός" και μπορεί να δει αυτό από σένα να σε εμπιστευτεί (επειδή εισαι moderator άρα ειδικός (στα μάτια του) και ίσως να την πατήσει. Μπορεί και όχι. Την ιδιότητα του σου σχολιάσα σχετικά με το ποστάρισμα όχι εσένα. Ξαναλέω δεν έχω προσωπικά μαζί σου.

Δεν έχω κάποιο εννομο συμφέρον να καταγγείλω. Αν είχα πάρει και μου είχε πει ψέματα ο έμπορας θα το έκανα. Επίσης δεν είμαι η αστυνομία του πέλλετ απλά σχολιάζω σε ένα forum. Μπορεί αυτά που λέω να είναι λάθος. Έτσι πάει. Για αυτό λέγεται forum(χώρος ανταλλαγής απόψεων). Συζητάμε να βρούμε 1 άκρη. Πολλές φορές λέμε το ίδιο από άλλη σκοπιά. Εξάλλου το ποτήρι είναι ταυτόχρονα και μισογεμάτο και μισοάδειο ενώ παράλληλα και το νόμισμα έχει 2 όψεις. ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #108331 από dimosmav
Απαντήθηκε από dimosmav στο θέμα Τιμές pellet
Καλησπέρα και καλό χειμώνα. Το πέλλετ της alfawood πωλείται αυτή τη βδομάδα σε πολύ δελεαστική τιμή(220 Ε περίπου τελική τιμή). Σκέφτομαι μαζί με άλλα 2 άτομα να αγοράσουμε φορτίο ενός φορτηγού. Αυτό που με προβληματίζει είναι αν όντως το φετινό τους πέλλετ είναι καλό. Επειδή αρκετές φορές διάβασα αρνητικά σχόλια για τις περασμένες χρονιές(ύπαρξη σκόνης μέχρι και άμμου) στα σακιά θέλω να ακούσω τη γνώμη όσων έχουν άποψη για το συγκεκριμένο πέλλετ(έχουν κάψει ή έστω έχουν αγοράσει τώρα).Έχω λέβητα βιομάζας και ψάχνω για κάποιο οικονομικό πελλετ.Ευχαριστώ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #108333 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Τιμές pellet

dimosmav έγραψε: Καλησπέρα και καλό χειμώνα. Το πέλλετ της alfawood πωλείται αυτή τη βδομάδα σε πολύ δελεαστική τιμή(220 Ε περίπου τελική τιμή). Σκέφτομαι μαζί με άλλα 2 άτομα να αγοράσουμε φορτίο ενός φορτηγού. Αυτό που με προβληματίζει είναι αν όντως το φετινό τους πέλλετ είναι καλό. Επειδή αρκετές φορές διάβασα αρνητικά σχόλια για τις περασμένες χρονιές(ύπαρξη σκόνης μέχρι και άμμου) στα σακιά θέλω να ακούσω τη γνώμη όσων έχουν άποψη για το συγκεκριμένο πέλλετ(έχουν κάψει ή έστω έχουν αγοράσει τώρα).Έχω λέβητα βιομάζας και ψάχνω για κάποιο οικονομικό πελλετ.Ευχαριστώ


Αν επιτρέπεις ποιον λέβητα έχεις?

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #108335 από dimosmav
Απαντήθηκε από dimosmav στο θέμα Τιμές pellet
Mavil Primus 34

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #108336 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Τιμές pellet
Μια χαρά είναι το alpha για τον mavil..

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.359 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ