Τιμές pellet

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #107588 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Τιμές pellet

σταθογλου έγραψε: Καλημερα να σας κανω μια ερωτηση. Οι τιμες που γραφονται στο pellet ισχυουν


Οι πιό πρόσφατες τιμές γράφονται από ολους στο παρακάτω σημείο. Αν θα προσεξετε 2 ειναι της τελευταίας εβδομάδας.
energ.gr/postit/pellet

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 10 Χρόνια 8 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #107807 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Τιμές pellet
energ.gr/postit/search/sterea-kausima/pe...BB%CE%BB%CE%B5%CF%84

Να δείτε που στο τέλος δεν θα ξέρουμε ποιο pellet να πρωτοδοκιμάσουμε..

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #107821 από malia
Απαντήθηκε από malia στο θέμα Τιμές pellet
να που βλεπουμε κ αλλο ελληνικο εργοστασιο με πελλετ στην κορινθο!γιατι το biopower που ειχα δει ηταν για κλαματα!αυτος μου αρεσει που λεει κ απο ελατο οτι ειναι το πελλετ του!αφου απαγορευεται στην ελλαδα να κοψεις ελατο!οπως ενας αλλος στην περιοχη μου φταιχνει πελλετ κ εχει απλωσει τα κλαρια απο ελια στο χωραφι του κ θα το πουλα 150 ευρω!πειτε μου εσεις τωρα τι πελλετ θα ειναι αυτο?οπως εχτες μπηκα στο youtube κ ειδα ενα αποσπασμα απο ειδησεις κ ηταν ενας κ ελεγε οτι πρεπει να καιμε ποιστοποιημενα πελλετ κ εδειχνε την μια to alfa wwod κ την αλλη το modern fuel!κ τα ελεγε με πολλη σοβαροτητα!μου φαινεται το ξευτιλισαμε τελειως!απλα οι εμποροι με ποιστοποιημενα πελλετ αμα προσεξουν τις τιμες δεν εχουν κανενα λογο να φοβουνται!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #107823 από john88s
Απαντήθηκε από john88s στο θέμα Τιμές pellet
Ακόμα δεν το είδαμε, Γιάννη το βαφτίσαμε. Όντως μπορεί να είναι μούφα, μπορεί να είναι και καλό. Η πορεία θα δείξει.

Πάντως είναι ανακρίβεια όσο αναφορά το έλατο. Βγαίνουν υλοτομίες, ξέρω από τον θείο μου τον Τάκη που ήταν χρόνια στο επάγγελμα και μάλιστα είχε πάθει σοβαρό ατύχημα. Έλατος του είχε πέσει πάνω. Τα δασαρχεία βγάζουν υλοτομίες, για τα παλιά γέρικα δέντρα και για ανανεώνεται το δάσος.

static.diavgeia.gov.gr/doc/%CE%92%CE%9B4...0-%CE%A5%CE%91%CE%9C
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": vag1234

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #107834 από chris lam
Απαντήθηκε από chris lam στο θέμα Τιμές pellet
Φαίνεται πως ο φίλος δεν έχει πάει προς τα βουνά τις Πίνδου.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Και αν κάποιοι φύγαν από τη ζωή σου, σε βλέπουν απ’ το club του παραδείσου, ΑΕΛ θυμήσου, πάντα μαζί σου, βασίλισσα σε θέλουν κι οι νεκροί σου…

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #107858 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Τιμές pellet
γεια χαρα..εγω παρελαβα τα 1170 κιλα απο την creta pellet hellas. Φαινεται αρκετα καλο πολυ καλη η συσκευασια του. Το εβαλα και σε ποτηρακι με υδωρ και εκανε ακριβως τα ιδια οπως το Golden & το GMG. Επεσε κατω και δεν αλλαξε το χρωμα του υδωρ! Δεν σπαει ευκολα.. κατι που μου εκανε εντυπωση ειναι οτι μυριζει αρκετα εντονα ελια.. Θα ακολουθησουν και οι δομιμες με βιντεο αλλα μολις γυρισω απο τις διακοπες..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.338 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ