Τιμές pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #6824 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ
Απαντήθηκε από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ στο θέμα Τιμές pellet
Συμφωνω. Θα βρεθουν ακρες

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #6827 από sta1
Απαντήθηκε από sta1 στο θέμα Τιμές pellet
Οι παλιοί λέγανε ''έκανα το σκ_ _ο μου παξιμάδι'' εμείς βλέπω να το κάνουμε πέλλετ....
Ριχτε τις τιμές σε λογικά πλαίσια και πάψτε να αισχροκερδείτε εις βάρος όλων μας.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
{Η ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ ΠΕΛΛΕΤ} Απο 180 ΕΥΡΩ > ΣΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ 280 > ΣΕ ΑΛΛΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟ????????? :whistle:
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by sta1.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #6841 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τιμές pellet

sugarboy έγραψε:

erimitis έγραψε: Οι ρουμανοι μου απαντησαν οτι εχουν ηδη συμβολαιο με ελλαδα οποτε και δεν πουλανε σε αλλον.Ομοιως και οι σερβοι.Οπως κταταλαβατε καιμε οτιδηποτε αλλο εκτος απο ελληνικο και το πληρωνουμε με ΦΠΑ 23 ετσι.Ομορφαντρες μου μας βαλαν και σως για να γλυστραει


Τα τραγικοποιείς!!!!


Τα τραγικοποιω 300 και 320 ο τοννος για ποιο λογο και με κοστος αντικαταστασης του λεβητα τουλαχιστον 2000.Μαλλον εισαι εμπορος φιλε και αυτο το χειμωνα κανετε χρυσες δουλειες.Επρεπε να το κρατησετε σε ανεκτα επιπεδα αλλα ζουμε στην χωρα της αρπακτης μεσα σε ενα χρονο γεμισε πελλεταδες και υγραεριαδες

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #6842 από kakos
Απαντήθηκε από kakos στο θέμα Τιμές pellet

erimitis έγραψε:

sugarboy έγραψε:

erimitis έγραψε: Οι ρουμανοι μου απαντησαν οτι εχουν ηδη συμβολαιο με ελλαδα οποτε και δεν πουλανε σε αλλον.Ομοιως και οι σερβοι.Οπως κταταλαβατε καιμε οτιδηποτε αλλο εκτος απο ελληνικο και το πληρωνουμε με ΦΠΑ 23 ετσι.Ομορφαντρες μου μας βαλαν και σως για να γλυστραει


Τα τραγικοποιείς!!!!


Τα τραγικοποιω 300 και 320 ο τοννος για ποιο λογο και με κοστος αντικαταστασης του λεβητα τουλαχιστον 2000.Μαλλον εισαι εμπορος φιλε και αυτο το χειμωνα κανετε χρυσες δουλειες.Επρεπε να το κρατησετε σε ανεκτα επιπεδα αλλα ζουμε στην χωρα της αρπακτης μεσα σε ενα χρονο γεμισε πελλεταδες και υγραεριαδες


+1000

ΚΑΒΑΛΑ - ΚΩΣΤΑΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #6918 από dasilis
Απαντήθηκε από dasilis στο θέμα Τιμές pellet
Ξερετε που μπορω να βρω ΑΥΣΤΡΙΑΚΑ πελλετ στην Θεσαλλονικη?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #6923 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet

dasilis έγραψε: Ξερετε που μπορω να βρω ΑΥΣΤΡΙΑΚΑ πελλετ στην Θεσαλλονικη?


Δεν ξέρω πού μένεις, αλλά σίγουρα έχει ο ΤΣΟΥΛΦΙΔΗΣ, στο 14ο χλμ. Θεσσαλονίκης - Μουδανιών.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.466 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ