Τιμές pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #3646 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Τιμές pellet

mastoras έγραψε:

XAALAARAA έγραψε:

mast έγραψε: Εάν ενδιαφέρεστε για Ιταλικές σόμπες πέλλετ εμφανήσιμες με απόδοση εώς και 94% τελευταίας τεχνολογίας και σε λογικές τιμές επισκεφθείται το παρακάτω site www.xxxxx.gr



η διαφιμιση δεν ειπαμε οτι απαγορευετε?



Νομίζω πως δεν απαγορεύεται, απλώς υπάρχει ειδικός χώρος στις αγγελίες για τις πωλήσεις προιόντων.


ας την γραψει στον ειδικο χωρο οχι να τις σπερνει οπου βρει

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ
Last edit: 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν by XAALAARAA.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #3847 από mast
Απαντήθηκε από mast στο θέμα Τιμές pellet
Αγαπητέ Κε XALARAA ποιος σε εχει ορίση ως "χωροφύλακα" σε δημόσια forum που τα θεωρείς ως κτήμα σου μήπως υπάρχει κάποια ιδιοτέλεια η εμπάθεια σε αυτο σου το ενδιαφέρον?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #3852 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Τιμές pellet

mast έγραψε: Αγαπητέ Κε XALARAA ποιος σε εχει ορίση ως "χωροφύλακα" σε δημόσια forum που τα θεωρείς ως κτήμα σου μήπως υπάρχει κάποια ιδιοτέλεια η εμπάθεια σε αυτο σου το ενδιαφέρον?



ΚΑΝΕΙΣ ΑΓΑΠΗΤΕ ΜΟΥ mast

Απλα θα σε παρακαλούσα να γράφεις σωστά το όνομα μου XAALAARAA

Για να συμμετέχεις στην δημόσια συζήτηση θα πρέπει να προσαρμοστείς με τους όρους του κάθε φόρουμ όπως όλοι μας αν και αρμόδιος να στο πει αυτός είναι ο jnet. ;)

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ
Last edit: 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν by XAALAARAA.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #3940 από Τάκης
Απαντήθηκε από Τάκης στο θέμα Τιμές pellet

AMBIENTES έγραψε: Λάρισα από alfawood 285 o τόνος και φίλος μου είπε ότι και ο ΜΑΚΗ εκέί παίζει.


Πήρα το Σάββατο μερικά σακιά ΜΑΚΗΣ προς 27 λεπτά στα Φάρσαλα. Τόσο το έπαιρνα και πριν τις γιορτές.

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #3948 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet

Τάκης έγραψε:

AMBIENTES έγραψε: Λάρισα από alfawood 285 o τόνος και φίλος μου είπε ότι και ο ΜΑΚΗ εκέί παίζει.


Πήρα το Σάββατο μερικά σακιά ΜΑΚΗΣ προς 27 λεπτά στα Φάρσαλα. Τόσο το έπαιρνα και πριν τις γιορτές.


Δηλαδή 4,05 η σακούλα των 15 κιλών; Αν όντως ισχύει είναι πολύ καλή τιμή για την εποχή και για το συγκεκριμένο πελλετ. Έχω κάποιες επιφυλάξεις, αλλά μακάρι να είναι έτσι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #3951 από Τάκης
Απαντήθηκε από Τάκης στο θέμα Τιμές pellet

giogud έγραψε:

Τάκης έγραψε:

AMBIENTES έγραψε: Λάρισα από alfawood 285 o τόνος και φίλος μου είπε ότι και ο ΜΑΚΗ εκέί παίζει.


Πήρα το Σάββατο μερικά σακιά ΜΑΚΗΣ προς 27 λεπτά στα Φάρσαλα. Τόσο το έπαιρνα και πριν τις γιορτές.


Δηλαδή 4,05 η σακούλα των 15 κιλών; Αν όντως ισχύει είναι πολύ καλή τιμή για την εποχή και για το συγκεκριμένο πελλετ. Έχω κάποιες επιφυλάξεις, αλλά μακάρι να είναι έτσι.


4,00€ το 15κιλο. Και μου το φέρνει σπίτι, βέβαια οι αποστάσεις είναι ασήμαντες. Το θέμα των επιφυλάξεων μου είναι ακατανόητο.

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.355 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ