Τιμές pellet

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #128887 από antoniss
Απαντήθηκε από antoniss στο θέμα Τιμές pellet

kosmidis80 έγραψε: Για την βιοτεχνεια δεν θα γραψω προς το παρον, τους εχουμε ενημερωσει να γινουν μελη και να προωθησουν την δουλεια τους εδω μεσα! Αυτοι που βρεθηκαν στην τελευταια συναντηση, τα γνωρισαν τα παιδια! Και μιλαμε για πελλετ Α' ποιοτητας απο καθαρη ξυλεια κωνοφορων.
Αλλα μην ξεχνατε οτι και αλλα μελη που πηραν νταλικα απο την αλφα πχ το πηραν σε πολυ χαμηλη τιμη το καλοκαιρι!

Επισης υπαρχει πελλετ για εσας με τους παμφαγους απο γαιδουρανγκαθο με 140 Ε τον τονο...

Και ολα τα παραπανω νομιμα, με παραστατικα και χωρις αγχος και κοπο!

Σας το ξαναλεω, λυσεις υπαρχουν! θελει ψαξιμο η ολη ιστορια!

Καλησπέρα μπορείς να μου στείλεις σε μύνημα την βιοτεχνία γιατί ενδιαφέρομαι για πέλλετ αν δεν σε πειράζει.
κ εγώ δεν πήρα βουλγάρικο γι αυτό τον λόγο που λες, τελευταία πήρα Καρυπίδης από carrefour αλλά κ αυτό ελληνικό δεν είναι αλλά τέλος πάντων.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #128888 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Τιμές pellet
@ dimlyk

ναι - αλλα σε τι τιμες.... ασε εκανα μια "γυρα" αυτους που λες και να σου πω την αμαρτια μου? για 20 ευρω στο τονο διαφορά θα προτιμησω το GN.....
βλεπεις εδω οι "χαμουτζηδες"( χιουμοριστικά το λεω ε!!!) δεν εχουμε το "φοβητρο" του "εκ βουλγαριας".......
ποσο δε οτι λογω κλιματος αμφιβαλλω αν ξεπερναμε οι Αθηναιοι και περιξ τους 2-2,5 τοννους ανα σεζόν

Επεισεις κρατατε στο νου σας οτι πελλετ δεν καινε μονο οι λεβητες αλλα και σομπες που ειναι πιο οικονομικές τις καταναλωσεις τους....
ποσο δε οτι λογω κλιματος αμφιβαλλω αν ξεπερναμε οι Αθηναιοι και περιξ τους 2-2,5 τοννους ανα σεζόν


αν εχεις κατι πες το αμεσα γιατι ειμαι ετοιμος να παραγγειλω alfawood...... ( οντως εχω ξεμεινει...)
( και ξανα χιουμορ απο εδω και κατω)
για να προ(σ)καλεσω και τον Κο Νασικα στα μερη μας...

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384
Last edit: 10 Χρόνια 3 Μήνες πριν by Fokion.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #128892 από akoere
Απαντήθηκε από akoere στο θέμα Τιμές pellet

Fokion έγραψε: @ dimlyk

ναι - αλλα σε τι τιμες.... ασε εκανα μια "γυρα" αυτους που λες και να σου πω την αμαρτια μου? για 20 ευρω στο τονο διαφορά θα προτιμησω το GN.....
βλεπεις εδω οι "χαμουτζηδες"( χιουμοριστικά το λεω ε!!!) δεν εχουμε το "φοβητρο" του "εκ βουλγαριας".......
ποσο δε οτι λογω κλιματος αμφιβαλλω αν ξεπερναμε οι Αθηναιοι και περιξ τους 2-2,5 τοννους ανα σεζόν

Επεισεις κρατατε στο νου σας οτι πελλετ δεν καινε μονο οι λεβητες αλλα και σομπες που ειναι πιο οικονομικές τις καταναλωσεις τους....
ποσο δε οτι λογω κλιματος αμφιβαλλω αν ξεπερναμε οι Αθηναιοι και περιξ τους 2-2,5 τοννους ανα σεζόν


αν εχεις κατι πες το αμεσα γιατι ειμαι ετοιμος να παραγγειλω alfawood...... ( οντως εχω ξεμεινει...)
( και ξανα χιουμορ απο εδω και κατω)
για να προ(σ)καλεσω και τον Κο Νασικα στα μερη μας...

Kοιταξε λιγο αυτο ειναι καπου προς την Μαντρα pelletblackjohn.blogspot.gr/p/blog-page.html αλλα ειναι κ ενας στο Σχηματαρι νομιζω Λειβιδιωτης πρεπει να λεγεται

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #128894 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Τιμές pellet
το ειδα 290 πορτα αν θυμαμαι καλα. τα 66 σακια (Αυτα που λεγαμε..)
Θα προτιμησω alfawood στα 313 πορτα. τα 70 ομως

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #128895 από kyriazisg
Απαντήθηκε από kyriazisg στο θέμα Τιμές pellet
Με την 1η ευκαιρία θα δοκιμάσω του blackjohn (δίπλα μου είναι)αν και όπως είχα ξαναγράψει σε παλαιότερο post είχε αρνηθεί να παραλάβω απο την βιοτεχνία του και να δω την διαδικασία παραγωγής των pellets , πράγμα που με έβαλε σε σκέψεις . Αυτή τη στιγμή η τιμή του είναι απαγορευτική , αλλά αν θυμάμαι καλά το καλοκαίρι το ρίχνει γύρω στα 200€ / τόνο .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #128896 από akoere
Απαντήθηκε από akoere στο θέμα Τιμές pellet

kyriazisg έγραψε: Με την 1η ευκαιρία θα δοκιμάσω του blackjohn (δίπλα μου είναι)αν και όπως είχα ξαναγράψει σε παλαιότερο post είχε αρνηθεί να παραλάβω απο την βιοτεχνία του και να δω την διαδικασία παραγωγής των pellets , πράγμα που με έβαλε σε σκέψεις . Αυτή τη στιγμή η τιμή του είναι απαγορευτική , αλλά αν θυμάμαι καλά το καλοκαίρι το ρίχνει γύρω στα 200€ / τόνο .

Την περασμενη εβδομαδα φιλος απο Χαλκιδα μου ειπε οτι πηρε απο blackjhon με 230€/τονο για κοιτα το λιγο μπορει να ειναι κ μουφα αυτο που μου ειπε αλλα κανε μια ερωτηση δεν χανεις κατι

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.373 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ