Τιμές pellet

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #105748 από stelios
Απαντήθηκε από stelios στο θέμα απο Οι τρέχουσες τιμές pellet

NIKITAS έγραψε: Αν ενδιαφέρεται κανείς, έχω βρει στην Αθήνα πέλλετ AHIRA και PROGETTO παραδομένο το μεν πρώτο 250 (περιμένω 4 παλέτες το Σάββατο), το δεύτερο μάλλον 240, διαθέσιμο απο μέσα Αυγούστου και έπειτα. Με τα συν και τα πλην τους, νομίζω ότι είναι "δίκαιη" τιμή, ειδικά αν σκεφτεί κανείς ότι το bionergy στην Αθήνα, είναι στα 300 ευρώ ήδη ο τόννος. Δεν τα χω δοκιμάσει, δεν έχω ιδία άποψη, απλά δεν θέλω να πληρώσω 320-350 τον τόννο για πιο πρεμιουμ μάρκες.(RZ έκαψα φέτος, αλλά τα 350 +40-50 μεταφορά ανα παλέττα που μου ζητάν φέτος το καλοκαίρι, δεν τα δίνω, απλά...)


επειδη τα εχω καψει και τα δυο εγω θα πρωτιμουσα το proggeto ειναι σαφως ποιο δυνατο και σταθερο στην ποιοτητα του.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": NIKITAS

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #105791 από NIKITAS
Απαντήθηκε από NIKITAS στο θέμα απο Οι τρέχουσες τιμές pellet
Αφού δεν υπάρχει πρόβλημα, να γράψω ότι πρόκειται για έμπορο, ... όπου υπάρχουν και όλα τα στοιχεία επικονωνίας μαζί του. Σάββατο θα παραλαβω, θα ενημερώσω για απόδειξη και για λοιπές εντυπώσεις, μια και είναι η πρώτη φορά που συνεργάζομαι μαζί του.
Μέχρι στιγμής έχει φανεί πολύ συνεργάσιμος.
Last edit: 10 Χρόνια 9 Μήνες πριν by jnet.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #105821 από Καλογιάννης
Απαντήθηκε από Καλογιάννης στο θέμα Primus 45
Την καλησπέρα μου στους φίλους του φόρουμ. ήθελα να ρωτήσω πως πάμε από αγορές πέλλετ, πυρήνα και τα συναφή. Εγώ είμαι στη Θεσσαλονίκη και πήρα προσφορά από μία εταιρεία για 220 ευρώ ανά 1050 κιλά πέλλετ συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ. Τρείς τετοιες παλλέτες πάει στα 660 και άλλα 40 ευρώ μεταφορικά προς Θέρμη Θεσσαλονίκης τελικό κόστος 700 ευρώ. Εσείς τι τιμές πετύχατε και σε τι καταλήξατε; Το πέλλετ που βρήκα το παράγει ελληνική εταιρεία αλλά είναι απιστοποίητο. Ευχαρίστως να σας και ποια είναι αν ενδιαφέρεστε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #105839 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα απο Οι τρέχουσες τιμές pellet

NIKITAS έγραψε: Αφού δεν υπάρχει πρόβλημα, να γράψω ότι πρόκειται για έμπορο,.....όπου υπάρχουν και όλα τα στοιχεία επικονωνίας μαζί του. Σάββατο θα παραλαβω, θα ενημερώσω για απόδειξη και για λοιπές εντυπώσεις, μια και είναι η πρώτη φορά που συνεργάζομαι μαζί του.
Μέχρι στιγμής έχει φανεί πολύ συνεργάσιμος.


Δεν υπάρχει πρόβλημα αρκεί τα στοιχεία να γράφονται στο postit

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": NIKITAS

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #105844 από NIKITAS
Απαντήθηκε από NIKITAS στο θέμα Τιμές pellet
καλώς, το βαλα και στο postit (και απορούσα πως δουλεύει)
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #105901 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Primus 45

Καλογιάννης έγραψε: Την καλησπέρα μου στους φίλους του φόρουμ. ήθελα να ρωτήσω πως πάμε από αγορές πέλλετ, πυρήνα και τα συναφή. Εγώ είμαι στη Θεσσαλονίκη και πήρα προσφορά από μία εταιρεία για 220 ευρώ ανά 1050 κιλά πέλλετ συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ. Τρείς τετοιες παλλέτες πάει στα 660 και άλλα 40 ευρώ μεταφορικά προς Θέρμη Θεσσαλονίκης τελικό κόστος 700 ευρώ. Εσείς τι τιμές πετύχατε και σε τι καταλήξατε; Το πέλλετ που βρήκα το παράγει ελληνική εταιρεία αλλά είναι απιστοποίητο. Ευχαρίστως να σας και ποια είναι αν ενδιαφέρεστε.


Το ποιά είναι το βαζεις στο postit

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.375 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ