Τιμές pellet

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #101085 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Τιμές pellet

It is 202 Euro. CIF, Piraeus.

It will be Pellexo ( EN Tested ) from USA.

Pellexo EN certified product from Canada ( Montreal) will be costlier than 202 Euro

In One container 26 tons will come but in Greece Max payload is 22 Tons. You can try out 1 container on Trial basis

Regards


Άρα μιλάμε για 202 EUR στο λιμάνι του Πειραιά χωρίς ΦΠΑ, δασμούς, τέλη και έξοδα εκτελωνισμού. Και δεν είναι ENplus, αλλά είναι "αντίστοιχων προδιαγραφών" από USA. Και με λέει να πάρω 1 κοντέινερ... Για ποιον με πέρασε; :dry:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #101126 από chris lam
Απαντήθηκε από chris lam στο θέμα Τιμές pellet
Εγώ είχα προσφορά από μαγαζί εμπορίας στην Λάρισα για bioenergy point παραδοτέο σπίτι μου 227 τελική τιμή και από προμηθευτή στην Φαλανη 250 Αυστριακο δεν ξέρω μάρκα θα μάθω και θα το αναφέρω.......

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Και αν κάποιοι φύγαν από τη ζωή σου, σε βλέπουν απ’ το club του παραδείσου, ΑΕΛ θυμήσου, πάντα μαζί σου, βασίλισσα σε θέλουν κι οι νεκροί σου…

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #101133 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Τιμές pellet
αυστριακο και 250 χλωμο το βλεπω ...αλλα για μαθε


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #101142 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Τιμές pellet
dym;; Γιατι ρε φιλε διαφωνεις;; Εσυ δηλαδη μεσα στο καλοκαιρι θεωρεις οτι τα ΓΚΟΛΝΤΕΝ 280 - 290ΕΥΡΩ ειναι καλα;;

Καλα ρε πλακα μου κανετε τωρα;; Αφου Περσυ ειχαν 265ΕΥΡΩ και τωρα τετοια εποχη 280-209;;;
Η τελικα εχετε πολλα φραγκα στη μπαντα η απλα σας αρεσει να πληρωνετε..

Το λογικο ειναι οτι ΟΤΑΝ υπαρχει οικονομικη κριση οι τιμες πεφτουν π.χ. οπως στα αμαξια....
Ζητηση το πελλετ εχει αλλα ΜΗΝ ξεχνατε οτι ο καθενας μπορει να φερει απο εξω μονος του πελλετ..
Στο κατω κατω γιατι να τους κανουμε μαγκες τους δικους μας;; Αν ειναι λογικες οι τιμες τους θα τους προτιμησουμε αν οχι...ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!

οποιος ασχολειται λιγο με το ιντερνετ και τις αγορες μεσω αυτου μπορει να διακρινει σιγα σιγα οτι το μυαλο του ΕΛΛΗΝΑ αρχιζει και στροφαρει στο να εχει λογικες τιμες... Ξαναλεω...

Δε γινεται ενα ΑΛΦΑ προιον εδω να εχει 500ΕΥΡΩ και το ιδιο απο το εξωτερικο μαζι με τα εξοδα του να εχει 250 ευρω... αντερσταντ;;;; Ειναι απλη λογικη.. Στηριζω τον τοπο μου οταν με στηριζει και αυτος..ΔΕΝ τον στηριζω οτι παει να με ξεκωλιασει....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #101147 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Τιμές pellet

michalisgr έγραψε: Ζητηση το πελλετ εχει αλλα ΜΗΝ ξεχνατε οτι ο καθενας μπορει να φερει απο εξω μονος του πελλετ..

Γενίκευση... Εγώ πχ. δε μπορώ να φέρω κοντέινερ... Να το βάλω πού;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #101148 από mega pellet
Απαντήθηκε από mega pellet στο θέμα Τιμές pellet

michalisgr έγραψε: dym;; Γιατι ρε φιλε διαφωνεις;; Εσυ δηλαδη μεσα στο καλοκαιρι θεωρεις οτι τα ΓΚΟΛΝΤΕΝ 280 - 290ΕΥΡΩ ειναι καλα;;

Καλα ρε πλακα μου κανετε τωρα;; Αφου Περσυ ειχαν 265ΕΥΡΩ και τωρα τετοια εποχη 280-209;;;
Η τελικα εχετε πολλα φραγκα στη μπαντα η απλα σας αρεσει να πληρωνετε..

Το λογικο ειναι οτι ΟΤΑΝ υπαρχει οικονομικη κριση οι τιμες πεφτουν π.χ. οπως στα αμαξια....
Ζητηση το πελλετ εχει αλλα ΜΗΝ ξεχνατε οτι ο καθενας μπορει να φερει απο εξω μονος του πελλετ..
Στο κατω κατω γιατι να τους κανουμε μαγκες τους δικους μας;; Αν ειναι λογικες οι τιμες τους θα τους προτιμησουμε αν οχι...ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!

οποιος ασχολειται λιγο με το ιντερνετ και τις αγορες μεσω αυτου μπορει να διακρινει σιγα σιγα οτι το μυαλο του ΕΛΛΗΝΑ αρχιζει και στροφαρει στο να εχει λογικες τιμες... Ξαναλεω...


Δε γινεται ενα ΑΛΦΑ προιον εδω να εχει 500ΕΥΡΩ και το ιδιο απο το εξωτερικο μαζι με τα εξοδα του να εχει 250 ευρω... αντερσταντ;;;; Ειναι απλη λογικη.. Στηριζω τον τοπο μου οταν με στηριζει και αυτος..ΔΕΝ τον στηριζω οτι παει να με ξεκωλιασει....


Βρηκες καλυτερη τιμη απο 280 -290 πιστοποιημενο πελλετ στο εξωτερικο μεσω internet ή σε καποιο καταστημα?
Last edit: 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν by mega pellet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.352 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ