Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Ημέρα πριν #99322 από malia
Απαντήθηκε από malia στο θέμα Τιμές pellet
φαντασου μονο τη σταχτη βγαζει!1,5 λεει!απο πυρηνα φαντασου μουτζουρα που θα μπουκωνει τα μηχανηματα αργα η γρηγορα!κ απο την πολυ σταχτη θα την μαζεψω να την ριξω μετα στης ελιες μου!χαχχχαχαγια κατι τετοιο κανει μονο!ξαφνικα γινανε ολοι πελλεταδες!σορυ κιολας!εε!!μααα!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Ημέρα πριν - 11 Χρόνια 1 Ημέρα πριν #99323 από fritakos
Απαντήθηκε από fritakos στο θέμα Τιμές pellet

malia έγραψε: φαντασου μονο τη σταχτη βγαζει!1,5 λεει!απο πυρηνα φαντασου μουτζουρα που θα μπουκωνει τα μηχανηματα αργα η γρηγορα!κ απο την πολυ σταχτη θα την μαζεψω να την ριξω μετα στης ελιες μου!χαχχχαχαγια κατι τετοιο κανει μονο!ξαφνικα γινανε ολοι πελλεταδες!σορυ κιολας!εε!!μααα!!


Η στάχτη είναι ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΤΕΡΗ από το πυρηνοξηλο αλλά περισσότερη από τα γνωστά πιστοποιημένα πελλετ. Μουτζουρα και καπνά λιγότερο από to alpha και το ΜΑΚΗ που εκαιγα.
Για την τιμή του αξίζει η λίγο παραπάνω στάχτη , αν δεν σου δημιουργεί πρόβλημα στο λεβητα.
Εξάλλου αυτός είναι ο λόγος που κάποιοι αγόρασαν λεβητα ΒΙΟΜΑΖΑΣ και όχι ΠΕΛΛΕΤ για να μπορούν να καίνε και αλλά πελλετ η καύσιμα εκτός από τα πανάκριβα πιστοποιημένα B)
Last edit: 11 Χρόνια 1 Ημέρα πριν by fritakos.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": electron

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Ημέρα πριν #99325 από stratis 1
Απαντήθηκε από stratis 1 στο θέμα Τιμές pellet

fritakos έγραψε:

malia έγραψε: φαντασου μονο τη σταχτη βγαζει!1,5 λεει!απο πυρηνα φαντασου μουτζουρα που θα μπουκωνει τα μηχανηματα αργα η γρηγορα!κ απο την πολυ σταχτη θα την μαζεψω να την ριξω μετα στης ελιες μου!χαχχχαχαγια κατι τετοιο κανει μονο!ξαφνικα γινανε ολοι πελλεταδες!σορυ κιολας!εε!!μααα!!


Η στάχτη είναι ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΤΕΡΗ από το πυρηνοξηλο αλλά περισσότερη από τα γνωστά πιστοποιημένα πελλετ. Μουτζουρα και καπνά λιγότερο από to alpha και το ΜΑΚΗ που εκαιγα.
Για την τιμή του αξίζει η λίγο παραπάνω στάχτη , αν δεν σου δημιουργεί πρόβλημα στο λεβητα.
Εξάλλου αυτός είναι ο λόγος που κάποιοι αγόρασαν λεβητα ΒΙΟΜΑΖΑΣ και όχι ΠΕΛΛΕΤ για να μπορούν να καίνε και αλλά πελλετ η καύσιμα εκτός από τα πανάκριβα πιστοποιημένα B)


Συμπερασμα
Οποιος εκανε καλυτερη επιλογη στην αγορα λεβητα ασχετα με τα λεφτα που εδωσε (που το ποιο πιθανο ειναι να εδωσε λιγοτερα) και προτιμησε λεβητα που να τα καιει ολα ,βρισκει στην αγορα φτηνοτερο καυσιμο.
Οποτε αφενός μεν κανει ποιο γρηγορα αποσβεση και αφετερου δινει τα λεφτα του σε Ελληνικες επιχειρησεις.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Ημέρα πριν #99329 από electron
Απαντήθηκε από electron στο θέμα Τιμές pellet
@fritakos

Εχω τον ίδιο λέβητα. Αν μπορείς στείλε μου ένα email στο
electron@windtools.gr

θέλω να σε ρωτησω κατι.


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #99529 από teris
Απαντήθηκε από teris στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Καλημέρα σας, είμαι νέο μέλλος του γκρουπ σας το διαβάζω όμως εδώ και καιρό.
Είμαστε η εταιρία kea energy με έδρα στην Σέρρες.
Όσο αφορά το θέμα μας, εμείς πουλάμε αυτή την στιγμή xxxxxxxxxxxxxx


edit Καλημέρα και από εμάς.
Για να δημοσιευσετε τιμές, έχει δημιουργηθεί ο επιχειρηματικός οδηγός .
Ακόμα καλό θα ήταν, πριν συνεχίσετε τις διαφημιστικές δημοσιεύσεις, να διαβάσετε τους όρους χρήσης και κανόνες λειτουργίας του φόρουμ.
Last edit: 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν by Stavrax.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #99555 από teris
Απαντήθηκε από teris στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
δεν το γνώριζα.συγνώμη.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.326 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ