Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #59975 από mfit
Απαντήθηκε από mfit στο θέμα Τιμές pellet

mfit έγραψε: Ορίστε και καλές τιμές στην Αθήνα. Εγω δυστυχώς τα πλήρωσα ακριβότερα... :evil:

http://www.klouvatos.com/betaiotaomicronkappaalpha973sigmaiotamualpha.html


Δυστυχώς οι τιμές που είχε στο site δεν ισχύουν. Πέρασα από εκεί και είχε Αυστριακά Energostar στα 420 ευρώ και Θερμοπέλλετ τα οποία τα έδινε ως Ελληνικά ενώ είναι Βουλγάρικα στα 380 ευρώ με τα μεταφορικά εντός Αττικής. Επίσης ανέφερε ότι μπορεί να μου έχει και τα Ισπανικά Ecoforest σε αντίστοιχη τιμή με τα Energostar.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #59977 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Τιμές pellet

frakyd έγραψε:

Fokion έγραψε: Τεινω να συμφωνησω με τον giοgud.....

στην εποχη του internet ( και την κρισης ) δε μπορει - δεν επιτρεπεται να μην ψαχνουμε και να μην ρωταμε...

το οτι πολλοι δεν το κανουν δεν αναιρει το οτι ειναι λαθος....

Δεν ξερω για τους δικους σου αλλα εμενα οι γονεις μου δεν εχουν ιδεα απο ιντερνετ,
κ νομιζω πολυς κοσμος μιας Α ηλικιας.
Ουτε τεμπεληδες ειναι ουτε βλακες.
Ξερω παιδια σε χωρια που δεν ασχολουντε με το ιντερνετ. Τι παει να πει αυτο οτι ειναι
τεμπεληδες κ βλακες.


Δηλαδη φτασαμε να προσβαλουμε καποιους ανθρωπους που ειτε δεν ξερουν ειτε εμπιστευονται λαθος ατομα ,
αντι να κατηγορουμε αυτους που αισχροκερδουν κ αυτους που αλλα σου ταζουν πως ειναι μες στη σακουλα
κ τελικα αλλα ειναι!!!!


( το πως εκφραζεται ο καθενας ειναι δικο του προβλημα - site ενηληκων ειμαστε ο καθενας εχει την ευθυνη των λεγομενων/γραφομενων του)


Δεν νομιζω να ειναι μονο δικο του προβλημα.
Εγω προσωπικα δεν θα γουσταρα ενα site που δεν υπαρχει καποιος σεβασμος κ ο καθενας
λεει οτι γουσταρει επειδη ειναι ενηλικας.
Πιστεψε με το πιο ευκολο πραγμα ειδικα αυτην την εποχη (που χει ο καθενας τα ζορια του),
ειναι να ριχνει μπινελικια που να ξεδινει κιολας ρε παιδι μου!


Ουτε η μανα μου...
ομως της πληρωνω online τους λογαριασμους της της ΔΕΗ να μη τρεχει... καταλαβαινεις τι εννοω...

ξεχασα να βαλω μια λεξη οποτε ας την συμπληρωσω εδω "του internet και του τηλεφωνου"...
σε τελική αναλυση - ξεχνα το ιντερνετ - θελουμε να αγορασουμε ενα αυτοκινητο ποσο καιρο το ψαχνουμε πηγαινοντας απο δω κι απο κει σε μαντρες....
παμε και περνουμε το πρωτο που θα βρουμε μπροστα μας που γραφει "πωληται"???? καταλαβαινεις επισεις τι εννοω...

Βενζινα πας και βαζεις οπου βρεις κι οσο και να εχει???

και σε τελικη αναλυση ΑΥΤΗ η νοοτροπία ειναι που πρεπει να αλλαξει...
η νοοτροπία του να μη ψαχνεις αλλα να πηγαινεις "στο φιλο να του κανεις σεφτε" στο "ειναι καλο παιδι" "ειναι ο γιος της Κυραμαριας" κ.λ.π. κ.λ.π.

κατ' εμε οι εποχες που "μας περισσευαν" ( ή τα δανειζομασταν ευκολα - διαλεγετε και παιρνετε ) ωστε να το παιζουμε κιμπαρηδες ( ή κατα το νεοελληνικότερον large ) περασαν ανεπιστρεπτι..

σορρυ και για τα offtopik μου.....

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΘΕΟΔΟΣΗΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #59978 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Τιμές pellet
λεβεντες μου νομιζω το παρατραβηξατε
αν και το θεμα μας ειναι το πελλετ οι καταναλωτικες συνηθειες που τοσα χρονια και με τοσα μεσα προσπαθησαν να μας επιβαλλουν δεν προκειται να αλλαξουν σε ενα χρονο μεσα κι ουτε εχει νοημα στο παρον να τις αναλυσουμε
εκεινο που ομως εχει νοημα ειναι η συλλογικη μας προσπαθεια για το καλυτερο και γι αυτο το λογο οσο περισσοτεροι τοσο καλυτερα
φιλε terissd η φυγη δεν ειναι λυση ...και φυσικα εχεις το δικαιωμα να το κανεις ...και δεν προκειται να σε κρινω οπως και κανενα αλλο ...απλα ξανασκεψου το
και να σας θυμισω και τα τετριμενα οτι ο γραπτος λογος ειναι πολυ ευκολα περεξηγισιμος και οι περισσοτεροι απο μας θα περασουμε μια τετοια φαση...γι αυτο ψυχραιμια και αυτοσυγκρατηση


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #59979 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Τιμές pellet

mfit έγραψε:

mfit έγραψε: Ορίστε και καλές τιμές στην Αθήνα. Εγω δυστυχώς τα πλήρωσα ακριβότερα... :evil:

http://www.klouvatos.com/betaiotaomicronkappaalpha973sigmaiotamualpha.html


Δυστυχώς οι τιμές που είχε στο site δεν ισχύουν. Πέρασα από εκεί και είχε Αυστριακά Energostar στα 420 ευρώ και Θερμοπέλλετ τα οποία τα έδινε ως Ελληνικά ενώ είναι Βουλγάρικα στα 380 ευρώ με τα μεταφορικά εντός Αττικής. Επίσης ανέφερε ότι μπορεί να μου έχει και τα Ισπανικά Ecoforest σε αντίστοιχη τιμή με τα Energostar.


οι τιμες ηταν χωρις φπα ...αρα ποτε δεν ισχυαν


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #59992 από elgreco74
Απαντήθηκε από elgreco74 στο θέμα Τιμές pellet
Nick, Γιάννης από Πάτρα εδώ. Ενδιαφέρομαι κι εγώ για αγορά. Πείτε μου αν γίνεται για Πάτρα και αν υπάρχει κι άλλος από εδώ ας συντονιστούμε. Ενημερώστε μας για μεταφορικά Αθήνα - Πάτρα και αν μπορούμε να επικαιροποιήσουμε τιμές. Ευχαριστώ!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #60011 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet
Ειλικρινά έχω κουραστεί με το θέμα των αποχωρήσεων. Δηλαδή πρέπει εμείς που βρεθήκαμε στο συντονισμό να παίρνουμε ντε και καλά θέση υπέρ των καταναλωτών ή υπέρ των εμπόρων; Δικαίωμα να βρίζει δεν έχει κανένας, ούτε καταναλωτής ούτε έμπορος.
Αστυνομικοί θέλετε να γίνουμε;
Χαρακτηρίζει ο καταναλωτής, προσβάλλονται οι έμποροι.
Χαρακτηρίζει ο έμπορος, προισβάλλονται οι καταναλωτές.
ΜΕΛΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ!!!
Το φόρουμ είναι φόρουμ καταναλωτών, στο οποίο συμμετέχουν και έμποροι. ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ.
Δεν ξέρω μερικοί τι φαντάζεστε κι ούτε πια με ενδιαφέρει...
Ψάχνετε αιτία όλοι για παρεξήγηση. Είναι απίστευτο!!!
Ψάχνετε αιτία όλοι να υπονοήσετε ότι το φόρουμ άλλαξε ρότα.
ΛΑΘΟΣ ΚΑΝΕΤΕ! ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΛΑΘΟΣ!
Ειλικρινά ώρες ώρες σκέφτομαι πλέον ότι δεν αξίζει πλέον να ασχολούμαστε σαν τους μ...... και να τα ακούμε κι από πάνω ή να αφήνονται υπονοούμενα.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": γιαννης-δραμα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.409 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ