Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #59959 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Τιμές pellet

AT έγραψε: Η τιμη 305 (με μεταφορικα) για bioenergy παλετα ισχυει ακομα?


τοσο το εκλεισα χτες το βραδυ που εβαλα την παραγγελεια μου

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #59962 από terisds
Απαντήθηκε από terisds στο θέμα Τιμές pellet
Καλημέρα.Θα γραψω για τελευταία φορά εδώ μέσα, μιας και άρχισε να χαλάει το όλο forum.Απο την πρώτη μέρα που ξεκίνησε, όλοι ψάχνουμε μια οικονομική λύση στην θέρμανση,λέγοντας ο καθένας από εμάς τα προβλήματα που αντιμετωπίζει εδώ μέσα, και πολλοί βρήκαμε λύσεις.Σχεδόν όλοι είμαστε καταναλωτές, σε αντίθεση με σένα που το μόνο που κάνεις, ειναι να λες για το ΦΠΑ στις άλλες χώρες, χωρίς να λες και τα μεροκάματα που παίρνουν.Το να χαρακτηρίσεις τον κάθε έναν τεμπέλη, και βλάκα που δεν μπορεί να αγοράσει ποσότητα να μπορέσει να ζεσταθεί αυτός και η οικογένεια του.
Το πόσο αγοράζεις, και το πόσο πουλάς, δεν με ενδιαφέρει, εμένα τουλάχιστον.
Το έγραψα και παραπάνω, βρήκες και αλωνίζεις εδώ μέσα, επειδή έβαλες διαφήμιση, αλλά κανένας δεν είναι υποχρεωμένος να σε ανέχεται.
Να σε έχουν να σε χαίρονται όσοι ειναι στον συντονισμό.
Αυτά είχα να πω, και ζητώ συγγνώμη αν έθιξα κάποιον μέσα από τα ποστ μου, δεν είχα τέτοια πρόθεση, να βοηθήσω ηθελα

Σας ευχαριστώ για την φιλοξενία.
Καλή συνέχεια σε όλους.

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #59965 από george cc
Απαντήθηκε από george cc στο θέμα Τιμές pellet
Νομιζω ο τιτλος του thread ειναι: τρεχουσες τιμες πελλετ.Αυτο εγραψα και εγω εδω ενημερωνοντας για την τιμη που εχει και χαρακτηριζοντας τους λαμογια γιατι αυτο ειναι αισχροκερδια.Δεν μπηκα στο thred για να βριζω συμφορουμιτες που περιμενουν να ενημερωθουν και οχι να τους χαρακτηριζουν.Αποχωρω και εγω απο αυτο το thread και ασχολουμαι μονο με αυτα που υπαρχουν ατομα που ξερουν τι παει να πει σεβασμος, και οχι να γραφουν συνεχεια post ασχετα με το θεμα για να γινουν platinum απο τα πολλα ανουσια post.Το forum υπαρχει για ενημερωση και οχι προσωπικες αντιπαραθεσεις απο ατομα που ξερουν μονο να πληκτρολογουν.
Ο καθενας χαρακτηριζεται για τα οσα λεει και εχει πει.Μου ειναι ποιο ευκολο να βρισω καποιον απο κοντα παρα απο το πληκτρολογιο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #59966 από nikou
Απαντήθηκε από nikou στο θέμα Τιμές pellet
σε επικοινωνία που είχα εγω με το μαγαζί (πριν 15 μερες, πρωτου αρχίσει η ομαδική εδω μέσα) μου είπε ότι οι τιμές θα παραμείνουν σταθερές για όλη την χρονια... αν είναι να γίνει κάποια μεταβολή θα είναι της τάξεως των 5-10 ευρώ... οποτε όσοι δεν θέλετε τώρα ή δεν προλάβατε μην ανησυχείτε...

θα οργανώσουμε αργότερα πάλι και άλλη παραγγελία...

κάποιοι μας (περιλαμβάνω και εμένα) δεν έχουμε χώρο για αποθήκευση, οπότε θα το πάμε σιγα-σιγά... όλη την χρονιά...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": AT

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #59970 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ
Απαντήθηκε από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ στο θέμα Τιμές pellet

terisds έγραψε: Καλημέρα.Θα γραψω για τελευταία φορά εδώ μέσα, μιας και άρχισε να χαλάει το όλο forum.Απο την πρώτη μέρα που ξεκίνησε, όλοι ψάχνουμε μια οικονομική λύση στην θέρμανση,λέγοντας ο καθένας από εμάς τα προβλήματα που αντιμετωπίζει εδώ μέσα, και πολλοί βρήκαμε λύσεις.Σχεδόν όλοι είμαστε καταναλωτές, σε αντίθεση με σένα που το μόνο που κάνεις, ειναι να λες για το ΦΠΑ στις άλλες χώρες, χωρίς να λες και τα μεροκάματα που παίρνουν.Το να χαρακτηρίσεις τον κάθε έναν τεμπέλη, και βλάκα που δεν μπορεί να αγοράσει ποσότητα να μπορέσει να ζεσταθεί αυτός και η οικογένεια του.
Το πόσο αγοράζεις, και το πόσο πουλάς, δεν με ενδιαφέρει, εμένα τουλάχιστον.
Το έγραψα και παραπάνω, βρήκες και αλωνίζεις εδώ μέσα, επειδή έβαλες διαφήμιση, αλλά κανένας δεν είναι υποχρεωμένος να σε ανέχεται.
Να σε έχουν να σε χαίρονται όσοι ειναι στον συντονισμό.
Αυτά είχα να πω, και ζητώ συγγνώμη αν έθιξα κάποιον μέσα από τα ποστ μου, δεν είχα τέτοια πρόθεση, να βοηθήσω ηθελα

Σας ευχαριστώ για την φιλοξενία.
Καλή συνέχεια σε όλους.


Καλημέρα,
Σ έχω παρακολουθήσει από την αρχή (είμαστε κι οι δυό από τους παλιούς) και πραγματικά λυπάμαι αν τελικά αποχωρήσεις.
Έχω καταλάβει πως πραγματικά θέλησες και θέλεις να βοηθήσεις.
Όλοι μας κάτι κερδίζουμε εδώ μέσα και είναι κρίμα αν μία μάλλον λανθασμένη ερνηνεία, κάποιων ίσως υπερβολικών εκφράσεων, οδηγήσει ένα φίλο να αποχωρήσει.
Χρειαζόμαστε όλοι εδώ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΣΑΣ.
Κάθε φίλος από τη θεση του και την άποψη του, ταιριάζει με κάποιους περισσότερο και μ άλλους λιγότερο.
Όμως αν εδώ μέσα είναι μιά μικρή "αγορά", με τις διαφωνίες της και τα ΠΟΛΛΑ καλα της, κι επειδή δεν υπάρχει λόγος να διαλύουμε μιά όμορφη παρέα, λόγω μεμονωνένων διαφωνιών, ξανασκέψου, όπως ίσως όλοι μας, μιά διαδικασία αν κάποιο μέλος δε μας ταιριάζει, απλά να μην ανταλλάσουμε απόψεις μαζί του.
Είναι πολύ πιό εύκολο, η ανάγκη μας να συνυπάρχουμε και να βοηθάμε ο ένας τον άλλο, από το να χάνουμε ΟΛΟΙ ΤΟ ΚΑΘΕ ΤΙ ΠΟΥ ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΠΟΡΕΙ.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #59972 από frakyd
Απαντήθηκε από frakyd στο θέμα Τιμές pellet

Fokion έγραψε: Τεινω να συμφωνησω με τον giοgud.....

στην εποχη του internet ( και την κρισης ) δε μπορει - δεν επιτρεπεται να μην ψαχνουμε και να μην ρωταμε...

το οτι πολλοι δεν το κανουν δεν αναιρει το οτι ειναι λαθος....

Δεν ξερω για τους δικους σου αλλα εμενα οι γονεις μου δεν εχουν ιδεα απο ιντερνετ,
κ νομιζω πολυς κοσμος μιας Α ηλικιας.
Ουτε τεμπεληδες ειναι ουτε βλακες.
Ξερω παιδια σε χωρια που δεν ασχολουντε με το ιντερνετ. Τι παει να πει αυτο οτι ειναι
τεμπεληδες κ βλακες.


Δηλαδη φτασαμε να προσβαλουμε καποιους ανθρωπους που ειτε δεν ξερουν ειτε εμπιστευονται λαθος ατομα ,
αντι να κατηγορουμε αυτους που αισχροκερδουν κ αυτους που αλλα σου ταζουν πως ειναι μες στη σακουλα
κ τελικα αλλα ειναι!!!!


( το πως εκφραζεται ο καθενας ειναι δικο του προβλημα - site ενηληκων ειμαστε ο καθενας εχει την ευθυνη των λεγομενων/γραφομενων του)


Δεν νομιζω να ειναι μονο δικο του προβλημα.
Εγω προσωπικα δεν θα γουσταρα ενα site που δεν υπαρχει καποιος σεβασμος κ ο καθενας
λεει οτι γουσταρει επειδη ειναι ενηλικας.
Πιστεψε με το πιο ευκολο πραγμα ειδικα αυτην την εποχη (που χει ο καθενας τα ζορια του),
ειναι να ριχνει μπινελικια που να ξεδινει κιολας ρε παιδι μου!
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by frakyd.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.322 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ