Τιμές pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2324 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Τιμές pellet

KERBEROS έγραψε: Το κόκκινο χρώμα είναι από τα νεύρα.

Τόσο καιρό δε μίλαγα για προαγορά πέλλετ από το καλοκαίρι; Εδώ όμως δυστυχώς είναι Ελλάδα.

Ακούγοντας όλα αυτά που συμβαίνουν για έλλειψη και δυσκολίες παράδοσης, παρά το ότι έχω ακόμα καύσιμο, πέρασα πριν από λίγο από τον έμπορο που προμηθεύτηκα το καλοκαίρι 4 τόνους πέλλετ ΑΛΦΑ προς 235 τον τόνο. Πήγα καμαρωτός καμαρωτός να κανονίσω την παράδοση των άλλών 2 τόνων.
Και τι ακούω;
Δε συνεργάζεται πλέον με την εταιρεία αυτή λέει, διότι δεν του παρέδιδαν εμπόρευμα. Μετά από κάποιο σημείο λέει δεν του σήκωναν καν το τηλέφωνο. Κι αυτό, λέει, συνέβη και σ' άλλους εμπόρους.
Μου 'δωσε τα λεφτά μου πίσω. Τώρα έχει ένα από τα Γιαννιτσά προς 305 :sick: τον τόνο.

Αν λέει αλήθεια, τότε πρόκειται για απίστευτο φιάσκο management της ΑΛΦΑ. Αν λέει ψέματα, και κρατά το εμπόρευμα, για να το πουλήσει ακριβότερα, θα μαθευτεί και τότε την έβαψε. Θα το μάθει όλη η περιοχή.

Ηθικό δίδαγμα: την πάτησα.

Ψάχνω πλέον προσφορά για 2 τόνους για Τρίλοφο. Όποιος γνωρίζει οτιδήποτε για τιμές ή είναι έμπορος ας στείλει μήνυμα στο e-mail μου Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

Α ρε δεν είμαστε λαός...


Αφου το προαγόρασες μην το δέχεσαι να παρεις τα λεφτά σου πίσω. Να παει να βρεί να σου φερει. Να χάσει αυτός.

Η Δυναμή σου είναι εδω μέσα. Βγάλτον στον τακο. Πες του οτι αν δεν στο φέρει θα το μαθουν οι χρήστες και επισκέπτες του energ και δεν είναι καθολου λίγοι.
Αυτή είναι η δύναμη των forums.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2325 από Nasikas
Απαντήθηκε από Nasikas στο θέμα Τιμές pellet
συνηθισμένα τα βουνά απο τα χιόνια...

Με ποιόν κάνατε συμφωνία κύριε;
Δεν τον κατονομάζετε.
Αντ' αυτού κατονομάζετε και κατηγορείτε Δημόσια εκείνον που δεν σας έχει δει ποτέ.

Επειδή...έτσι σας είπανε...the unbearable lightness of being


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2326 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Τιμές pellet

Asteris έγραψε: Μπορεί να είχε όντως στοκάρει για σένα, αλλά να το έδωσε μόλις βρήκε ευκαιρία σε κάναν άλλον με 290+...


ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΤΟ ΕΔΩΣΕ ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2327 από teo66
Απαντήθηκε από teo66 στο θέμα Τιμές pellet

KERBEROS έγραψε:

Asteris έγραψε: Μπορεί να είχε όντως στοκάρει για σένα, αλλά να το έδωσε μόλις βρήκε ευκαιρία σε κάναν άλλον με 290+...


Τόσο ηλίθιος είναι να με χάσει από πελάτη κι άλλους πιθανούς πελάτες για 100-120 ευρώ. Κάτι δεν μου κολλάει σ' αυτό.


Καλησπερα.Πριν αγορασω πελλετ για δευτερη φορα ρωτουσα για τιμες.Αυτες που παιζουν ειναι απο 250 εως 270.Καποιος μου ειπε 285.Επειδη ητανε γνωστος τον ενημερωσα για την κατασταση και μετα απο μια εβδομαδα που τον ξαναρωτησα μου ειπε και αυτος 270.
Πιστευω οτι ειναι η πρωτη και η τελευταια χρονια που θα υπαρξει αισχροκερδια.Εγω ηδη ρωταω για αγορα απο Βουλγαρια.Εδω τον χειμωνα θα καθαρισει το τοπιο.Μαθαινω οτι καινουριες μοναδες στηνονται,μια απο αυτες στην περιοχη της Σκυδρας δινει αυτη την στιγμη καλο πελλετ στα 200.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2328 από OANNHSEA
Απαντήθηκε από OANNHSEA στο θέμα Τιμές pellet
Φτιάξτε μόνοι σας τα πέλλετ...
Το έχουμε ξαναπεί αυτό...

Bellum omneum contra omne...
Θάνατος στους πετρελαιάδες!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2329 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet

Nasikas έγραψε: συνηθισμένα τα βουνά απο τα χιόνια...

Με ποιόν κάνατε συμφωνία κύριε;
Δεν τον κατονομάζετε.
Αντ' αυτού κατονομάζετε και κατηγορείτε Δημόσια εκείνον που δεν σας έχει δει ποτέ.

Επειδή...έτσι σας είπανε...the unbearable lightness of being


Κύριε Νασίκα, δεν ξέρω τι εντύπωση έχετε σχηματίσει για μένα, αλλά αν νομίζετε ότι έχω βάλει σκοπό να βλάψω την εταιρεία σας πλανάστε πλάνην οικτράν και ολίγον τι εκνευριστική.

Ο έμπορος αυτός έχει έδρα την Περαία Θεσσαλονίκης, ως Δημήτρη τον ξέρω, αλλά θα προσπαθήσω να μάθω και το επίθετο. Όσοι ξέρουν την περιοχή, βλέπουν την μάντρα, πριν τους Νέους Επιβάτες στο αριστερό τους χέρι.

Κύριε Νασίκα, ξέρετε τι θα περίμενα από σας τώρα, τη βοήθειά σας...
Μπορείτε νομίζω να επαληθεύστε ή να διαψεύστε τα λεγόμενά του, μόλις βρω το επίθετό του.
Τα ευφάνταστα λογοπαίγνια δεν προσφέρουν τίποτα.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Last edit: 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.422 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ