Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24770 από malia
Απαντήθηκε από malia στο θέμα Τιμές pellet
εγω ειμαι απο αργολιδα κ αγορασα με 310 ευρω 1050 κιλα!ειμαι ευχαριστημενη!το δοκιμασα πολυ καλη φλογα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24781 από ΠΑΠΑΣ
Απαντήθηκε από ΠΑΠΑΣ στο θέμα Τιμές pellet

KERBEROS έγραψε:

ΠΑΠΑΣ έγραψε:

KERBEROS έγραψε: Μια προτροπή προς τα μέλη, αλλά και τους επισκέπτες του φόρουμ:

Όποιος αγοράζει πέλλετ από οποιοδήποτε μέρος της Ελλάδας σε οικονομική τιμή, ας μπαίνει στον κόπο να ενημερώνει το φόρουμ για το σημείο πώλησης.
Επίσης, σε περιπτώσεις που αντιλαμβανόμαστε αισχροκέρδεια ας κάνουμε το ίδιο πράγμα.
Πρέπει να αλληλοβοηθηθούμε και να αλληλοπροστατευτούμε!!!

Το φόρουμ πλέον με τη δυναμική που έχει και θα έχει μπορεί να διαδραματίσει σοβαρό ρόλο στη συγκράτηση των τιμών. Οι προσφορές του καλοκαιριού ήταν μια πρώτη απόδειξη...


Σωστος!!!Οχι μονο για το πελλετ αλλα και για τα μηχανηματα
Με ονοματα και διευθυνσεις,αλλα και παραπομπες σε διαφορες ιστοσελιδες.Ομως ετσι οπως ειναι το συγκεκριμενο θεμα υπαρχει μεγαλη διασπορα και δεν μπορει καποιος να εχει μια γενικη εικονα με τις τιμες.Ειναι 123 σελιδες και θα γινουν 200.Πρεπει να οργανωθει καπως διαφορετικα.


Το πέλλετ ας μείνει εδώ. Εύκολα κανείς αντιλαμβάνεται ότι έχει χρονολογική ροή το θέμα. Θα ανοίξω κι ένα θέμα για μηχανήματα.


Ασφαλως και εχει χρονολογικη ροη,αλλα εδω εκτος απο τις τιμες ανοιγονται και αλλα το θεματα και ξεφευγουμε λιγο ως αρκετα .Θα πρεπει αποκλειστικα να περιοριστουμε στις αναφορες για τιμες

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24791 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet

ΠΑΠΑΣ έγραψε:

KERBEROS έγραψε:

ΠΑΠΑΣ έγραψε:

KERBEROS έγραψε: Μια προτροπή προς τα μέλη, αλλά και τους επισκέπτες του φόρουμ:

Όποιος αγοράζει πέλλετ από οποιοδήποτε μέρος της Ελλάδας σε οικονομική τιμή, ας μπαίνει στον κόπο να ενημερώνει το φόρουμ για το σημείο πώλησης.
Επίσης, σε περιπτώσεις που αντιλαμβανόμαστε αισχροκέρδεια ας κάνουμε το ίδιο πράγμα.
Πρέπει να αλληλοβοηθηθούμε και να αλληλοπροστατευτούμε!!!

Το φόρουμ πλέον με τη δυναμική που έχει και θα έχει μπορεί να διαδραματίσει σοβαρό ρόλο στη συγκράτηση των τιμών. Οι προσφορές του καλοκαιριού ήταν μια πρώτη απόδειξη...


Σωστος!!!Οχι μονο για το πελλετ αλλα και για τα μηχανηματα
Με ονοματα και διευθυνσεις,αλλα και παραπομπες σε διαφορες ιστοσελιδες.Ομως ετσι οπως ειναι το συγκεκριμενο θεμα υπαρχει μεγαλη διασπορα και δεν μπορει καποιος να εχει μια γενικη εικονα με τις τιμες.Ειναι 123 σελιδες και θα γινουν 200.Πρεπει να οργανωθει καπως διαφορετικα.


Το πέλλετ ας μείνει εδώ. Εύκολα κανείς αντιλαμβάνεται ότι έχει χρονολογική ροή το θέμα. Θα ανοίξω κι ένα θέμα για μηχανήματα.


Ασφαλως και εχει χρονολογικη ροη,αλλα εδω εκτος απο τις τιμες ανοιγονται και αλλα το θεματα και ξεφευγουμε λιγο ως αρκετα .Θα πρεπει αποκλειστικα να περιοριστουμε στις αναφορες για τιμες


Δεν ξέρω αν μπορεί να κάνει κάτι ο διαχειριστής.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24850 από kostas1
Απαντήθηκε από kostas1 στο θέμα Τιμές pellet
Κατάστημα στην περιοχή Καπανδριτίου έδινε το bioenergy-point 350 ευρώ τον τόνο.Για πόσο ... μας περνάνε.Αξίζει να αναφέρουμε στο φόρουμ καταστήματα?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24855 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Τιμές pellet

kostas1 έγραψε: Κατάστημα στην περιοχή Καπανδριτίου έδινε το bioenergy-point 350 ευρώ τον τόνο.Για πόσο ... μας περνάνε.Αξίζει να αναφέρουμε στο φόρουμ καταστήματα?


Δεν εχει νόημα και μόνο που αναφερουμε οτι η τιμή είναι ακριβή αρκεί για να προφυλαχτεί ο καταναλωτής

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24856 από kostas1
Απαντήθηκε από kostas1 στο θέμα Τιμές pellet
Και εγώ είμαι κατά των καταγγελιών αλλά πρέπει να βρεθεί μια φόρμουλα ώστε να υπάρχει προφύλαξη αλλά και αποφυγή των συγκεκριμένων επαγγαλματιών.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.325 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ