Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #16643 από ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
Απαντήθηκε από ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ στο θέμα Τιμές pellet

zagoraarg έγραψε: Εγώ βρήκα την ιστοσελίδα www.forest-enterprises.com/index_en.htm και με τα λιγα αγγλικά μου δεν βλέπω να έχει πιστοποίηση. Η τιμή που το παίρνω ειναι 200+φπα



Ναι, έχεις δίκιο. Δεν λέει πουθενά τίποτε για πιστοποιήσεις. Σ ευχαριστώ. Δεν θυμάμαι την επωνυμία του προμηθευτή στο Βόλο, την έχω σημειωμένη στη δουλειά. Θα του απαντήσω ανάλογα την Δευτέρα....
Πάντως, αν είναι καλό και αποφασίσουμε να προμηθευτούμε θα σου ζητήσω στοιχεία για τον προμηθευτή σου.

Ευχαριστώ και πάλι!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #16661 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Τιμές pellet
Daniela A Π Α Γ Ο Ρ Ε Υ Ε Τ Α Ι η διαφημιση σε αυτο το φορουμ.

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet, Diproma

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #16662 από Diproma
Απαντήθηκε από Diproma στο θέμα Τιμές pellet
SIGNOMI, pros olous.
APLA na boithiso skeftika me ayta ta iperbolika noumera pou diabazo.
KAI PALI ZITO SIGNOMI

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #16690 από go2mikes
Απαντήθηκε από go2mikes στο θέμα Τιμές pellet

go2mikes έγραψε: Προμηθεύτηκα 12 παλέτες alfapellet, 12 Χ 1.050 κιλά = 12.600, προς 240 € το τόνο, μαζί με μεταφορικά και τοποθέτηση στην αποθήκη μου, από κατάστημα της περιοχής μου (στα βόρεια του νομού Σερρών). Όλα με δελτίο αποστολής και αποδείξεις λιανικής. Λέω να τη "βγάλω" για μια διετία, τι λέτε, έκανα καλή αγορά;

*Έχω τον OPOP Black Star 40 - 50 από τις 13-11-2011 και είμαι ενθουσιασμένος με τον λέβητα.

nasos lar έγραψε: καλησπερα.....εγω εχω μπλακ σταρ 30 για σπιτι συνολικα πανω απο 230 τμ και υπολογιζω να καψω 10 τον για μια χρονια...εσυ με τον 50αρι τι σπιτι ζεσταινεις; πως οι 12 τονοι θ; σου φτασουν για 2 χρονια;


Αυτή τη στιγμή θερμαίνω χώρο 176 τμ αλλά έχω πάρα πολύ καλή μόνωση. Προμηθεύτηκα αυτόν τον λέβητα ώστε να μπορώ όταν χρειαστεί να θερμάνω άλλους δύο χώρους (από 50 τμ ο καθένας).
Την περσινή χρονιά (η χειρότερη της δεκαετίας) αν έκαιγα μόνο πέλλετς, θα είχα χρειαστεί 7,2 με 7,3 τόνους. Θέλω να πιστεύω ότι με τους 12,6 τόνους (12 παλέτες) θα είμαι καλυμμένος για δύο φυσιολογικές χρονιές.
Last edit: 11 Χρόνια 10 Μήνες πριν by go2mikes.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #16709 από nasos lar
Απαντήθηκε από nasos lar στο θέμα Τιμές pellet
εγω απο τελη ιανουαριου 2012 μεχρι τελος σεζον εκαψα περι 2300 κιλα.το φεβρουαριο εκεγα 3 τσουβαλια την ημερα. 22 βαθμοι μερα-νυχτα. λαρισα μερια , εχω τον 30αρι χωρις δοχειο αδρανειας. 120 τμ 2ος οροφος .δεν ακουμπαει πουθενα το σπιτι. τι ρυθμησεις εχεις; εχεις δοχειο αδρανειας;σε ρωταω γιατι τον πηρα το λεβητα για να ζεστανω και τον πρωτο οροφο (2 60αρια διαμερισματα).ο προμηθευτης μου ειπε οτι ο 30αρης με καλυπτει, βεβαια φετος οπως ειπα ζεσταινα μονο πανω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #16730 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Τιμές pellet
Diproma δεν βλέπω να διάβασες τους κανόνες... τελευταία προειδοποίηση

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.341 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ