Τιμές pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #10563 από sugarboy
Απαντήθηκε από sugarboy στο θέμα Τιμές pellet

ΘΕΟΔΟΣΗΣ έγραψε: Αν απ΄ τους πρώτους μήνες λειτουργίας δεν έχουν πρώτη ύλη, γιατί το ξεκίνησαν το εργοστάσιο;;;



Εχεις ζήσει χειμώνα στην Τρίπολη? Δεν υπάρχει πρόσβαση στην πρώτη ύλη. Η μονάδα κάθεται. ΄Το ξέρω απο πρώτο χέρι. Ίσως ένας τοπικός να τα επιβεβαιώσει.

AMECO, BIOENERGYPOINT, SAVA, SCHWEIGHOFER

Μην πατάς το (-), θα βραχεί το πέλλετ σου και θα καεί η αντίσταση απο τον καυστήρα σου! ;)

---ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΘΑ ΤΣΑΚΙΖΩ ΚΟΚΚΑΛΑ---
PRIMUS INTER PARES

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #10565 από GeorgeG
Απαντήθηκε από GeorgeG στο θέμα Τιμές pellet
υπαρχει εργοστασιο στην τριπολη αλλα δεν μπορει προς το παρον να καλυψει τις αναγκες.....
το εργοστασιο το δινει λιανικη 27-28 λεπτα....αλλα εχει προβληματα ακομα στην παραγωγη απο βρεγμενα ξυλα κτλ...εγω προσωπικα απο εκει παιρνω και ειμαι πολυ ικανοποιημενος..πολυ 8ερμογονο δυναμη..με καλη καυση....απλα ενας φιλος αναγκαστηκε να παει να παρει αλλου και του πουλησαν πελλετ 5.30 alpha wood...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #10582 από γιαννης
Απαντήθηκε από γιαννης στο θέμα Τιμές pellet
ακουσα απο καποιο που πηγε στην climatherm οτι ειχαν πελλετ με 160 ο τονος αληθεια η παραμυθι ειναι

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #10593 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Απαντήθηκε από ΘΕΟΔΟΣΗΣ στο θέμα Τιμές pellet

γιαννης έγραψε: ακουσα απο καποιο που πηγε στην climatherm οτι ειχαν πελλετ με 160 ο τονος αληθεια η παραμυθι ειναι

160 ο τονος μια φήμη, 5,30 το σακούλι=354 ο τονος άλλη φήμη!
Νομίζω πως κυκλοφορούν πολλά παραμύθια και πρεπει να μην είμαστε εύπιστοι...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #10613 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τιμές pellet
Καλο θα ηταν οπως ειπε και καποιο αλλο μελος το που σιγα σιγα κλεινει η σεζον οσοι ειχατε λεβητες πελλετ να μας πειτε εντυπωσεις κοστος για φετος βεβαια με αναλογη περιγραφη σπιτιου και λειτουργια λεβητα προκειμενου να εξαγουμε χρησιμα συμπερασματα και φυσικα αξιολογηση του πελλετ που καψατε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #10636 από dmtr
Απαντήθηκε από dmtr στο θέμα Τιμές pellet
Εγώ στην Αθήνα, για μια σόμπα πέλλετ που έχω, το παίρνω 7€ το σακκί (20Kg) μάρκας ΗΦΑΙΣΤΟΣ. Αν παραγγείλλω τόνο τότε πάει 300€ ο τόνος + 20€ μεταφορικά.
Πάντως είναι πολύ καλή ποιότητα.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.360 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ