Τιμές pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10104 από Tsimp
Απαντήθηκε από Tsimp στο θέμα Τιμές pellet
Eγω καιω του ΜΑΚΗ παιδια με 4.50 και μου φαινεται καλο σε τζακι ravelli 901

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10112 από police72
Απαντήθηκε από police72 στο θέμα Τιμές pellet
Απεναντι απο το αεροδρομιο Μακεδονια και συγκεκριμενα απο τον αεροδιαδρομο υπαρχει καποιος που πουλαει πελλετ της αλφα με 4 ευρω.Μου ειπε οτι θα φερει αρκετα ειδη(βουλγαρικο,σερβικο,αυστριακο)και σε καλες τιμες.Εγω τωρα Χαλκιδικη αγοραζω Μακη προς 4.5 ευρω.Στην Νεα Τριγλια εχεις επισης καποιος που το τηλ του το βρηκα εδω μεσα ο οποιος πουλαει σερβικο με 4 ευρω!

paoki72

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10120 από kakos
Απαντήθηκε από kakos στο θέμα Τιμές pellet
Εγώ σήμερα προμηθευτηκα πυρηνόξηλο προς 135€ τον τόνο. Αποξηραμενο σε ξηραντήριο θα δοκιμασω να δώ πως καίει. Αν τα αποτελέσματα είναι ικανοποιητικά ετοιμάζομαι για μεγάλη παραγγελία το καλοκαίρι. Όποιος είναι μέσα θα κανονίσω ποσότητες. Το κατά είναι ότι η αποθήκη μου μυρίζει σαν ελαιοτριβείο .

ΚΑΒΑΛΑ - ΚΩΣΤΑΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10125 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ
Απαντήθηκε από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ στο θέμα Τιμές pellet
Εκτός από ενα Πολωνέζικο όπως μου είπε ο Ζαχαρίας που πηρα για δοκιμή (αφρός!!!!)..με ελάχιστη (ανύπαρκτη) στάχτη.. τέλειο κάψιμο... και απλά ανύπαρκτο κλιγκερ..(αλλά πολύ ακριβό δυστυχώς).. το αμέσως καλύτερο Sava σε μένα..
Πολύ δύναμη σε ζέστη, ανύπαρκτο κλίγκερ, μέτρια στάχτη...
Eco pellet από Κιλκίς επίσης πολύ καλό, ίσως και λίγο καλύτερο από τα προηγούμενα σε στάχτη, με ελάχιστο κλίγκερ.
Ameco και Bioenergy πολύ καλά, αλλά μου έκαναν και τα δύο κλίγλερ, που όμως δεν ενοχλέι στη λειτουργία.
Εκτός από τη πρωτη παρτίδα A/W, που ήταν πολύ καλή.. όλα τα υπόλοιπα Ελληνικά δυστυχώς απογοητευτικά, σε σημείο να υπάρχει πρόβλημα λειτουργίας της σόμπας.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10126 από KALDRI
Απαντήθηκε από KALDRI στο θέμα Τιμές pellet

ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ έγραψε: Εκτός από ενα Πολωνέζικο όπως μου είπε ο Ζαχαρίας που πηρα για δοκιμή (αφρός!!!!)..με ελάχιστη (ανύπαρκτη) στάχτη.. τέλειο κάψιμο... και απλά ανύπαρκτο κλιγκερ..(αλλά πολύ ακριβό δυστυχώς).. το αμέσως καλύτερο Sava σε μένα..
Πολύ δύναμη σε ζέστη, ανύπαρκτο κλίγκερ, μέτρια στάχτη...
Eco pellet από Κιλκίς επίσης πολύ καλό, ίσως και λίγο καλύτερο από τα προηγούμενα σε στάχτη, με ελάχιστο κλίγκερ.
Ameco και Bioenergy πολύ καλά, αλλά μου έκαναν και τα δύο κλίγλερ, που όμως δεν ενοχλέι στη λειτουργία.
Εκτός από τη πρωτη παρτίδα A/W, που ήταν πολύ καλή.. όλα τα υπόλοιπα Ελληνικά δυστυχώς απογοητευτικά, σε σημείο να υπάρχει πρόβλημα λειτουργίας της σόμπας.


Το SAWA ειναι απο τα καλυτερα που εχω δοκιμασει και εγω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10131 από γιαννης-δραμα
Απαντήθηκε από γιαννης-δραμα στο θέμα Τιμές pellet
Εγω σημερα αγορασα ενα τονο schweighofer(αυστριακο παραγωμενο στην ρουμανια)280 ευρω,πολυ καλο και με πιστοποιηση αυστριακη( ÖNORM M 7135)και γερμανικη(DINplus 7A040)!Και μια σελιδα για να βρειτε ποιστοποιημενα πελλετ με προτυπα γερμανικα και αυστριακα. dincertco.de/en/search_for_certificates_via_registration_no_.html
Last edit: 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν by γιαννης-δραμα.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": KALDRI

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.318 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ