Τιμές pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #8627 από soholis
Απαντήθηκε από soholis στο θέμα Τιμές pellet

kakos έγραψε:

thomi έγραψε: σορρυ τωρα το διαβασα....δηλαδη ακυρο το βουλγαρικο!!!!!!!!κριμα.γιατι ειναι οικονομικο.αλλα οχι ποιοτικο.ευχαριστουμε


δεν ειπε ο ανθρωπος οτι ΟΛΑ ειναι χαλια, αυτο το ειπε κυριως για τα εργοστασια νοτια της βουλγαριας


και το Νευροκοπι νοτια της Βουλγαριας ειναι :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Last edit: 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν by soholis.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #8630 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet
delete
Last edit: 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν by giogud.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": XAALAARAA

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #8636 από terisds
Απαντήθηκε από terisds στο θέμα Τιμές pellet

Tsimp έγραψε: Οταν λες περιεχουν προσθετα χημικες ουσιες και μεταλλα(αρσενικο,καδμιο,χρωμιο κλπ) εννοειτε οτι προκαλαουμε καταστροφη για το περιβαλλον και οχι μονο ο νοον νοητο

Μηπως ειναι τιποτε προπαγανδα,οπως οταν ειπε καποιος οτι θα φερει πελλετ απο την Ουκρανια,επεσαν οι Αλεξιπτωτιστες να τον φανε,οτι ειναι ραδιενεργο,για να μην χασουν μεριδα απο την αρπαχτη????????

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #8642 από apostolis79
Απαντήθηκε από apostolis79 στο θέμα Τιμές pellet
καλημερα και απο εμενα παιδια σαν νεος στο φορουμ. απο οτι βλεπω παντος με τιν καινουρια χρονια δηλαδη απο το καλοκαιρι λεω θα πρεπει να μαζευομαστε 4 με 5 ατομα και να περνουμαε μονοι μας πελλετ απο εξω ι τιμες ειναι απο 170 μεχρι 190 το πολυ. εχω παρει τιμες σχεδον απο παντου. και εγω θα ηθελα να στηριξω τον τοπο μου αλλα σε αυτο το θεμα οχι. οχι να κερδιζουν αλλο ις βαρους του καταναλωτη. γιατι να παρεις 100 κερδος τον τονο? παρε 30 40. θα χαρω να το αναλυσουμε αυτο και οπως ειπα οπιος θελη μιλαμε και πιστευω πως αν κανουμε ετσι για κανα χρονο να δεις πως ριχνουν τις τιμες μετα. ευχαριστω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #8643 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ
Απαντήθηκε από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ στο θέμα Τιμές pellet
Καλώς τον.. Υπάρχει σχετικό θέμα.. Ας μην ανοίγουμε καινούργια θέματα που θα μπερδέψουν σε απαντήσεις...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #8644 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet

apostolis79 έγραψε: καλημερα και απο εμενα παιδια σαν νεος στο φορουμ. απο οτι βλεπω παντος με τιν καινουρια χρονια δηλαδη απο το καλοκαιρι λεω θα πρεπει να μαζευομαστε 4 με 5 ατομα και να περνουμαε μονοι μας πελλετ απο εξω ι τιμες ειναι απο 170 μεχρι 190 το πολυ. εχω παρει τιμες σχεδον απο παντου. και εγω θα ηθελα να στηριξω τον τοπο μου αλλα σε αυτο το θεμα οχι. οχι να κερδιζουν αλλο ις βαρους του καταναλωτη. γιατι να παρεις 100 κερδος τον τονο? παρε 30 40. θα χαρω να το αναλυσουμε αυτο και οπως ειπα οπιος θελη μιλαμε και πιστευω πως αν κανουμε ετσι για κανα χρονο να δεις πως ριχνουν τις τιμες μετα. ευχαριστω


Αποστόλη, δεν ξέρω αν είσαι από Θεσσαλονίκη ή κάπου κοντά. Αύριο θα έχουμε μια πρώτη συνάντηση μέλη του φόρουμ από Θεσσαλονίκη (σε πρώτη φάση, γιατί έπεται και συνέχεια). Ψάξε στο θέμα 'πρώτη συνάντηση μελών του φόρουμ'. Αν μπορείς, έλα.
Αν όχι, θα συνεννοηθούμε προσεχώς τηλεφωνικά ή με e-mail...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Last edit: 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.396 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ