Technical Pan Therm 68 eco

Περισσότερα
7 Χρόνια 5 Μήνες πριν #154441 από Gio99
Απαντήθηκε από Gio99 στο θέμα Re:Technical Pan Therm 68 eco
Ορίστε και ένα βιντεακι από τη καύση του



Στάλθηκε από το E5533 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 5 Μήνες πριν #154446 από ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ
Απαντήθηκε από ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ στο θέμα Re:Technical Pan Therm 68 eco
που είναι το video? Μας έμεινε η χαρά.....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 5 Μήνες πριν #154447 από ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ
Απαντήθηκε από ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ στο θέμα Re:Technical Pan Therm 68 eco
το βρήκα στο youtube μόνος μου. Πολύ καλή καύση... μα καλά, πόσους μοχλούς ρυθμίζεις?

Ερώτηση: Όταν τα κλείσεις όλα, στο video φαίνεται ακόμα να έχει γρήγορη φλόγα. Είναι όντως έτσι ή ξεγελάει το video? Μήπως είχες και πολλά ξύλα μέσα και ήταν δύσκολο να γονατίσει η φλόγα ?

Να το χαρείτε και καλές ζέστες. Εμείς εδώ στο Νότο έχουμε Νοτιά, και αύριο 30 βαθμούς.....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 5 Μήνες πριν #154449 από Gio99
Απαντήθηκε από Gio99 στο θέμα Re:Re:Technical Pan Therm 68 eco

ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ έγραψε: το βρήκα στο youtube μόνος μου. Πολύ καλή καύση... μα καλά, πόσους μοχλούς ρυθμίζεις?

Ερώτηση: Όταν τα κλείσεις όλα, στο video φαίνεται ακόμα να έχει γρήγορη φλόγα. Είναι όντως έτσι ή ξεγελάει το video? Μήπως είχες και πολλά ξύλα μέσα και ήταν δύσκολο να γονατίσει η φλόγα ?

Να το χαρείτε και καλές ζέστες. Εμείς εδώ στο Νότο έχουμε Νοτιά, και αύριο 30 βαθμούς.....

Σίγουρα κάποιο λάθος θα έγινε στο ανέβασμα. 3 στο σύνολο (συρτάρι συλλογής σταχτης-εσωτερικος αέρας, κλαπετο, εξωτερικός αέρας.) Όντως έχω δύο μπρικετες κατά το αναμμα και μετά 4 κουτσουρα πουρναρι μιας και είναι σε αφθονία στα μέρη μας και το δυσκολεύουν, αλλά υπάρχουν περισσότερα Pa και ο ελκισμος είναι ορατος. Στο μέλλον σίγουρα θα προστεθεί και ένα κλαπε για καλύτερο αποτέλεσμα.

Στάλθηκε από το E5533 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 5 Μήνες πριν #154450 από Gio99
Απαντήθηκε από Gio99 στο θέμα Re:Re:Technical Pan Therm 68 eco

ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ έγραψε: το βρήκα στο youtube μόνος μου. Πολύ καλή καύση... μα καλά, πόσους μοχλούς ρυθμίζεις?

Ερώτηση: Όταν τα κλείσεις όλα, στο video φαίνεται ακόμα να έχει γρήγορη φλόγα. Είναι όντως έτσι ή ξεγελάει το video? Μήπως είχες και πολλά ξύλα μέσα και ήταν δύσκολο να γονατίσει η φλόγα ?

Να το χαρείτε και καλές ζέστες. Εμείς εδώ στο Νότο έχουμε Νοτιά, και αύριο 30 βαθμούς.....

Ευχαριστώ και καλά μπάνια :P

Στάλθηκε από το E5533 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 4 Μήνες πριν #154793 από popovitis
Απαντήθηκε από popovitis στο θέμα Technical Pan Therm 68 eco
Καλησπέρα, πολύ όμορφη παρουσίαση. Ήθελα να ρωτήσω, μιάς και με ενδιαφέρει η συγκεκριμένη εταιρία αν έίναι αλήθεια ότι η εγγύηση χανεται εαν η ενσωματωμένη "ασφάλεια" "καεί". Δεν γνωρίζω αν τα γράφω σωστά αλλά προσφατα ένας πωλητής μου ανέφερε ότι υπαρχει μία ασφάλεια που ενεργοποιειται αν ανεβάσει κάποια θερμοκρασία - και πανω - το τζάκι και έκτοτε η εγγύηση δεν ισχύει. Θα ήθελα επίσης να μάθω πόσο καλή απόδοση έχει καθότι μου φαίνεται πολθ θετική η ύπαρξη πιστοποιησς που έχει η εταιρια.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.067 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ