Technical Pan Therm 68 eco

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #154059 από fox
Απαντήθηκε από fox στο θέμα Re:Technical Pan Therm 68 eco
Ευχομαι να σταματήσουν και οι σεισμοί και να εχεις τα καλυτερα θεμιτα αποτελεσματα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #154061 από seventh_heaven
Απαντήθηκε από seventh_heaven στο θέμα Re:Technical Pan Therm 68 eco

Gio99 έγραψε: Καλησπέρα Seventh_heaven. Λοιπόν η τοποθέτηση έγινε ως εξής: Πέρασα Ασταρι προσφυσης για κολλες πλακιδιων πάνω στη γυψοσανιδα(8,50€) και μετά το στεγνωμα του κόλλα πλακιδιων ρητινουχα με μεγάλη ελαστικότητα κατάλληλη και για ενδοδαπεδια θέρμανση(17€). Η πέτρα είναι τεχνιτη και είναι γυψινη κατάλληλη για εσωτερικούς χώρους. Κόβεται εύκολα στις επιθυμητες διαστάσεις με ένα πριονι γυψοσανιδας (20€τμ).

Στάλθηκε από το E5533 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Κατατοπιστικοτατος και πολυ χρησιμες οι πληροφοριες! Η τεχνητη πετρα τι μαρκα ειναι;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #154063 από Gio99
Απαντήθηκε από Gio99 στο θέμα Re:Technical Pan Therm 68 eco
Fox ευχαριστώ πολύ και από ότι όλα δείχνουν με τα πρώτα αναμματα είμαστε σε πάρα πολύ καλό δρόμο αν και μέχρι εχθές το βράδυ είχαμε κάποιες εντάσεις λόγω μετασεισμων ελπίζω πως στα τέλη της εβδομάδος μιας και πέφτει η θερμοκρασία θα ανέβει και βίντεο.

Στάλθηκε από το E5533 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #154064 από Gio99
Απαντήθηκε από Gio99 στο θέμα Re:Re:Technical Pan Therm 68 eco

seventh_heaven έγραψε:

Gio99 έγραψε: Καλησπέρα Seventh_heaven. Λοιπόν η τοποθέτηση έγινε ως εξής: Πέρασα Ασταρι προσφυσης για κολλες πλακιδιων πάνω στη γυψοσανιδα(8,50€) και μετά το στεγνωμα του κόλλα πλακιδιων ρητινουχα με μεγάλη ελαστικότητα κατάλληλη και για ενδοδαπεδια θέρμανση(17€). Η πέτρα είναι τεχνιτη και είναι γυψινη κατάλληλη για εσωτερικούς χώρους. Κόβεται εύκολα στις επιθυμητες διαστάσεις με ένα πριονι γυψοσανιδας (20€τμ).

Στάλθηκε από το E5533 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Κατατοπιστικοτατος και πολυ χρησιμες οι πληροφοριες! Η τεχνητη πετρα τι μαρκα ειναι;

Σε ευχαριστώ πολύ Seventh_heaven... Δεν θυμάμαι ακριβώς την εταιρεία αλλά υπάρχει διαθέσιμη στο praktiker σε τρεις διαφορετικές αποχρώσεις.

Στάλθηκε από το E5533 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #154067 από seventh_heaven
Απαντήθηκε από seventh_heaven στο θέμα Re:Technical Pan Therm 68 eco
Αψογος! Ευχαριστω πολυ!

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Gio99

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 5 Μήνες πριν #154169 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μιας και το επάγγελμά σου είναι το χόμπι μου για αυτό πιστεύω βρήκαμε την κατάλληλη χημεία για να ζωγραφίσεις με το τζάκι σου :woohoo: .
μπράβο και πάλι μπράβο έκανες καλύτερη τοποθέτηση απο αρκετούς τζακάδες(που λέει ο λόγος) στην Ελλάδα .
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Gio99

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.068 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ