Invicta Selenic 700 by liakjim

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #138359 από georgejka
Απαντήθηκε από georgejka στο θέμα Invicta Selenic 700 by liakjim
Καλησπέρα liakjim, θα ήθελα εαν γίνεται επειδή είδα ότι οι τιμές των υλικών που βρήκα εγώ είναι με πολύ μεγάλη διαφορά προς τα πάνω, εαν θυμάσαι να μου πείς από που μπορώ να τα προμηθευτώ.

με ενδιαφέρει για γυψοσανιδες , ορθοστατες, αλουμινοταινιες, τσιμέντο πυραντοχο σιλικονες κλπ.και ειδα πολυ φθηνές και τις inox καμιναδες.

τα υπολοιπα πηγα χθες και τα προμηθευτηκα απο την kratki τον Κ δημητρη τον οποίο να αναφέρω τον ευχαριστω για την εξυπηρετηση και συμβουλές που μου εδωσε..

Εαν δεν θέλεις για λόγους διαφημησης να το αναφέρεις στο forum μπορεις να μου απαντησεις στο email Q
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σε ευχαριστώ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #138396 από liakjim
Απαντήθηκε από liakjim στο θέμα Re:Invicta Selenic 700 by liakjim
Ολα απο Leroy Merlin

Παρουσίαση εγκατάστασης τζακιού εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=57920&Itemid=384

Ορθός Τρόπος Δοκιμής Τύπων Μπρικέτας εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=58124&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #138404 από liakjim
Απαντήθηκε από liakjim στο θέμα Re:Invicta Selenic 700 by liakjim
Συγγνώμη δεν ήμουν ακριβής :

Εστία, πετροβάμβακας και ψιλολόγια από Leroy
Υλικά kratki -> ξέρεις
Inox (1ο αποτέλεσμα ;)) -> lmgtfy.com/?q=inox+kaminades.gr&l=1
και περσίδες (2ο αποτέλεσμα ;)) -> lmgtfy.com/?q=%CF%80%CE%B5%CF%81%CF%83%C...E%B7%CE%BD%CE%B1&l=1

Παρουσίαση εγκατάστασης τζακιού εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=57920&Itemid=384

Ορθός Τρόπος Δοκιμής Τύπων Μπρικέτας εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=58124&Itemid=384
Last edit: 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν by liakjim.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149053 από Manos01
Απαντήθηκε από Manos01 στο θέμα Invicta Selenic 700 by liakjim
Agapite liakjim, sygxaritiria gia to tzaki kai gia tois eksigiseis pou edoses gia tin katyaskeuei tou.

Exo mia erotisi giati skeftomai na balo ena paromio (700 Minos) sto palio mou tzaki kai exo to idio problima> I basi tou tyakiou einai pzrotoubla kai einai pio eukolo na parameinei me tin synepeia na min mporo na anoikso trypa eisagogis aera apo kato.

Eida oti oute esy ekanes trypa eisagogis kato apo to tzaki alla apla to sikoses merika ekatosta.

Eisai (akoma) euxaristimenos me tin lysi pou ekanes???

Kai mia epipleon erotisi: Pos stereoses to tzaki sou??? Apla epafi panmo sto marmaro??

Se euxaristo,

Manos
Last edit: 8 Χρόνια 5 Μήνες πριν by Manos01.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149062 από theoilia
Απαντήθηκε από theoilia στο θέμα Invicta Selenic 700 by liakjim

Manos01 έγραψε: Agapite liakjim, sygxaritiria gia to tzaki kai gia tois eksigiseis pou edoses gia tin katyaskeuei tou.

Exo mia erotisi giati skeftomai na balo ena paromio (700 Minos) sto palio mou tzaki kai exo to idio problima> I basi tou tyakiou einai pzrotoubla kai einai pio eukolo na parameinei me tin synepeia na min mporo na anoikso trypa eisagogis aera apo kato.

Eida oti oute esy ekanes trypa eisagogis kato apo to tzaki alla apla to sikoses merika ekatosta.

Eisai (akoma) euxaristimenos me tin lysi pou ekanes???

Kai mia epipleon erotisi: Pos stereoses to tzaki sou??? Apla epafi panmo sto marmaro??

Se euxaristo,

Manos



με ελληνικούς χαρακτήρες σε παρακαλώ

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149068 από Manos01
Απαντήθηκε από Manos01 στο θέμα Invicta Selenic 700 by liakjim

theoilia έγραψε:
με ελληνικούς χαρακτήρες σε παρακαλώ


Nai, exeis dikio. Sygnommi alla auti tin stigma paleuo me ena Galliko pliktrologio.... Prepei na agoraso ena Elliniko.... αλλα χάρι στο Greeklish link που μου έδωσες:

Αγαπητέ liakjim, συγχαρητήρια για το τζάκι και για τοις εξηγήσεις που έδωσες για την "κατυασκευει" του.

Έχω μια ερώτηση γιατί σκέφτομαι να βάλω ένα παρόμοιο (700 Μηνός) στο παλιό μου τζάκι και έχω το ίδιο πρόβλημα> Η βάση του "τζακιου" είναι πyrotoubla και είναι πιο εύκολο να παραμείνει με την συνέπεια να μην μπορώ να ανοίξω τρυπα εισαγωγής αέρα από κάτω.

Είδα ότι ούτε εσύ έκανες τρυπα εισαγωγής κάτω από το τζάκι αλλα απλά το σήκωσες μερικά εκατοστά.

Είσαι (ακόμα) ευχαριστημένος με την λύση που έκανες???

Και μια επιπλέον ερώτηση: Πως στερέωσες το τζάκι σου??? Απλά το ακουμπάς πάνω στο μάρμαρο Η το στερέωσες (κάσση εάν ναι, πως?)??

Σε ευχάριστο,

Μανος
Last edit: 8 Χρόνια 5 Μήνες πριν by Manos01.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.083 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ