κατασκευη καυστηρα πελλετ

Περισσότερα
6 Χρόνια 1 Μήνας πριν #163184 από GEORGIOSK-DRAMA
Απαντήθηκε από GEORGIOSK-DRAMA στο θέμα κατασκευη καυστηρα πελλετ
κωστα κατανωιτα ολα αυτα.αλλα πωσ θα καταλαβω στα ποσα βολτ να βαλω το βεντηλατερ τησ υσαγωγης ,παραδιγμα ,,στην πρωτι σκαλα η εξαγωγη δουλευη στα 190 βολτ κ πχ 100 κυβυκα τραβαει......στην υσαγωγη ποσα βολτ να βαλω για να δωση τα ιδια κυβηκα αερα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 6 Χρόνια 1 Μήνας πριν #163187 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Στο κοντρολερ pr23-pr27 ειναι οι παραμετροι για το μοτερ καυσης και ξεκινανε απο τα 65V- 225V.ΤΑ VOLT ρυθμιζεις.βαλε στη σκαλα 1 80 στη 2 85 στη 3 90 στη 4 95 στη 5 95.και δες τι κανει,ετσι τα εχω στο δικο μου.μην βαλεις υπερβολικο αερα πανω απο 105 MAX στη μεγαλυτερη σκαλα.στην εξαγωγη παιζεις με τις στροφες απο 2200 στη 1η σκαλα 2400 στη 2 2600 στη 3 2650 στη 4 2750 στη 5.δοκιμασε τα ετσι.
Last edit: 6 Χρόνια 1 Μήνας πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 1 Μήνας πριν #163188 από GEORGIOSK-DRAMA
Απαντήθηκε από GEORGIOSK-DRAMA στο θέμα κατασκευη καυστηρα πελλετ
ετσι τα εχω,αλλα εινε σωστα τα κυβικα αερα που στελνουν,γιατι ρωταω....γιατι οταν τραβα 100 κυβ πρεπυ να δυνη η υσαγωγη 100 κυβ οχι πιο λιγα η πιο πολλα....αυτο δεν ξερω πωσ να το βρω...........παντως ευχαριστω για τις συμβουλες σου.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 6 Χρόνια 1 Μήνας πριν #163190 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Αυτο δεν το ξερω να σου πω,η γνωμη μου ειναι και πιστευω οτι εχει διαφορα και πρεπει να παιξεις πολυ με τις ρυθμισεις αναμεσα σε μπουκα που εχεις εσυ διοτι κατα καποιο τροπο η φλογα χτυπαει σχεδον ευθεια και σπαει ενω με το κουπακι καυσης που εχει εμενα χτυπα σχεδον καθετα στους φλογοαυλους.ισως καπου εκει το χανεις και θελει ψαξιμο.








Συνημμένα:
Last edit: 6 Χρόνια 1 Μήνας πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 1 Μήνας πριν #163368 από GEORGIOSK-DRAMA
Απαντήθηκε από GEORGIOSK-DRAMA στο θέμα κατασκευη καυστηρα πελλετ
Kαλημερα σε ολους.τωρα δυο μοντελα εχουμαι.τελευταιες πινελιες μπενουν κ ολλα καλλα.
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 11 Μήνες πριν #163710 από GEORGIOSK-DRAMA
Απαντήθηκε από GEORGIOSK-DRAMA στο θέμα κατασκευη καυστηρα πελλετ
καλησπερα σε ολους.μετα απο ενα χειμωνα δουλεια κ δοκιμες ειρθε αποτελεσμα πιστευω.απο εχθες τον δουλεβω χωρεις προβληματα,η συνεχεια θα δηξει.










Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.143 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ