καρβουνακια ferroli p7 σε ξυλολεβητα 40kw θωκα

Περισσότερα
5 Χρόνια 3 Μήνες πριν #166299 από xrysafis72

giorgos1967 έγραψε: καλησπερα και χρονια πολλά σε όλους.ως και η γατα απο την πολυ μαυριλα την κοπάνησε :lol: :lol:


κατεβασε λιγο ακομα τον αερα στην καυση!!!Η 170 βαθμοι καυσαερια ειναι καλα!!!μπορεις και ακομα χαμηλωτερα(150) οταν ο λεβητας ειναι καθαρος!!!συνεχησε καθε μερα να καθαριζεις και με τα αποτελεσματα της καυσης να παιζεις με της ρυθμησης!!!ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΓΝΩΜΕΣ ΑΦΟΥ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ!!!!ΧΑΧΑΧΑ
Υ.Γ Οι ρυθμησης σου θα ειναι με ενα συγκεκριμενο πελλετ!!!

ΑΓΡΟΤΗ-ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΗΣ ΖΩΤΡΟΦΩΝ ΚΑΙ ΠΕΛΛΕΤΟΦΤΙΑΧΤΗΣ.ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕ "ΜΕΙΩΝΕΙ"ΑΠΛΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!

Συνημμένο αρχείο:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 3 Μήνες πριν #166495 από thomas
τελικα....τι εκανε ο φίλος μας με τον καυστήρα ,το διόρθωσε το πρόβλημα;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 3 Μήνες πριν #166536 από ronaldo
Γιώργο χρονιά πολλά το eimail είναι αυτό Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. στείλε μου το τηλέφωνο σου να σε πάρω να σου εξηγήσω κάποια πράγματα με τα καρβουνάκια άμα θες

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 5 Χρόνια 3 Μήνες πριν #166626 από giorgos1967
καλησπερα σε ολους...καταφερα μονο με 35%αερα kai 48% ταισμα pellet να μην εχω καρβουνακια..αν ανεβασω και ταισμα και αερα γινεται της ποπης :lol: teo σου εστειλα το τηλεφωνο μου.αυτες τις μερες ο καυστηρας δεν σταματαει ουτε λεπτο, θερμοκρασια λεβητα απο 49-62 βαθμους και οι θερμοκρασια μεσα στο σπιτι 21c ο καυστηρας ειναι συνδεμενος με τους θερμοστατες χωρου κατευθειαν οταν πιασει θερμοκρασια χωρου τοτε μονο σταματαει ο καυστηρας 6 τσουβάλια σε 24 ωρες 90+65 τετραγωνικα σοφιτα χωρις καλη μονωση
Last edit: 5 Χρόνια 3 Μήνες πριν by giorgos1967.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 3 Μήνες πριν #166631 από xrysafis72

giorgos1967 έγραψε: καλησπερα σε ολους...καταφερα μονο με 35%αερα kai 48% ταισμα pellet να μην εχω καρβουνακια..αν ανεβασω και ταισμα και αερα γινεται της ποπης :lol: teo σου εστειλα το τηλεφωνο μου.αυτες τις μερες ο καυστηρας δεν σταματαει ουτε λεπτο, θερμοκρασια λεβητα απο 49-62 βαθμους και οι θερμοκρασια μεσα στο σπιτι 21c ο καυστηρας ειναι συνδεμενος με τους θερμοστατες χωρου κατευθειαν οταν πιασει θερμοκρασια χωρου τοτε μονο σταματαει ο καυστηρας 6 τσουβάλια σε 24 ωρες 90+65 τετραγωνικα σοφιτα χωρις καλη μονωση

τι θερμοκρασια καυσαεριων εχεις με αυτες της ρυθμησης?
τα 6 τσουβαλια δεν ειναι πολλα αν σκεφτης οτι δεν μπορεσες τοσο καιρο να ζεστανειςσωστα το σπιτι(δομηκα υλικα)

ΑΓΡΟΤΗ-ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΗΣ ΖΩΤΡΟΦΩΝ ΚΑΙ ΠΕΛΛΕΤΟΦΤΙΑΧΤΗΣ.ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕ "ΜΕΙΩΝΕΙ"ΑΠΛΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!

Συνημμένο αρχείο:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 3 Μήνες πριν #166649 από tempes

xrysafis72 έγραψε:

giorgos1967 έγραψε: καλησπερα σε ολους...καταφερα μονο με 35%αερα kai 48% ταισμα pellet να μην εχω καρβουνακια..αν ανεβασω και ταισμα και αερα γινεται της ποπης :lol: teo σου εστειλα το τηλεφωνο μου.αυτες τις μερες ο καυστηρας δεν σταματαει ουτε λεπτο, θερμοκρασια λεβητα απο 49-62 βαθμους και οι θερμοκρασια μεσα στο σπιτι 21c ο καυστηρας ειναι συνδεμενος με τους θερμοστατες χωρου κατευθειαν οταν πιασει θερμοκρασια χωρου τοτε μονο σταματαει ο καυστηρας 6 τσουβάλια σε 24 ωρες 90+65 τετραγωνικα σοφιτα χωρις καλη μονωση

τι θερμοκρασια καυσαεριων εχεις με αυτες της ρυθμησης?
τα 6 τσουβαλια δεν ειναι πολλα αν σκεφτης οτι δεν μπορεσες τοσο καιρο να ζεστανειςσωστα το σπιτι(δομηκα υλικα)



Και ότι είναι δύο σπίτια

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.074 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ