Άναμμα ξυλολέβητα

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Ημέρες πριν #95782 από jnet
Άναμμα ξυλολέβητα δημιουργήθηκε από jnet
Το βάζω γιατί μου άρεσε ο τρόπος που τον ανάβει στο 7:15. Κατι σαν ειδικό φλόγιστρο :)


Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Ημέρες πριν #95788 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Άναμμα ξυλολέβητα
Εχω μεινει μιλαμε!!! Μιλαμε για φοβερη τεχνολογια ο Σουηδος :lol:

Τυφλα να εχουν οι Ελληνικες και Βουλγαρικες μπαχατελες!


Αν ειναι να δωσει καποιος 7 + χιλιαρικα για να εχει το ζορι αυτο, τοτε συγνωμη αλλα μονο μαζοχας μπορει να θεωρηθει!

Απο την συγκεκριμενη εταιρια εγω επιλεγω και μονο το lamda, κατα τα αλλα υπαρχουν πολυ καλυτεροι λεβητες (κατασκευαστικα και λειτουργικα) με τα ιδια Ευρωπουλα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Ημέρες πριν #95789 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Άναμμα ξυλολέβητα
Δείτε εδω θηριο :

www.hargassner.at/heizung/Article/ID/99/...BCckholz_1_Meter.htm

1 m κορμους χωραει! Με οθονες αφης κτλ κτλ κτλ 2013 εχουμε λεμε!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Ημέρες πριν - 11 Χρόνια 2 Ημέρες πριν #95797 από valsam
Απαντήθηκε από valsam στο θέμα Αναμα Ξυλολέβητα

jnet έγραψε: Το βάζω γιατί μου άρεσε ο τρόπος που τον ανάβει στο 7:15. Κατι σαν ειδικό φλόγιστρο :)

E οχι και ειδικο φλογιστρο,απλο φλογιστρο προπανιου(παρομοιο χρησιμοποιω) με αναφλεκτήρα ειναι,καλα με τοσο προσαναμα(6:23) κανω 10 αναματα στον ξυλολεβητα μου,και τραγικο αυτο που λεει ο τυπος στο βιντεο συνηθως λεει σε ενα με 2 λεπτα παιρνουν τα ξυλα(στο 8:01 του βιντεο),ετσι μια μπουκαλα προπανιου τις 2 μερες θελει ο Σουηδος τοτε,σε 5 δευτερολεπτα με το φλογιστρο εχω αναψει τον Βουλγαρο μου και ακομη ολοκηρο χειμωνα εχω την ιδια μπουκαλα!
Θοδωρε αν ειναι να δωσει καποιος 7 + χιλιαρικα για να εχει το ζορι αυτο,δεν τα δινει και δινει 1000 ευρω και παιρνει εναν σαν τον δικο μου η τον δικο σου και δεν το εχει το ζορι αυτο!!!!!!
Kαι ας καψουμε και 1 τονο παραπανω την σαιζον (το αμφιβαλω αλλα με επιασαν τα κυμπαριλικια μου παλι!)με τα λεβητακια των 1000 ευρω,ετσι με τον 1 τονο παραπανω καταναλωση οι φτωχομπινιαριδολεβητες 60 χρονια θελει καποιος για να κανει αποσβεση τις διαφορας τιμης του Σουηδου,τι μαζοχας ρε Τεο τρελος πρεπει να'ναι!
Καποιος βλεπεις πρεπει να πληρωσει τα ακριβα Σουηδικα μεροκαματα και την τρομερη ασφαλιση τους που μεχρι και οδοντιατρο και ορθοδοντικο εχουν μεσα!
Ετσι ειναι και δεν ισχυει το οτι πληρωνεις παιρνεις αλλα ισχυει το πληρωνω υπερβολικα γι'αυτο που παιρνω η με αλλα λογια ισχυει το "μου πιασανε τον κωλο"!
Last edit: 11 Χρόνια 2 Ημέρες πριν by valsam.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Ημέρες πριν #95882 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Άναμμα ξυλολέβητα
Οταν εγω ελεγα φλογιστρο μεχρι τωρα εννοουσα Καμινετο υγραεριου. Για αυτό είπα το ειδικό


Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Ημέρες πριν #95884 από LEONAS
Απαντήθηκε από LEONAS στο θέμα Άναμμα ξυλολέβητα
Που το ξερετε οτι εχει 7000+ ο λεβητας γιατι εμενα σαν
λιγα μου φαινοντε ??

Το ζητας το τσιπας !!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.072 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ