Λέβητας πυρόλυσης Effecta

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #71795 από pandel
Απαντήθηκε από pandel στο θέμα Λέβητας πυρόλυσης Effecta
Και φυσικα οπως καταλαβαινεις το εχω ριξει κι εγω στο διαβασμα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #71796 από dvaitsakos
Απαντήθηκε από dvaitsakos στο θέμα Λέβητας πυρόλυσης Effecta
Θα σου απαντήσω με την πρώτη ευκαιρία θα βαλώ και φώτο ολη την εγκατασταση απλά να δω λίγο την ισχύ του δικού μου laddomat και του προηγούμενου που τον έβγαλα. Δεν πιστέυω να έχεις θέμα γιατί εμένα ο μηχανολόγος έλλειπε όταν μου έστειλε το πρώτο laddomat ενας συνεργάτης του, ο οποίος ήταν ΆΑΑσχετος!!! θα βρω χρόνο και θα σου επιστήσω την προσοχή συμβουλευτικά πάντα, σε όσα έμαθα μετα από μελετη και επικοινωνίες που είχα με μηχανολόγους υδραυλικούς κλπ οι οποίοι γνώριζαν γιατι εδώ στην Καστοριά μάλλον δεν είχε ακούσει κανείς για τα δοχεία αδράνειας Laddomat.κ.λ.π.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #71800 από pandel
Απαντήθηκε από pandel στο θέμα Λέβητας πυρόλυσης Effecta
ok ευχαριστω προκαταβολικα! Και στην πολη που μενω εγω ειναι κατι καινουριο (Αλεξανδρουπολη) και καθε γνωση- εμπειρια θα ειναι πολυτιμη.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #73790 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα Λέβητας πυρόλυσης Effecta
Δημήτρη (dvaitsakos) σου άνοιξα νέο θέμα με την παρουσίαση της εγκατάστασής σου:

Ξυλολέβητας πυρόλυσης EFFECTA LAMBDA 60kW by dvaitsakos :)


Ακόμα στα πετρέλαια...
Last edit: 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν by GT.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": dvaitsakos

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #73819 από dvaitsakos
Απαντήθηκε από dvaitsakos στο θέμα Λέβητας πυρόλυσης Effecta

GT έγραψε: Δημήτρη (dvaitsakos) σου άνοιξα νέο θέμα με την παρουσίαση της εγκατάστασής σου:

Ξυλολέβητας πυρόλυσης EFFECTA LAMBDA 60kW by dvaitsakos :)


Πολύ καλά έκανες..., ευχαριστώ που με έβαλες στο κλίμα...αξίζει, γιατί βλέπω ότι υπάρχει καλή ενημέρωση σε αρκετά θέματα και χρήσιμη για όσους την χρειάζονται...μακάρι να είχα μπει και νωρίτερα, να μοιραζόμασταν απόψεις.., δεν θα χρειαζόταν πιστέυω το διάβασμα που έριξα και ελπίζω να δώσαμε μια καλή εικόνα στον φίλο από την Αλεξανδρούπολη (pandel).
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": GT, pandel

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #73825 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα Λέβητας πυρόλυσης Effecta

dvaitsakos έγραψε:

GT έγραψε: Δημήτρη (dvaitsakos) σου άνοιξα νέο θέμα με την παρουσίαση της εγκατάστασής σου:

Ξυλολέβητας πυρόλυσης EFFECTA LAMBDA 60kW by dvaitsakos :)


Πολύ καλά έκανες..., ευχαριστώ που με έβαλες στο κλίμα...αξίζει, γιατί βλέπω ότι υπάρχει καλή ενημέρωση σε αρκετά θέματα και χρήσιμη για όσους την χρειάζονται...μακάρι να είχα μπει και νωρίτερα, να μοιραζόμασταν απόψεις.., δεν θα χρειαζόταν πιστέυω το διάβασμα που έριξα και ελπίζω να δώσαμε μια καλή εικόνα στον φίλο από την Αλεξανδρούπολη (pandel).


Μιας και έχεις γίνει πλέον εμπειροτέχνης στις εγκαταστάσεις :P :lol: , να παρακολουθείς όσο μπορείς και θέματα με άλλους λέβητες και όπου γνωρίζεις, βόηθα τους συμφορουμίτες! :)


Ακόμα στα πετρέλαια...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": dvaitsakos

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.074 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ