Κάνουμε πραγματική οικονομία με ξύλο και pellet;

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #63747 από dimlyk
με επισης σημαντικη διαφορα στο ειδος των ρυπων ... και ειδικα στα αιωρουμενα σωματιδια


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #63749 από Fokion
ok μαζι σου.... τα.... αφανη των λεβητων????

( δε προσπαθω να δικαιολογήσω κατι ετσι???????? Απλά διαβλεπω μια "υστερια" επι του θεματος η οποια μονο κακο θα κανει - τα "μεσα" βρηκαν "θεμα πιασιαρικο" και αυτο ειναι που φοβαμαι περισσότερο....)

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #63809 από DOOM_NX
Παιδιά πρέπει να γίνουμε υπεύθυνοι και να μην αφήνουμε τα μηχανήματα αρύθμιστα, είτε μιλάμε για ξύλο είτε για πετρέλαιο. Το κόστος θα το κλείσετε σίγουρα στο καύσιμο που θα γλιτώσετε τους προσεχείς μήνες, αλλά και θα επιβαρύνετε όσο το δυνατόν λιγότερο τον αέρα που ανανέουν τα παιδιά σας. Όπου δείτε κραυγαλέες καταστάσεις που δε συμμορφώνονται ρίξτε και καμιά καταγγελία. Να έχουν με κάτι να ασχολούνται και στις Διευθύνσεις Περιβάλλοντος... :P


Τώρα, για τα τζάκια... Ανάψτε και κάνα Air Condition αν δεν κουνιέται φύλλο έξω και δεν μπορείτε να δείτε τον ήλιο...
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by DOOM_NX.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #63814 από aithio
Για αυτό σας είπα παραπάνω είναι θέμα χρόνου να παρθούν μέτρα....
Σήμερα το βράδυ αυτό που συμβαίνει στην Αθήνα και ιδίως στην Αγ.Παρασκευή δεν το έχω ξαναδεί ποτέ στην ζωή μου στα 44 μου χρόνια...
Πήγαμε την μικρή σε ένα παιδότοπο να παίξει και μέχρι να μπούμε στο αμάξι είχαμε φορέσει την μπλούζες μας για μάσκες...
Φυσικά αυτοί που σκέφτηκαν εν μέσο κρίσης, που ο κόσμος δεν έχει λεφτά, να εξισώσουν το πετρέλαιο θέρμανση με αυτό της κίνησης για μένα είναι υπόλογοι και για φυλακή.
Εγώ αυτό το βλέπω σαν μαστίγωμα το λαού και θεωρώ ότι δεν είναι ανικανότητα αλλά προμελετημένη δολοφονική πράξη απέναντι στην κοινωνία.
Οσοι τους ψηφίζετε να τους χαίρεστε.

Gregori
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #63821 από DOOM_NX
Είναι να απορείς μετά γιατί ο κόσμος φεύγει από την Αθήνα με την πρώτη ευκαιρία; :(

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #63826 από stergiosbik

aithio έγραψε: Για αυτό σας είπα παραπάνω είναι θέμα χρόνου να παρθούν μέτρα....
Σήμερα το βράδυ αυτό που συμβαίνει στην Αθήνα και ιδίως στην Αγ.Παρασκευή δεν το έχω ξαναδεί ποτέ στην ζωή μου στα 44 μου χρόνια...
Πήγαμε την μικρή σε ένα παιδότοπο να παίξει και μέχρι να μπούμε στο αμάξι είχαμε φορέσει την μπλούζες μας για μάσκες...
Φυσικά αυτοί που σκέφτηκαν εν μέσο κρίσης, που ο κόσμος δεν έχει λεφτά, να εξισώσουν το πετρέλαιο θέρμανση με αυτό της κίνησης για μένα είναι υπόλογοι και για φυλακή.
Εγώ αυτό το βλέπω σαν μαστίγωμα το λαού και θεωρώ ότι δεν είναι ανικανότητα αλλά προμελετημένη δολοφονική πράξη απέναντι στην κοινωνία.
Οσοι τους ψηφίζετε να τους χαίρεστε.


Κ τους 300 η ορισμενοι εξαιρουνται? :whistle: :whistle: :P

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.082 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ