Φήμη: οι ξυλολέβητες θα φορολογούνται έξτρα... τι λέτε;

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #60907 από KERBEROS
Εγώ πάλι λέω -όπως και πέρισυ- ότι αυτές οι φήμες είναι δημιούργημα των απελπισμένων βενζινάδων (όσων δεν πουλάνε βέβαια καυσόξυλα)!

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #60920 από valsam

KERBEROS έγραψε: Εγώ πάλι λέω -όπως και πέρισυ- ότι αυτές οι φήμες είναι δημιούργημα των απελπισμένων βενζινάδων (όσων δεν πουλάνε βέβαια καυσόξυλα)!

Kαι των ζηλιαριδων Ελληναραδων, εχω 2 xxxxxxxx εκει που παω την μεγαλη μου κορη στο βολλευ ,πρωτα με εχουν ρωτησει πανω απο 5 φορες ο καθενας τι λεει ο ξυλολεβητας (μου αρεσει που με ρωτουσν απο περυσι τι θερμανση να βαλουν και δεν εκαναν τιποτα και εμειναν στο πετρελαιο)και με το που τους λεω αυτο κι'αυτο(μαλιασε η γλωσα μου),δηλ. σωθηκα,οκονομικοτατα,150-200 ευρω τον μηνα εκει που ηθελα 500 λιτρα πετρελαιο 650-700 ευρω,και μετα παντα η ιδια ειρωνια στο τελος ,πολυ χαμαλικη ε",κατσε τωρα που θα βαλουν φορο στους ρυπους,θα βαλουν φορο στο ξυλο,θα φορολογισουν τους λεβητες!
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Sp4wN. Αιτία: διαγραφή σχολίων

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #60926 από manosdet

valsam έγραψε:

KERBEROS έγραψε: Εγώ πάλι λέω -όπως και πέρισυ- ότι αυτές οι φήμες είναι δημιούργημα των απελπισμένων βενζινάδων (όσων δεν πουλάνε βέβαια καυσόξυλα)!

Kαι των ζηλιαριδων Ελληναραδων, εχω 2 xxxxxxxx εκει που παω την μεγαλη μου κορη στο βολλευ ,πρωτα με εχουν ρωτησει πανω απο 5 φορες ο καθενας τι λεει ο ξυλολεβητας (μου αρεσει που με ρωτουσν απο περυσι τι θερμανση να βαλουν και δεν εκαναν τιποτα και εμειναν στο πετρελαιο)και με το που τους λεω αυτο κι'αυτο(μαλιασε η γλωσα μου),δηλ. σωθηκα,οκονομικοτατα,150-200 ευρω τον μηνα εκει που ηθελα 500 λιτρα πετρελαιο 650-700 ευρω,και μετα παντα η ιδια ειρωνια στο τελος ,πολυ χαμαλικη ε",κατσε τωρα που θα βαλουν φορο στους ρυπους,θα βαλουν φορο στο ξυλο,θα φορολογισουν τους λεβητες!


Δυστυχώς αφού δεν έχω εγώ κατσίκα να ψοφήσει και του γείτονα είμαστε......

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #60927 από ryanph69
Εάν θέλουν να βάλουν φορολογία στους ρύπους που εκλύει ο καθένας μας ας το κάνουν. Πρώτα όμως να αρχίσουν με αυτούς που καίνε πετρέλαιο και εκπέμπουν ενώσεις του θείου και ότι άλλο καρκινογόνο βγάζει συν του διοξειδίου του άνθρακα που προέρχεται από μη ανανεώσιμη πηγή. Στη συνέχεια να προχωρήσουν στο φυσικό αέριο που και αυτό δεν είναι ανανεώσιμη πηγή ενέργειας και εκλύει ότι τέλος πάντων εκλύει. Μετά να περάσουν σε αυτούς που έχουν αντλίες θερμότητας και air condition και καταναλώνουν ηλεκτρική ενέργεια από μη ανανεώσιμες πηγές. Αφού περάσουν όλους αυτούς ένα χεράκι εμάς να μας αφήσουν στην ησυχία μας διότι είμαστε οι μόνοι που δεν επιβαρύνουμε το φυσικό περιβάλλον αφού το διοξείδιο του άνθρακα που εκπέμπουμε στην ατμόσφαιρα είναι από ανανεώσιμη πηγή ενέργειας.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #60942 από lucky4444
Χαμενοι απο χερι...........
Κριμα που ζω σε αυτη τη χωρα....
Δεν εχω καμια σχεση με τους προγονους μου....
Τωρα για το τι μπορουν και τι δε μπορουν να κανουν οι ανθελληνες πολιτικοι...ειναι αλλο θεμα.Σε ενα βραδυ νομιμοποιουν τα παντα για να σε θανατωσουν... Μακαρι να ειναι μπουρδες και αερολογιες και ζηλειες...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #60946 από dimlyk
αφηστε λιγο κατα μερος το οικολογικο προφιλ των παντος ειδους καυσοξυλων ...
γιατι η καταστροφη των δασων ειναι ανευ προηγουμενου
και δεν καιμε δαση που φυτεψαμε αλλα που ηδη βρηκαμε φυτεμενα και χωρις να τα ξαναφυτευουμε :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": stelios

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.072 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ