Οι καλύτεροι ξυλολέβητες!

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #36276 από Τάκης
Απαντήθηκε από Τάκης στο θέμα Οι καλύτεροι ξυλολέβητες!

kosmidis80 έγραψε: ....
λυπαμαι που στο λεω αλλα κυκλοφορει και μια λιστα με πιστοποιημενα μηχανηματα και τα ινστιτουτα που τα πιστοποιουν, όπου ο ατμος αλλα και αλλοι 'χαμηλοτεροι' λεβητες βγαινουν παραπανω σε αποδοση απο τον μπαρονεν. Λες να ειναι παραμυθι?

Και αν ειναι αυτο, τοτε ποιο δεν ειναι?

Σορυ που στο λεω αλλα μαλλον φανατιζεσαι πολυ με οτι ασχολεισαι χωρις ουσιαστικα να υπαρχει λογος... Ψαξτο λιγο.


Γιατί μου το λες; Είπα εγώ ότι οι varmebaronen είναι οι καλύτεροι λέβητες ή ότι έχουν τις πιο καλές αποδόσεις ή κάτι σχετικό; Σίγουρα θα υπάρχουν και άλλοι καλύτεροι. Άλλωστε στο post που είχα παραθέσει για αυτούς εκδήλωσα τον θαυμασμό μου για τη καλαίσθητη σχεδίασή τους και για τίποτα άλλο. Για ποιόν φανατισμό μιλάς; Μήπως είσαι προκατειλημμένος;

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Τάκης.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #36342 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Οι καλύτεροι ξυλολέβητες!

Τάκης έγραψε:

kosmidis80 έγραψε: ....
λυπαμαι που στο λεω αλλα κυκλοφορει και μια λιστα με πιστοποιημενα μηχανηματα και τα ινστιτουτα που τα πιστοποιουν, όπου ο ατμος αλλα και αλλοι 'χαμηλοτεροι' λεβητες βγαινουν παραπανω σε αποδοση απο τον μπαρονεν. Λες να ειναι παραμυθι?

Και αν ειναι αυτο, τοτε ποιο δεν ειναι?

Σορυ που στο λεω αλλα μαλλον φανατιζεσαι πολυ με οτι ασχολεισαι χωρις ουσιαστικα να υπαρχει λογος... Ψαξτο λιγο.


Γιατί μου το λες; Είπα εγώ ότι οι varmebaronen είναι οι καλύτεροι λέβητες ή ότι έχουν τις πιο καλές αποδόσεις ή κάτι σχετικό; Σίγουρα θα υπάρχουν και άλλοι καλύτεροι. Άλλωστε στο post που είχα παραθέσει για αυτούς εκδήλωσα τον θαυμασμό μου για τη καλαίσθητη σχεδίασή τους και για τίποτα άλλο. Για ποιόν φανατισμό μιλάς; Μήπως είσαι προκατειλημμένος;


Μου λες δηλαδη οτι απο το 93% που λες σε παραπανω ποστ οτι ειναι μπαρονεν υπαρχουν ανετα και πιο επανω μηχανηματα? Τωρα πλακα μας κανεις ή μπερδευτηκες καπου αναμεσα στα ποστ?

Αν εχω την οποια προκαταληψη, συγνωμη αλλα εισαι το τελευταιο ατομο που θα το συζητησω! Σου ειπα ευγενικα δις να ανακαλεσεις τους χαρακτηρισμους σου προς το ατομο μου και δεν το εκανες. απο εκει και περα δεν εχω κατι αλλο να σου πω. Καλο βραδυ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #36351 από Τάκης
Απαντήθηκε από Τάκης στο θέμα Οι καλύτεροι ξυλολέβητες!

kosmidis80 έγραψε:

Τάκης έγραψε:

kosmidis80 έγραψε: ....
λυπαμαι που στο λεω αλλα κυκλοφορει και μια λιστα με πιστοποιημενα μηχανηματα και τα ινστιτουτα που τα πιστοποιουν, όπου ο ατμος αλλα και αλλοι 'χαμηλοτεροι' λεβητες βγαινουν παραπανω σε αποδοση απο τον μπαρονεν. Λες να ειναι παραμυθι?

Και αν ειναι αυτο, τοτε ποιο δεν ειναι?

Σορυ που στο λεω αλλα μαλλον φανατιζεσαι πολυ με οτι ασχολεισαι χωρις ουσιαστικα να υπαρχει λογος... Ψαξτο λιγο.


Γιατί μου το λες; Είπα εγώ ότι οι varmebaronen είναι οι καλύτεροι λέβητες ή ότι έχουν τις πιο καλές αποδόσεις ή κάτι σχετικό; Σίγουρα θα υπάρχουν και άλλοι καλύτεροι. Άλλωστε στο post που είχα παραθέσει για αυτούς εκδήλωσα τον θαυμασμό μου για τη καλαίσθητη σχεδίασή τους και για τίποτα άλλο. Για ποιόν φανατισμό μιλάς; Μήπως είσαι προκατειλημμένος;


Μου λες δηλαδη οτι απο το 93% που λες σε παραπανω ποστ οτι ειναι μπαρονεν υπαρχουν ανετα και πιο επανω μηχανηματα? Τωρα πλακα μας κανεις ή μπερδευτηκες καπου αναμεσα στα ποστ?

Αν εχω την οποια προκαταληψη, συγνωμη αλλα εισαι το τελευταιο ατομο που θα το συζητησω! Σου ειπα ευγενικα δις να ανακαλεσεις τους χαρακτηρισμους σου προς το ατομο μου και δεν το εκανες. απο εκει και περα δεν εχω κατι αλλο να σου πω. Καλο βραδυ

Ό,τι νάναι...

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #36366 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Οι καλύτεροι ξυλολέβητες!
Λοιπον για να ξεμπερδευουμε μια και καλη, ενα τελευταιο θα σου πω και οτι καταλαβεις καταλαβες...

Ο σεβασμος ειναι κατι που το μαθαινει κανεις στο σπιτι του ως συνηθως απο τους γονεις του.

Λυπαμαι ειλικρινα που δεν σου εμαθε κανεις να σεβεσαι τον συνομιλητη σου και κατ επεκταση τον συνανθρωπο σου.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #36405 από LEONAS
Απαντήθηκε από LEONAS στο θέμα Οι καλύτεροι ξυλολέβητες!
Valsam με 250 βαθμους καυσαερια δεν εχεις αποδωση πανω απο
75% με τιποτα ο δικος μου δουλευει στους 160 με 170 και το
ξαναλεω οτι μεγαλο ρολο παιζουν οι διαδρομες του λεβητα.
Θα σου δωσω ενα παραδειγμα στο πρωτο αναμα που εκανες τον
δικο σου ποσα κιλα ξυλα εβαλες ??

Το ζητας το τσιπας !!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #36408 από valsam
Απαντήθηκε από valsam στο θέμα Οι καλύτεροι ξυλολέβητες!
Εγω λέω να κανει το energ 2 αγωνες τυπου WWE WrestleMania εναν μεταξυ The mighty Valsam εναντιον του Μαστορας(σιγα μην σου βαλω και καλητεχνικο ονομα) και εναν εναντιον μεταξυ του greek Τακης(greek τι αλλο να εβαζα αφου το Τακης ειναι καραμπινατο greek) εναντιον του The World kosmidis80(το πιασατε? kasmidis κοσμος=world)!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": apidopoulos

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.094 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ