Λέβητας βιομάζας Defro Agro Uni

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #9791 από pantelis1973
Ανοίγω το θέμα αυτό μιας και καποιος μέλος του φόρουμ χρησιμοποιεί τον παρακατω λέβητα. Τον είδα στην έκθεση και μου φάνηκε πολύ ενδιαφέρον,αλλα η τιμή του λίγο τσιμπημένη. Ψάχνωντας στο διαδίκτυο τον βρηκα σε πολύ χαμηλότερη τιμή(περιπου 50%),γνωρίζοντας βεβαια τις παραμέτρους της τεχνικής υποστήρηξης.Βέβαια η αντιπροσωπία που τον εμπορευετε στην ελλάδα έχει έδρα στην βουλγαρία.
Εχει κανεις γνώση,και εμπειρείες απο τον εν λόγω λέβητα;

www.defro.pl/kotly/nowosci/agro-uni

Δεν κανει κρυο στην Ελλάδα...
Last edit: 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν by pantelis1973.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Εβδομάδες πριν - 12 Χρόνια 4 Εβδομάδες πριν #9814 από georgesakel
Απαντήθηκε από georgesakel στο θέμα Λέβητας βιομάζας Defro Agro Uni
Θα ήθελα να σε ενημερώσω οτι οι λέβητες αυτοί εισάγονται και απο την εταιρεία μας μαζί με μια σειρά άλλων μηχανημάτων. Ο συγκεκριμένος λέβητας δεν συμπεριλαμβάνεται στο νέο κατάλογο της εταιρείας. Για οτιδήποτε χρειαστείς μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί μας μέσω της φορμας επικοινωνίας στο site: xxxxxxxxxxxxxxx είτε μέσω τηλεφώνου που θα βρεις στο ίδιο site
Last edit: 12 Χρόνια 4 Εβδομάδες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Εβδομάδες πριν #9830 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Λέβητας βιομάζας Defro Agro Uni

georgesakel έγραψε: Θα ήθελα να σε ενημερώσω οτι οι λέβητες αυτοί εισάγονται και απο την εταιρεία μας μαζί με μια σειρά άλλων μηχανημάτων. Ο συγκεκριμένος λέβητας δεν συμπεριλαμβάνεται στο νέο κατάλογο της εταιρείας. Για οτιδήποτε χρειαστείς μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί μας μέσω της φορμας επικοινωνίας στο site: xxxxxxxxxxxxxxx είτε μέσω τηλεφώνου που θα βρεις στο ίδιο site


Οι συγκεκριμένοι λέβητες είσαγονται και από αλλους, παρόλα αυτά εδω μέσα δεν μπορείτε να προβαλλετε την εταιρεία σας. Διαβάστε τους ορους χρήσης.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Εβδομάδες πριν #9840 από γιαννης
Απαντήθηκε από γιαννης στο θέμα Λέβητας βιομάζας Defro Agro Uni
τον ειδα και εγω το λεβητα στην εκθεση και μου αρεσε πολυ αλλα η τιμη του εναι λιγο αλμυρη

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #24762 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Λέβητας βιομάζας Defro Agro Uni

γιαννης έγραψε: τον ειδα και εγω το λεβητα στην εκθεση και μου αρεσε πολυ αλλα η τιμη του εναι λιγο αλμυρη


Εχει κανεις εγκατεστημενο το μηχανημα ?? Ξερει κανεις τηλεφωνα επικοινωνιας για αγορα του μηχανηματος η αν βγει ακριβα για αγορα ανταλλακτικων τουλαχιστον ??

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.074 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ