Nεος Λέβητας Βιομάζας WoodChip

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #137790 από stratis 1
Απαντήθηκε από stratis 1 στο θέμα Nεος Λέβητας Βιομάζας WoodChip

Nasikas έγραψε: Η Ευρώπη έχει τεράστια αγορά wood chips και ειναι ευχάριστο που αρχίζει να αναπτυσεται και στην Ελλάδα.
(Αν βρω χρόνο θα βρω ενα ντροπιαστικό λινκ που δείχνει "consuptions wood chips σε ΕΕ27" και στην Ελλάδα έχει ενα ..χορταστικο ΜΗΔΕΝ....)
Είναι η πιο φτηνη λύση για τους ανθρώπους της υπαιθρου. Με το παρτικοφ του τρακτερ μπορω να τσιπάρω δεκάδες τονους υπολείμματα και να έχω ελάχιστο κοστος θερμανσης.




Εμεις στην Ελλαδα κυριε Νασίκα χρησιμοποιομε για καυσιμο,μονο πελλετ απο αποφλιωμενα ξυλα ανοιχτοχωμα με πιστοποηση, din plus και ÖNORM M1735.



για φτηνιαρηδες μας περασατε ???
Συνημμένα:
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Nasikas

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #137792 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Re:Nεος Λέβητας Βιομάζας WoodChip
Κε Νασικα θα σου στείλω πμ στο φάτσο βιβλίο .. Θέλω την βοήθεια σου σε κατι ...

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #137994 από NIKOLAOS66
Απαντήθηκε από NIKOLAOS66 στο θέμα Nεος Λέβητας Βιομάζας WoodChip
Καλησπέρα, είμαι νέο μέλος και μόλις είδα τον λέβητα της camino desing 18-35 multiauto.
Παρακαλώ όποιο μέλος γνωρίζει να μου απαντήσει για την τιμή του και αντιπρόσωπο-πωλητή στην Θεσσαλονίκη που να τον εμπορεύεται μέσω του προγράμματος Εξοικονομώ κατ οίκον σύμφωνα με την διαδικασία της τράπεζας και όχι ....πλήρωσε μου το πρώτα και μόλις τα πάρω θα σου τα επιστρέψω.
Ευχαριστώ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.067 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ