thalia plus 25 kw

Περισσότερα
1 Χρόνος 2 Μήνες πριν #179910 από ΧΑΤΗΠ
thalia plus 25 kw δημιουργήθηκε από ΧΑΤΗΠ
Καλό σας βράδυ έχω την thalia plus pellet 25kw μου γεμίζει το τασάκι κάτω τίγκα Ξέρει κάποιος πώς μπορώ να ρυθμίσω την έναυση να γίνει πιο σύντομο γιατί μου κάνει 15 λεπτά έναυση Και στέλνει 4.50s μετά την έναυση στέλνει κανονικά1.60s Ξέρει κάποιος να μαι βοηθήσει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 2 Μήνες πριν #179913 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα thalia plus 25 kw
ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΠΟΥ ΒΟΥΛΩΜΕΝΟΣ ΛΕΒΗΤΑ ΚΑΜΙΝΑΔΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ <ΑΝΑΠΝΟΗ ΝΑ ΤΡΑΒΑΕΙ > ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΥΠΕΡ ΠΛΗΡΩΣΗ?ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΠΕΣΜΕΝΗ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ?ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ?ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ?ΠΕΣ ΜΑΣ ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΒΓΑΛΕΙΣ ΑΚΡΗ ΒΡΕΣ ΜΕ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΕΔΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΟΥ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 2 Μήνες πριν #179917 από rofos
Απαντήθηκε από rofos στο θέμα thalia plus 25 kw
Καλησπέρα. Σιγουρέψου ότι όλα είναι καθαρά και μετά θα πας σε ρυθμίσεις. Θάλαμο καύσης, τα σωθικά του λέβητα τούμπο, πίσω θάλαμος κάτω από το μοτέρ καυσαερίων, καπναγωγός, ταυ , καμινάδα, σωλήνα εισαγωγής αέρα καύσης. Σαλίγκαρο μοτέρ καυσαερίων έχεις καθαρίσει ποτέ; Το manual με τις οδηγίες και τις ρυθμίσεις το έχεις;  Στο ποστ σου αναφέρεις ότι " γεμίζει το τασάκι κάτω τίγκα". Μήπως εννοείς γεμίζει μέχρι πάνω τίγκα;  Κάτι δεν μου πάει καλά έτσι όπως το έγραψες.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.065 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ