Lp 14 la nordica λεβητας πελλετ προβλημα

Περισσότερα
4 Χρόνια 5 Μήνες πριν #168662 από Ροπκας
Εχω εν αθεμα με τον λεβητα μου τον lp 14 της nordica....παρακλω πολυ οποιος εχει το συγκεκριμενο μοντελο παρακαλω ας μοη στηλει email στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 5 Μήνες πριν #168663 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Κανένας αντιπρόσωπος κανένας τεχνικός από την εταιρία ΚΑΜΙΑ ΥΠΟΣΤΙΡΗΞΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΏΛΗΣΗ???ΓΡΑΨΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΕΜΠΕΙΡΙΚΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ!!;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 5 Μήνες πριν #168664 από Ροπκας
Τον λεβητα τον ειχα παρει απο μαγζι θεσσαλονικης σε προσφορα και δεν εχουν τις καταλληλες γνωσεις παμω στο συγκεκριμενο μοντελο...οι ένδειξη που μου εχει βγαλει ειναι load pellet και το μονο που κανει ειναι να πεταει συνεχεια πελλετ στο δοχειο καυσης....δεν κανει ούτε διαδικασία για να αναψει ουτε διαδικασία καθαρισμου (κανει αυτοματο καθαρισμο).ο συγκεκριμενος εχει 2 πλακετες....μια κεντρικη και μια καθαρισμου...
Σε αντιπροσωπεία που πηρα τηλ στην αθηνα μου ειπαν οτι ειναι παλιο μοντελο και το μονο που μπορώ να κανω εγω ειναι να απραγγειλω καινουργιες πλακετες για να δω αν δουλεψει...προσπαθω να βρω καποιον που να εχει τον ιδιο λεβητα μιπος και γνωριζει ή του εχει τυχει κάτι παρόμοιο...ειναι κριμα να πραγγειλω και τις δυο πλακετες γτ κοστιζουν και λιγο ακριβα
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 5 Μήνες πριν #168665 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Βαλε μια φωτο την οθονη και μια φωτο αν μπορεις τη κεντρικη πλακετα(οχι του καθαρισμου).καποια επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων εκανες?ρωτησες αν γινεται σε αυτο το μοντελο(που στα περισσοτερα κοντρολερ γινεται)?πως το εκανε αποτομα ειχες καποια ενδειξη βγαζει καποιο αλλαρμ απο καποια διακοπη ρευματος ???δωσε καμια πληροφορια αν θες

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 5 Μήνες πριν #168667 από Ροπκας
Σε μια-δυο μερες που θα ειμαι κοντα στο λεβητα θα ανεβασω φωτογραφιες...οχι ητανε εκτος ρευματος δεν υπαρχει πιθανοτητα να επαθε κατι απο κεραυνο η κατι τετοιο...μια χαρα δουλευε τον προηηγουμενο χειμωνα...
Γιαυτο μου κανει πολυ εντυπωση οτι εγινε στα ξαφνικα....ειστρεφω σε λιγες μερες με φοτογραφιες του λεβητα τις οθονης και τις πλακετας....ευχαριστω πολυ για το ενδιαφέρον

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 4 Χρόνια 5 Μήνες πριν #168668 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΤΟ ΚΟΝΤΡΟΛΕΡ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ www.google.gr/search?q=controller++Lp+14...rc=DwnnTaC3Dk5HvM:ΤΟ ΤΕΡΜΑ ΔΕΞΙΑ ΜΕ ΤΑ 6 ΠΛΗΚΤΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ?www.ricambistufe.com/it/display-lcd-per-...-dal-zotto-p1261.asp
Last edit: 4 Χρόνια 5 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.166 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ