αναζητηση manual -sy 250 idro lcd...

Περισσότερα
6 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #163578 από PAPADAKIS
Απαντήθηκε από PAPADAKIS στο θέμα αναζητηση manual -sy 250 idro lcd...
Αυτή την θερμοκρασία που λέει ο κατασκευαστής. Σε εμένα είναι 180 βαθμούς στόν 35 kw ενώ στον 25 kw είναι 170 βαθμούς. Αμα όμως είναι πρόσφατα καθαρισμένος εσωτερικά (μηνιαίος καθαρισμός) τις πρώτεε 2 εβδομάδες φθάνει μέγιστη 160 βαθμούς. Τελευταίες ημέρες του μήνα πριν το μηνιαίο καθάρισμα βλέπω τον λέβητα να μπαίνει σε Διαμόρφωση (210 βαθμούς) άρα ζηταέι καθάρισμα εσωτερικό.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #163581 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα αναζητηση manual -sy 250 idro lcd...
Ότι σου λέει ο Μιχάλης.οταν βλέπεις στην μεγάλη σκάλα 180-200 καθάρισμα όλα Τούμπο καμινάδα ταφ χώρο καύσης.μια φορά το χρόνο λύσιμο μοτέρ καυσαεριων

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #163584 από kafetzis
Απαντήθηκε από kafetzis στο θέμα αναζητηση manual -sy 250 idro lcd...
εγω δεν εχω το εγχειριδιο του κατασκςυαστη οποτε δεν γνωρίζω σε ποια θερμοκρασια πρεπει να είναι τα καυσαερια μου για αυτό και ρωταω....τωρα είναι 175 στην κανονικη λειτουργια .....εχει 2 μηνες που τον εβαλα δεν ειχα καν καλοριφέρ...δεν είμαι γωνστης δλδ θελω να πω.......ευχαριστω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν - 6 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #163585 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα αναζητηση manual -sy 250 idro lcd...
Μολις σταματησεις τον Απριλιο-Μαιο κανε τα παραπανω.καθως και καθε 1 τονο περιπου να κανεις τον καθαρισμο μαζι με ταφ καμιναδας τουμπο και χωρο καυσης.μια δυο φορες το χρονο καμιναδα καθαρισμα και μια φορα το χρονο μοτερ καυσαεριων.αφου ειναι καινουργιος το μοτερ καυσαεριων αστο για του χρονου τον Απριλη-Μαιο.οσο πιο καθαρος λεβητας και καμιναδα ==καλη και οικονομικη καυση
Last edit: 6 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.075 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ