Εντυπώσεις απο την έκθεση Energy tech 2015.

Περισσότερα
9 Χρόνια 2 Μήνες πριν #145871 από etsa67
Εμείς που είμαστε στο Κέντρο-Νότο θα μπορούσαμε να βρεθούμε στην έκθεση της Αθήνας τις 1-4 Οκτ-15.
Για να ανέβω στη Θεσσαλονίκη αυτό τον καιρό είναι δύσκολο λόγω μεγάλης απόστασης.

Στάθης Μηχανολόγος Μηχανικός

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 2 Μήνες πριν #145892 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Εντυπώσεις απο την έκθεση Energy tech 2015.

etsa67 έγραψε: Εμείς που είμαστε στο Κέντρο-Νότο θα μπορούσαμε να βρεθούμε στην έκθεση της Αθήνας τις 1-4 Οκτ-15.
Για να ανέβω στη Θεσσαλονίκη αυτό τον καιρό είναι δύσκολο λόγω μεγάλης απόστασης.


Φυσικά θα κανονίσουμε τοτε μια συνάντηση οπως αυτές που εγιναν το 2012 και το 2013
energ.gr/index.php?option=com_kunena&vie...limitstart=135#84348

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 2 Μήνες πριν #145896 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
παρόλο που έχω πάρει μέρος τις 2 προηγούμενες φορές σε αυτή την έκθεση παρόλο που το 80% του κόσμου που ερχόταν γνώριζε για ποιο λόγο ερχόταν σε αυτή την έκθεση προσωπικά εγώ και άλλοι 4-5 τζακάδες -εισαγωγείς - κατασκευαστές αποφασίσαμε οτι δεν θα έρθουμε ξανά αν δεν αλλάξει η πολιτική των διοργανωτών που μας δουλεύανε μπροστά στα μούτρα μας !όλοι όσοι είμαστε απο Αθήνα ή Πάτρα ή Λάρισα πληρώναμε κανονικά το τιμολόγιο στην τιμή που μας είχαν πει !για κακή τους τύχη όμως εντόπισα κάποιους ντόπιους που για να γεμίσουν την έκθεση τους παρακαλούσαν να έρθουν τάζοντας τους μέχρι και 75% κάτω απο αυτά που δώσαμε εμείς !προφανώς νιώσαμε οι μ@λ@$ες της υποθέσεις!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 2 Μήνες πριν #145898 από ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ
Αυτό όμως είναι κάτι που δεν αφορά τους επισκέπτες της έκθεσης.

Όπως και στο στρατό δηλαδή, τη μαλακία κάποιου.. την πληρώνουν ΜΟΝΟ όσοι ΔΕΝ έχουν σχέση με αυτήν.

Με τις υγείες μας.....

Εγώ πάντως, αν είμαι καλά, έχω σκοπό να έρθω. Αλίμονό σου και δεν είσαι εκεί. Θα βαστώ μια ντουντούκα και θα σε ψάχνω σε όλη την έκθεση.

Για μαρτύρησέ μου ποιοί άλλοι δε θα ερθουν να τους περιλάβω και αυτούς.....

Πάντα φιλικά, Γιώργος.
Last edit: 9 Χρόνια 2 Μήνες πριν by ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 2 Μήνες πριν #145899 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
η έκθεση (για την Θεσσαλονίκη μιλάω Γιώργο) τελείωσε !!αν δεις τους περσινούς εκθέτες με τους φετινούς είναι λιγότεροι απο τους μισούς !!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 2 Μήνες πριν #145900 από Nasikas

ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ έγραψε: η έκθεση (για την Θεσσαλονίκη μιλάω Γιώργο) τελείωσε !!αν δεις τους περσινούς εκθέτες με τους φετινούς είναι λιγότεροι απο τους μισούς !!

Πολύ πολύ λιγότεροι απο τους μισούς Δημήτρη.
Και για τα άλλα που έγραψες, εχεις απόλυτο δίκιο.

Εμείς - γνωρίζοντας την φτώχεις εκθετών-- πήγαμε επειδή ξέραμε θα έχει επισκέπτες - και είχε. (μεχρι και απο Λίβανο ήλθε πελάτης μας)

Κυρίως όμως πήγαμε επειδή είχαμε κατι νέο να παρουσιάσουμε.
Την πιστοποίηση Enplus και το νέο Α1 πιστοποιημένο GRUN HOLZ


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.078 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ