Σωστή επιλογή Θέρμανσης; Θεσσαλονίκη εκτος πολεως 200 τμ. Βοήθεια

Περισσότερα
9 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 11 Μήνες πριν #133828 από jimthess
Ακουω και πολυ καλα λογια για τον pecal της mavil που ειναι ελληνικός και εταιρία από εδώ κοντά στην Μακεδονία, από την άλλη έχω πάρει προσφορές για σουηδικούς pellmax ub(ακριβος), effecta (πιο ακριβός),hoher biowin αυστριακός (ακόμη πιο ακριβός)
Last edit: 9 Χρόνια 11 Μήνες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 11 Μήνες πριν #133829 από χρηστος8
Μηχανηματα υπαρχουν πολλα...αναλογα την οικονομικη κατασταση που βρισκεσαι.
Το οικονομικοτερο και ποιοτικα αξιοπιστο μηχανημα μονο πελλετ, ειναι ο MAXI 30 της STARFIRE...ο αντιπροσωπος βρισκεται διπλα μας και υποστηριζει τεχνικα τα μηχανηματα καυσης πελλετ εδω και αρκετα χρονια.



Κύριε Ιησού Χριστέ Υιέ Θεού ελέησον με τον αμαρτωλό

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 11 Μήνες πριν #133833 από ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ
... αν δεν το πω... θα σκάσω.....

Λοιπόν... όσο ξέρετε εσείς να κάνετε service στο eurofighter, άλλο τόσο ξέρω εγώ από πέλλετ. Κοινώς, είμαι παντελώς άσχετος.

Αλλά, αν ο maxi 30 της starfire, είναι όπως το τζάκι EVO της starfire [και καλά αντιγραφή του palazzeti, τα οποία palazzeti ειναι και αυτά της πλάκας (προσωπική άποψη)], τότε θέλει προσοχή και μάλιστα μεγάλη.

Και είπαμε, ΔΕ γνωρίζω από πέλλετ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 11 Μήνες πριν #133837 από jnet

jimthess έγραψε: Ακουω και πολυ καλα λογια για τον pecal της mavil που ειναι ελληνικός και εταιρία από εδώ κοντά στην Μακεδονία, από την άλλη έχω πάρει προσφορές για σουηδικούς pellmax ub(ακριβος), effecta (πιο ακριβός),hoher biowin αυστριακός (ακόμη πιο ακριβός)

Δες και αυτόν που διαφημίζεται στην σελίδα επάνω.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 9 Χρόνια 11 Μήνες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 11 Μήνες πριν #133854 από χρηστος8

ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ έγραψε: ... αν δεν το πω... θα σκάσω.....

Λοιπόν... όσο ξέρετε εσείς να κάνετε service στο eurofighter, άλλο τόσο ξέρω εγώ από πέλλετ. Κοινώς, είμαι παντελώς άσχετος.

Αλλά, αν ο maxi 30 της starfire, είναι όπως το τζάκι EVO της starfire [και καλά αντιγραφή του palazzeti, τα οποία palazzeti ειναι και αυτά της πλάκας (προσωπική άποψη)], τότε θέλει προσοχή και μάλιστα μεγάλη.

Και είπαμε, ΔΕ γνωρίζω από πέλλετ.



Ο maxi 30 ειναι λεβητας πελλετ που κυκλοφορει στην Ευρωπη χρονια πριν τον μαθουμε εμεις στην Ελλαδα.
Η ποιοτητα του φαινεται απο την ελλειψη προβληματων στους χρηστες...και ειναι πολλοι πλεον και
στην Ελλαδα.

Η λογικη που σχολιαζεις εναν λεβητα φιλε φουσκιτακη ειναι η λογικη του οδοστρωτηρα...τα ισοπεδωνει ολα.
Αν αγορασεις πχ μια ξυριστικη μηχανη hitachi και σου βγει μαπα τοτε δεν θα αγορασεις και αντλια θερμοτητας της hitachi;;;



Κύριε Ιησού Χριστέ Υιέ Θεού ελέησον με τον αμαρτωλό
Last edit: 9 Χρόνια 11 Μήνες πριν by χρηστος8.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 11 Μήνες πριν #133855 από sootos

jimthess έγραψε: Ακουω και πολυ καλα λογια για τον pecal της mavil που ειναι ελληνικός και εταιρία από εδώ κοντά στην Μακεδονία, από την άλλη έχω πάρει προσφορές για σουηδικούς pellmax ub(ακριβος), effecta (πιο ακριβός),hoher biowin αυστριακός (ακόμη πιο ακριβός)

Για τον δευτερο ,τελειος λεβητας αλλα αν χρειαστεις τον αντπροσωπο.....βλεπω να κανεις φονο.......................................................................... ..........ΜΑΚΡΙΑΑΑΑ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.091 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ