Γνωμες για βουλγαρικο λεβητα BURNIT COMFORT PM 23

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #120439 από ΑΘΑΝΑΣ
Καλησπερα σε ολους,
Θα ηθελα να ρωτησω εαν καποιος εχει χρησιμοποιησει αυτον τον συγκεκριμενο λεβητα και εαν ειναι ευχαριστημενος κλπ.Σε καποιο αλλο θεμα που ειδα γι' αυτον υπαρχουνε σχολια πριν απο 10 μηνες.Μηπως καποιος την δουλευει τωρα αυτην την περιοδο; Αυτην την περιοδο τον δινουνε 1500-1800 ευρω σε διαφορα site.Αξιζει ή να επελεξω καποιον αλλο ελληνικης κατασκευης;
Ευχαριστω εκ των προτερων

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #120467 από andreas72
αυτό λες ?
-σαν ελληνας θα σου έλεγα ελληνικής κατασκευής !
- εάν τα χρήματα είναι περίπου τα ίδια 1750 (23kw ktl.)
- εγώ διάλεξα την βουλγάρικη γιατί δεν είχα +600 ευρό και... (διάφορες άλλες συγκυρίες .)
- εγώ την πήρα 2000 πέρσι, φέτος στην πόλη μου, πάει 1750.
- εάν εξερεσουμε το εγκεφαλικό που έπαθα της πρώτες 3-4-5 μέρες .(ολλα καλά μετά)
- τώρα που την έμαθα πως δουλεύει (τα βασικά-κρυφό μενού κτλ)
- νομίζω ότι πάλη αυτή θα έπαιρνα .
- 1750 ευρό για υδραυλική 23kw !
- -σαν ελληνας θα σου έλεγα ελληνικής κατασκευής ! :)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #120510 από ΑΘΑΝΑΣ
Ευχαριστω για την βοηθεια σου
Θα ηθελα να σε ρωτησω με το θεμα ασφαλειας απο πιθανη επιστροφη φλογας στο σιλο,εαν το εχεις ψαξει στον λεβητα σου.Υπαρχει κατι τετοιο;Υπαρχει καποιος αντιπροσωπος γιατι εγω μενω στην Ναουσα οποτε θα ηθελα και τεχνικη υποστηριξη για οτι χρειαστω;επισης τί καταναλωση ειχες την περσινη σεζον;εαν χρειαστω βοηθεια σε οτι αφορα ρυθμισεις θα μπορουσαμε να επικοινωνησουμε;
ευχαριστω και παλι

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #120592 από andreas72
1) πιθανή επιστροφή φλόγας στο σιλό? όχι τι να ψάξω? δεν άκουσα κάτι για την burnit .(έχει έναν Αισθητήρα εκεί στο σιλό)

2) αντιπρόσωπος oxi , ( σε λίγο και τα περίπτερα θα πουλάνε σόμπες πελλετ) Ώμος ανταλακτηκα υπάρχουν με το κιλό όσα θες και ότι θες.

3)κατανάλωση ανάλογα με τον καιρό ,από μισό τσουβάλι έως max: ένα και μισό. ( εχθές είχαμε εως -4 και έκαψε ένα και μισό σε 24 ώρες.

4) ναι κάτι ξέρω και εγώ ......αλλά εδώ σε αυτό το φόρουμ θα μάθεις πολλά πράγματα.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν by andreas72.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΑΘΑΝΑΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.058 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ