[Preview] Kiturami KRP-20B PLUS

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #102517 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα [Preview] Kiturami KRP-20B PLUS

Fokion έγραψε: Παναγιωτη θα μπορουσες να "δανειστεις" καποια στοιχεια για τον δικό σου??? Πχ το καθαρισμα της σκαρας που σε καιει...

Δε νομίζω... Είναι τελείως άλλος λέβητας!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #102519 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα [Preview] Kiturami KRP-20B PLUS
Παναγιωτη αστους να λενε.
Μετα απο 5-6 χρονια κ πολλες παρουσιασεις νεων μοντελων να δεις τι λεβητες θα βγαζει η Κiturami! :lol:
Οπως η HYUNDAI οταν ηλθε στην χωρα μας με τα Excel κ τωρα βγαζουν εξαιρετικα αυτοκινητα. ;)
Τωρα βεβαια εσυ πηρες κατευθειαν το κορυφαιο μοντελο αλλα που θα παει.Καποια στιγμη θα ξεπεραστει! :P


Πλακα κανω ε;Μη θυμωσεις κ με βρισεις Κορεατικα.

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #102524 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα [Preview] Kiturami KRP-20B PLUS
Απο κατασκευαστικης αποψεως χρησιμοποιει δυο στοιχεια τα οποια ειναι ακρως ενδιαφερον για την λειτουργια(καθαρισμα τουμπο με αερα, εξαγωγη καυσαεριων και συμπυκνωση) ΑΛΛΑ κατα τα αλλα :whistle:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #102525 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα [Preview] Kiturami KRP-20B PLUS
Θοδωρη μη προσβαλλεις το νεο GTR! :cheer:

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #102531 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα [Preview] Kiturami KRP-20B PLUS
Λες να μου κανει ιστορια ο λεβητας??? :lol:

Ενα απλο ξυλοκαζανο ειναι ρε Στεργιο με καυστηρα. Οπως τον βλεπω ο δικος μου φτωχομπινες λεβητας εχει καλυτερη αποδοση απο τουτονα!

Βεβαια καλυτερα απο την μια που τον εκαναν ετσι (λογικα δεν θα εχει λειτουργικα θεματα), αλλα αν ειναι να το πληρωνεις κανα ταληρο, τοτε ΜΑΚΡΙΑ και αγαπημενοι! Εχει μηχανηματα που ειναι πολυ πιο μπροστα απο σχεδιασμο και τεχνολογια!

Υγ. Η ιστορια της συμπηκνωσης μπαινει παντου υπο προυποθεσεις. Το κατα ποσο πρεπει να γινει σε λεβητα βιομαζας ειναι αλλο θεμα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #102608 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα [Preview] Kiturami KRP-20B PLUS

stergiosbik έγραψε: Πλακα κανω ε;Μη θυμωσεις κ με βρισεις Κορεατικα.

Κατ'αρχάς δεν είμαι ούτε μέτοχος ούτε έμπορος ούτε εργαζόμενος στην Kiturami. Πρώτος εγώ τους μπινελίκωσα όταν δεν μπορούσαν να δώσουν λύση στο πρόβλημά μου. Άρα δεν έχω κανένα λόγο να σου θυμώσω. Ούτε διαφήμιση κάνω στο μηχάνημα, απλά το ανάρτησα προς σχολιασμό.

Πέρα από αυτό, πιστεύω ακράδαντα στο "μηδένα προ του τέλους μακάριζε". Οφείλω να παραδεχτώ, ότι στα χαρτιά είναι εντυπωσιακό με στοιχεία που δεν τα βλέπουμε συχνά. Το ιδανικό θα είναι να πουλιέται κάτω από 4 χιλιάρικα, αλλιώς δε βλέπω να τον προτιμάει κάποιος.

Πάντως, όταν μιλάτε για αποδόσεις, καλύτερα να υπάρχουν αποδείξεις, γιατί ο καθένας μπορεί να ισχυρίζεται ό,τι θέλει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.073 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ